בעיות עם אקוואנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם אקוואנט

mojo250

Recommended Posts

לאחרונה החיבור איטי להחריד, בעיקר בקאזה וגלישה בחו"ל

הם טוענים שהבעיה בבזק, בבזק בדקו את הקו והוא תקין, קצב הורדה מאתר WOW כ 70Kbps.

אקוואנט כרגיל מתכחשים.

בנוסף, קאזה מנותקת מהרשת אחרי הורדת כל 10MB.

משתמשי אקוואנט אחרים- מה הנסיון שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: נענתי לבקשת המוד ובמקום פשוט לקלל אותם שיישרפו אני אסביר לכולם:

אני בחבילת 1.5:

1. פינגים בארץ: מדי פעם 50 בדרך כלל בין 100 - 250 בזמן האחרון והמאד ארוך (שבועות).

2. פינגים בחו"ל: אין על מה לדבר אין מתחת ל 200.

3. הורדה מהארץ: מצויינת עומד על 180-190. - הדבר היחיד שטוב.

4. הורדה מחו"ל: כמו שייאמר בהמשך, במשך דקה זה מוריד על 150 ואז נופל ל 5KB ואז למשהו קרוב ל 0.

- ובחשבון אינפי, למי שמבין: הגבול של הסבלנות שלי כך שמהירות ההורדה שואפת לאפס הוא אפס.

5. שירות: על הפנים. אין להם מושג בשום דבר שתשאל אותם, הם יגידו לך תמיד שהבעיה אצלך או בבזק, בטוח לא אצלהם. אם תתעקש לקבל עיצה הם יגידו לך לפרמט. כשמדברים איתם מרגישים שהוא פשוט רוצה להפטר ממך, הוא שותק רוב השיחה ואומר: "נו.." "ככה זה" "ההגדרות שלך נכונות" ועוד מניין שטויות במיץ גזר.

6. מחיר: מבחינת מהירות הורדה מחו"ל, עדיף כבר 56K שיוצא יותר זול.

7. התנתקות: חודש לאחר בקשת התנתקות (במקרה שלי מחר :D).

מסקנה: Aquanet = :nono:.

כל מה שאמרתי הוא נכון ב 100% מנסיון אישי שלי ושל עוד המון פתיים כמוני שהתחברו לחברה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquanet drop the speed of any trafic going out side Israel, for financial reasons, ofcorse.

it used to be a speed drop to 12.7Kb/s after 7Mb (and to around 6.3Kb/s after another 7Mb). now they keep changing it so it'll be less noticable. now it's a drop to 0.9Kb/s after 2.5Mb (it keep changing). there's a way to trick the system, disconnect and reconnect. btw, I called aquanet and told them I'm on to them and to stop it immediately, they ofcorse denied having anything to do with it and that it's not their fault, and ofcorse blamed bezeq.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אני מנוי לאקווהנט 0.5 עקרונית המהירות שלי בסדר באתרים מחול אני מגיע ל80. אבל כמו שאמרת אחרי כמהה זמן היא יורדת לשאוף ל 0 אקווה נט מכחישים כמובן. אבל הבעיה היא שהם הכי זולים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...