Screw Loose Change - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Screw Loose Change

בייגל טוסט

Recommended Posts

loose change זה סרט דוקומנטרי מפגר שטוען שממשלת ארה"ב תכננה וביצעה את הפיגועים ב11\9

ומה שהוא הביא זה כנראה עוד סרט שמפריך את התיאוריות של יוצרי loose change

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות את זה ב בקטעים. יותר נוח מלהוירד 1.66gb

זה מה שאני עושה עכשיו.

אפשר גם לראות את loose change ב youtube

OT עכשיו שמתי לב שיש מתקן שגיאות כתיב באנגלית בפיירפוקס 2 (מתנהג בדומה לאופיס)... פיצר ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

loose change זה סרט דוקומנטרי מפגר שטוען שממשלת ארה"ב תכננה וביצעה את הפיגועים ב11\9

ומה שהוא הביא זה כנראה עוד סרט שמפריך את התיאוריות של יוצרי loose change

כן זה בדיוק על מה הסרט ואני הולך לראות אותו בקטעים של 19!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

סליחה שלא כולם גאונים כמוך ולא מכירים את זה!

הרי גם אם מישהו היה מכיר את זה, הוא לא היה צריך את הלינק שלך בכלל!

בעעע...אנשים! :screwy:

טוב, אל תוריד 1.66 ג'יגה

אפשר לצפות גם בסטרימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ומה נעליים. כנסו לאתר של loose change וגמרנו...

האמת, ראיתי את הסרט בערוץ המדע בכלל והשתכנעתי שגם אם זאת לא עבודה של ממשלת ארה"ב אז זו בוודאי עבודה מבפנים בכל מקרה. מדובר במקום שמאובטח היטב ובצילומים כשהבניין נופל ניתן היה לראות הבזקי אור של פיצוץ בקומות התחתונות, מה שגם צוותי החילוץ שחזרו משם חיים דיווחו על פיצוצים כאלו. צוותים שחקרו את ההתרסקות של הבניינים הגיעו למסקנה שהמטוס הבוער בבניין לא יכל להמיס את קורות היסוד של הבניין ולמוטט אותו, נדרש משהו יותר חזק - חומר נפץ. ללא ספק מישהו היה שם לפני כן ושם את זה שם. בחפירות גם מצאו משאיות עם הזהב של הפורת' נוקס עומדות לצאת לדרך בחניון התת קרקעי, אלא שהנהגים כנראה נסו על נפשם. זה באמת חשוד.

אני לא אומרת שבין לאדן לא עשה זאת או שממשל ארה"ב עשה זאת, אני אומרת שמאד נוח להאשים את בין-לאנדן כי הוא ניסה לפגוע במגדלים בעבר, ב-1993 למשל. וללא ספק לבין לאדן לא אכפת לקחת קרדיט על המתקפות, גם אם לא ביצע אותן, כי זה הופך אותו לפופולארי בקרב רפי השכל הרצחניים שהוא מוקף בהם. אין ספק שיש מעורבות מבפנים, השאלה היא - כמה בפנים? אולי בעוד 60 שנה אנחנו נדע את האמת כי אז זה יהיה בטוח, כי קרוביהם של הנספים כבר לא יוכלו לעורר סערה, ממש כמו שממשל ארה"ב חשף לא מזמן ניסויים שביצע באוכלוסיות אזרחים וחיילים בשנות ה-50 עד שנות ה-70, ללא הסכמתם וידיעתם.

לכולנו ברור שאילולי פיגועי התאומים, המלחמה באפגניסטן ובעירק כלל לא היתה מתרחשת. ללא ספק שישנם אנשים, גם בממשל האמריקאי, אשר הרוויחו מיליארדי דולרים מההכנסות של המלחמה, כי זמן לא רק לפני פתיחתה (או אפילו לפני פול התאומים), רכשו מניות של ייצרני . עכשיו, כאשר אזרחי עירק, אפגניסטן ועמם חיילים אמריקאים ואחרים שוחים בדם, ישנם אנשים ששוחים בגלל זה בכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תצפי בסרט שפרסמתי ותביני כמה הוליכו אותך שולל?

בערך כל מה שרשמת בפסקה הראשונה נסתר שם בצורה גורפת

1. פיצוץ מבוקר של בניין מתבצע מהקומות התחתונות לעליונות ולא להיפך

2. כמעט כל דבר יכול לגרום לאפקט של פיצוץ, מטרנסופרמר חשמלי (והיו הרבה כאלה בתאומים) ועד אוויר דחוס

3. צריך הרבה יותר מ3-4 מטענים בקומות רנדומליות בשביל למוטט בניין, גם קטן בהרבה מהתאומים (וחוץ מזה מתי בפעם האחרונה ראית בניין מתמוטט לפני שהמטען מתפוצץ?)

4. המחלצים התלוננו מאוחר יותר שציטטו אותם באופן סלקטיבי, והדגישו ש"רעשי הפיצוץ" ששמעו נגרמו כתוצאה מהתרסקות קומות הבניין זו על גבי זו

5. פלדה (ממנה עשויים יסודות הבניין) לא חייבת להגיע לטמפרטורת התכה כדי להיחלש ולהתפרק תחת עומס

6. כל הזהב שהוטמן במרתף הבניין - בערך כולל של 260 מליון דולר ולא כפי שנאמר - נמצא והוחזר

7. והכי חשוב, בניגוד לLoose Change, סרט התגובה כן מציין את המקורות שלו

אני מבין את הצורך של אנשים להאמין בתיאוריות קונספירציה, כי זה תמיד מגניב להיות חלק ממעגל קטן וסודי. אבל די צאו מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...