שוב , כמה שאלות לגביי תאימות של מארז וספק למפרט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב , כמה שאלות לגביי תאימות של מארז וספק למפרט

Screw_Master

Recommended Posts

הקדמה : לא הייתי בטוח אם הת'ראד הזה שייך לפה או לפורום מפרטים , המודר הבא שעובר פה , שיעביר במידת הצורך .

עכשיו לתוכן : אני מעוניין במעטפת טובה ושקטה למפרט הבא , וכמובן , גם לספק שיחזיק אותה , הנה המערכת המעודכנת :

CORE 2 DOU E6600

ASUS P5B DELUXE

SCYTHE NINJA PLUS 6

G.SKILL 800MHZ 2GB DUAL CHANNEL KIT PK

MAXTOR DIAMONDMAX 10 250GB 16MB CACHE

SAPPHIRE RADEON X1900XT 512

LITE-ON DVD RW

ARCTIC COOLING ACCELRO X2

לגביי מארז כבר ביררתי, הכי טוב למחירו יהייה P180 , שמצויין לאוברקלוקרים , השאלה לגביו היא האם SONATA 2 יהייה תחלופה ששווה לו? כלומר , הציעו לי אותו במקום אבל האם כדאי ללכת על ההצעה? דעתי היא לא , אבל זה עדיין פתוח לייעוץ שלכם .

לגביי ספק , ידוע לי כבר ש ENERMAX LIEBERTY 400W DUAL RAIL יספיק לי מאוד , אבל האם ENERMAX NOISETAKER 2 485 420W יהווה תחלופה טובה בשבילו? שוב , גם אותו הציעו לי בחנות אבל אמרו לי פה שסדרת הליברטי טובה בהרבה , יש לכם אולי הצעת ביניים באותה סביבת מחיר שנפוץ בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק...

תראה..לגבי המארז יש יותר אפשרויות...אתה יכול לרדת במארז בלי בעיה ל-GB טריטון אבל זה ממש לא באותה איכות...

אם אתה עדיין מעוניין באותה איכות ובאותה רמת שקט אין על ה-P180..

ועל הליברטי בכלל אסור להתפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת גם Stacker 810 במקום ה-P180

או P180B

כבר בדקתי בחנות לגביי COOLER MASTER STACKER 810 , אם אין אני אתעקש עליו ובמקור הוא היה בראש סדר העדיפויות שלי , ומייד אחריו P180 , שנייהם בעייתיים , אבל אם צריך אני אעשה את מה שלפחות 100 משתמשי פורום עשו לפניי (להרים טלפון ולצעוק קצת :pissed: ) ואתעקש על הSTACKER 810 , לגביי TRITON , הוא גם אמרתם שלא באותה איכות כמו הP180 , עדיף כבר ללכת על AURORA 3D שהרגע הגיעו לארץ לא? בכל מקרה אני חושב שאני הולך להתעקש טיפה על הCOOLER MASTER, אבל תמיד כדאי שתהייה תוכנית ב' , ובמקרה הזה אפילו יש לי תוכנית ג' ,

עוד מילה לגביי הספק, תנו הצעות לספק חלופי מאותה אייכות , מצידי , לא חייב להיות של ENERMAX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCZ מעולים..אבל יקרים מאוד...

כבר שמעתי על POWERSTREAM , ספקים מרמה אחרת אבל זאת כבר חריגה של 200 שקל במקרה הטוב , בכל זאת אולי יש? שמעתי איפושהו את השם FSP , יש חייה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..ספקי מצוינים..אבל ממש לא ברמה של הליברטי 400...

TAGAN מעולים...

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4661

אבל עדיין עדיף ליברטי

אני אבדוק אם יש אותו בחנות , וכמו עם המארזים , אני אעשה סדר עדיפויות כשLIEBERTY ראשון , והספק הזה שני , POWERSTREAM 520W שלישי כי ברור לי שהוא יכסה 160% בערך מהמפרט , יספיק לי משהו כמו 110% (בגלל האוברקלוק ותוספת המאוררים) ואחרון הFSP EPSILON שכמו שליאור אמר , דן איידלמן משבח בביקורת , אבל אני ממש לא צריך ספק \CROSS FIRE READY , אז אני אסתפק במשהו חלש יותר מהסדרה ששוב, יספיק לי דיי והותר .

יש למישהו אולי עוד ספק בשליפה? עדיפות לאחד שעשה איתם (ליאור , אני יודע שגם אתה וגם דן עשיתם אלפי אוברקלוקים גם על הPOWERSTREAM וגם על הGLN , ואת האחרון ראיתי גם ב700 שקל , לא שווה ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...