כמה זמן בד"כ לקח לטכנאי להגיע ולחבר לADSL בבזק בינלאומי?(למי שהיתחבר דרכם) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן בד"כ לקח לטכנאי להגיע ולחבר לADSL בבזק בינלאומי?(למי שהיתחבר דרכם)

ice2k

Recommended Posts

השאלה הכללית:

- כמה זמן בד"כ לקח לטכנאי להגיע עם המודם ולחבר אתכם לADSL בבזק בינלאומי מהיום שהזמנתם ? (למי שהיתחבר דרכם)

(והאם משלמים לבזק ביןלאומי על הימים לפני שהטכנאי הגיע? האם גם לבזק ?)

בנוסף:

- בינלאומי מאוד מעצבנים אותי ממה ששאלתי בטלפון, אני חושב על החבילה של ה 256, ובנוסף למה שרשום באתר - הם דורשים 39 ש"ח על הדמי משלוח של המודם עם הטכנאי, הם אומרים שהטכנאי יגיע עד 14 ימי עבודה (ז"א 18 ימים), ומה שמוזר לי שנראה לי שאני צריך לשלם לבזק על הכמעט חודש הזה וגם להם, הם אומרים שהם מביאים רק שני פילטרים למרות שבזק אמרו שהם מביאים עד חמישה דרך הספק גם אם אני לא קונה מהם מודם. זה יוצא עוד המון כסף (והם קצת שינו את המחירים ממה שרשום באתר ככה ששזה יוצא עוד איזה 20 שקל בחצי שנה - קצת התעצבנתי על למה זה שונה באתר והיא אמרה רק אחרי זה שאפשר גם במחיר הקודם...)

האם מישהו התחבר דרכם במבצעים האחרונים ויכול לספר לי באמת מה קורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחבילה של הרבע מגה מאוד לא משתלמת..

חצי מגה עולה לא הרבה יותר, והרבה הרבה יותר מהיר..

הרבע מגה יוריד לך הרבה פעמ במהירויות שמזכירות 56K..

אחרי החצי שנה, שהם מעלים את המחיר, או שתעזוב לחברה אחרת, או שתאים והם ישאירו את ה74 שקל בתוקף.

אצלי הגיע תוך שבוע וחצי, אבל זה אחרי שדיברתי איתם בטלפון, על הסחבת. דיברת י עם שירות לקוחות, עם המנהלת, וכו...

הם אמרו שיגיע עוד שלוש שבועות, אבל בפועל הגיע יום אחרי שדיברתי איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש הפרש גדול בין 256 ל 500 במחיר - זה 145 ש"ח מול 89 - 56 ש"ח הפרש - יותר מ 50 אחוז (המטרה שלי לא לעלות על המחיר שאני משלם לאינטרנט רגיל) , תקן אותי אם אני טועה. (כמובן שבחצי שנה הראשונה ההפרש קטן יותר - 74 מול 65 אבל עדיין המטרה היא המחיר בהמשך, אני לא מעוניין לעבור כל חצי שנה ספק - וזה גם מחייב אותי לקנות מודם בעצמי - תסכים איתי שזה עוד המון הוצאות - כמה מאות שקלים לפחות בשנה הראשונה).

אתה מדאיג אותי שאתה אומר שאני יקבל מהירויות שקרובות ל 56 - האם אתה בטוח ?? , לפי מה שאתה אומר הכל רמאות , ואם אני יתחבר ל 500 אז אני יקבל הרבה פעמים משהו שקרוב ל 128 לפי היחס..

סה"כ הם רק מגבילים אותי ל 256 אז למה שאני יקבל הרבה פחות מזה ? החבילה היא דפוקה יותר מבחינה פיזית או תוכנתית בכוונה ??

-כי אם אתה מקבל בין 30 ל 60 ב500 אז למה שלא לקבל 30 ב 256 ???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 32 זה לא רע יחסית ל 5, 6 שאני מקבל היום, ומצאתי אפילו מסלול ממש זול של 59 לחודש בחצי שנה הראשונה ו 79 לחודש מהחודש השביעי עם מודם חינם (התחייבות חצי שנה) - אז למה לא לעבור - יש משהו שמתחרה בעיסקה הזאת או דומה לה ??

(בפוסט הקודם שרשמתי 56 התכוונתי ל מודם 56 רגיל , כשרשמתי 500 התכוונתי ל ADSL 0.5ו כשרשמתי 256 התכוונתי ל ADSL 0.25)

יש מישהו שמחובר בחבילה הזאת ויכול להגיד לי איזה מהירויות הוא מקבל בתכלס רוב הזמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש מודם adsl 0.5(קיבלתי אותו חינם בעיסקה) והם התקינו לי אותו כעבוד חודש ושבוע מתאריך ההזמנה..............

אני משלם 90 שקל (17.5 דולר)על הספק ו99 ש"ח עבור קו הטלפון (כדי שלא יקחו ממני את זמן השהיה באינטרנט כמחיר שיחת טלפון)

וזהו זה הכל

בסך הכל אני מרוצה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הכללית:

- כמה זמן בד"כ לקח לטכנאי להגיע עם המודם ולחבר אתכם לADSL בבזק בינלאומי מהיום שהזמנתם ? (למי שהיתחבר דרכם)

(והאם משלמים לבזק ביןלאומי על הימים לפני שהטכנאי הגיע? האם גם לבזק ?)

בנוסף:

- בינלאומי מאוד מעצבנים אותי ממה ששאלתי בטלפון, אני חושב על החבילה של ה 256, ובנוסף למה שרשום באתר - הם דורשים 39 ש"ח על הדמי משלוח של המודם עם הטכנאי, הם אומרים שהטכנאי יגיע עד 14 ימי עבודה (ז"א 18 ימים), ומה שמוזר לי שנראה לי שאני צריך לשלם לבזק על הכמעט חודש הזה וגם להם, הם אומרים שהם מביאים רק שני פילטרים למרות שבזק אמרו שהם מביאים עד חמישה דרך הספק גם אם אני לא קונה מהם מודם. זה יוצא עוד המון כסף (והם קצת שינו את המחירים ממה שרשום באתר ככה ששזה יוצא עוד איזה 20 שקל בחצי שנה - קצת התעצבנתי על למה זה שונה באתר והיא אמרה רק אחרי זה שאפשר גם במחיר הקודם...)

האם מישהו התחבר דרכם במבצעים האחרונים ויכול לספר לי באמת מה קורה ?

אין לך מה לדאוג. יחייבו אותך על החלק היחסי של החודש בו השתמשת. תחילת השימוש מוגדרת כרגע שבו הטכנאי מגיע, והופך את הקו של ל ADSL (מתקשר למרכזיה ומבקש מרוחמה להעביר את המפסק מקו רגיל לקו ADSL).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש הפרש גדול בין 256 ל 500 במחיר - זה 145 ש"ח מול 89 - 56 ש"ח הפרש - יותר מ 50 אחוז (המטרה שלי לא לעלות על המחיר שאני משלם לאינטרנט רגיל) , תקן אותי אם אני טועה. (כמובן שבחצי שנה הראשונה ההפרש קטן יותר - 74 מול 65 אבל עדיין המטרה היא המחיר בהמשך, אני לא מעוניין לעבור כל חצי שנה ספק - וזה גם מחייב אותי לקנות מודם בעצמי - תסכים איתי שזה עוד המון הוצאות - כמה מאות שקלים לפחות בשנה הראשונה).

אתה מדאיג אותי שאתה אומר שאני יקבל מהירויות שקרובות ל 56 - האם אתה בטוח ?? , לפי מה שאתה אומר הכל רמאות , ואם אני יתחבר ל 500 אז אני יקבל הרבה פעמים משהו שקרוב ל 128 לפי היחס..

סה"כ הם רק מגבילים אותי ל 256 אז למה שאני יקבל הרבה פחות מזה ? החבילה היא דפוקה יותר מבחינה פיזית או תוכנתית בכוונה ??

-כי אם אתה מקבל בין 30 ל 60 ב500 אז למה שלא לקבל 30 ב 256 ???????

קודם כל, בחצי שנה הראשונה שווה לך להתחבר ל0.5 אפילו אם אתה לא מתכון להשאר איתו.

דבר שני, שווה לך לקנות את האלקטל עכשיו, הוא במבצע של 200 שקל, או טיפה יותר.. וזה מחיר מעולה, למודם מדהים.

ואחרי זה החלפת ספק תהיה ענין של להרים טלפון,(כל חצי שנה, לטלפן והלעביר ספק, ממש בעיה ענקית) ויש לך משהו כמו שלוש שנים של אנטרנט, במחיר של רבע מגה.

והמהירות המקסימלית היא 32, אבל תזכור שזו המהירות המקסימלית..

לפעמים מורידים בחצי מהמהירות המקסימלית, ואפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...