עוד הישג של מלחמת לבנון -2 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הישג של מלחמת לבנון -2

משה007

Recommended Posts

הירי הארטילרי לא נועד לסכל את שיגורי הקטיושות.

....

אבל בפעם המיליון זאת לא המטרה של הארטילריה.

יופי. זה למה לא דיברתי על כל הירי הארטילרי, בכלל לא הזכרתי ירי ארטילרי בהודעות שלי - למרות שאתה בעקשנות להכניס את זה לדיון.

אלא רק על סיכול שיגורי הקטיושות על ידי חיל האוויר ועל השימוש הפזרני בחימוש בתקיפת תכסית. חשבתי שזה מובן כשדיברתי על נקודות שיגור.

אני לא יודע מה הנקודה שלך אפילו... פרט לזה שזה ברור שאתה מנסה לתקוף אותי אישית ולא את הטיעונים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי תמיד יהיו עוד פסיכופטים!

והיי, נחש מה?

צריך להרוג אותם ולא לתת להם את מה שהם

מבקשים, גם אם זה באיזשהו מישור מוזר והזוי, לגיטימי.

יש דרך לעשות דברים היום, באלימות ופיגועים, הם לא יקבלו שום דבר.

תמיד קיוויתי שכל מי שיודע לשים בחתימה שלו יודע כמה דברים בסיסיים בחיים, אחד מהם הוא ש"להרוג את כולם" זה אולי הפתרון שהכי קל להגיד אבל זה לא ממש יקרה.

היתה דרך לצאת מהסכסוך הזה כמו מלכים. אחרי ארבעה ימים שהשתגעת עליהם מהאוויר היית מרחק יריקה מגינוי של החיזבאללה ע"י הליגה הערבית, דבר שאף פעם לא קרה עם החמאס ג'יהאד וכו'. נחש מי שתי המדינות היחידות שהתנגדו לגינוי. אני מאמין שהגעת לתשובה הנכונה, עכשיו לך תבדוק איך זה יכול להיות שסעודיה היתה בעד הגינוי למרות שאין לה יחסים עם ישראל?

אחרי ארבעה ימים של לוחמה יצרת בלבנון אנטי טבעי לחיזבאללה. כשהמשכת להחריב את לבנון איבדת את זה.

אני אתן לך לנחש לבד (שוב, אני מאמין שמי שגדול מספיק לשים תמונה בחתימה גדול מספיק כדי לזרוק כמה ניחושים מושכלים) מי הולך לשפץ להם את הבתים ומי הולך לתת לילדים שלהם חינוך בחינם.

אוי, אתה כזה ילד שחושב שהוא חיי ב-Red Alert...

ואני חושב שבעיקר בלבלת בביצים, אז אני מניח שאפשר לגמור את הדיון הטיפשי הזה כאן כי הוא לא יוביל לשום מקום.

אתה מוזמן להמשיך לחיות בסרט שאתה חיי בו ולחשוב שאתה מבין משהו, כאשר מההודעות שלך אפשר בבירור לראות שאתה לא מבין כלום.

אגב, עדיין יש לך בעיה בסיסית בהבנת הנקרא. אתה מוזמן לחזור שוב על כל ההודעות מההתחלה, ואם עדיין לא תבין, אז אולי תבקש מ-"חלוצי" ידידך שיסביר לך.. הרי לפי טון הדיבור ה"אעלק מתנשא" שלך אנחנו עוד עלולים לחשוב שאתה והרמטכ"ל מריצים קטעים כל ערב לפני השינה.. ::)

give me a break.. ::)

תרשה לי להחזיר אותך למציאות - לפי ההודעות שלך רואים בבירור שאין לך גרגר של מושג מה קרה בשטח, ואתה ניזון משמועות ו/או דיווחים שמתקבלים הלאה למפקדים או לחמ"לים.. דברים שרחוקים מלהיות מלאים/מדוייקים, בלשון המעטה.

milford ידידי,

אני במקומך הייתי נזהר משימוש מופרז במילה מתנשא בקשר לדיון הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, זה לא מפליא אף אחד - מדינת כמעט אף פעם לא הצליחה ליצור הצלחות (עריכה: ) דיפלומטיות ממלחמות או ...

מה שאני כן מקווה, לא יודע אם זה בלב תמים או שאכן יש סיכוי שהדבר ייקרה, שהצה"ל שאני אתגייס אליו עוד חודש וחצי הוא צה"ל טוב יותר ממה שהוא היה לפני המלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]people like you are the reason we "lost". it's absurd, how could we have lost?! we are still here and we have yet to loss ground in a war, ever!

I guess israelis just like to complain, you type of people (Yot, Omri) would probably complain about the tax if you had won the lottery. enough is enough! you may have not achieved our objective, meaning won, but we are far from lost.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסחתי את עצמי נכון.

אם יש מישהו שטוען שכן ניצחנו במלחמה - זה אני.

אני לא כתבתי בפוסט שלי שלא ניצחנו - מה שכן כתבתי זה שיכלנו להוסיף להישג הצבאי גם הישג מדיני לא קטן - אם המערכת הפוליטית היתה פועלת במקביל למערכת הצבאית.

אתה אולי מסיק שאני טוען שלא ניצחנו מכך שכתבתי שאני מקווה שאני מתגייס לצה"ל טוב יותר - הכוונה שלי היא שאני מקווה שיופקו לקחים ומחדלים יתוקנו. מחדלים כמו אספקה שלא מגיעה, ציוד זוועתי למילואימניקים, עשרות חיילים בתוך בית אחד שמופגז בטילים נונ-סטופ ורק בנס הוא לא קורס והורג את כל מי שבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]not in this thread, but in others and if I confused you with someone else, I take it back.

and to Yot, in that case I take that back.

and I would agree that the way the army acted with regard to supplies was below abysmal, but nobody could say we lost, well except hizbollah and co. but they would have said that anyways. "we are an hour away from tel aviv", ring a bell?

as far as winning diplomatically, that's impossible, not for us anyways. we are too big, too advance and the people we are fighting seems to a western man as people who are fighting extermination (why else would someone blow himself up in a bus?!), when in fact they are only terrorists fighting for their (un)holy goals (death to all infidels). plus, the world needs an escape goat, why create one from scratch, when they already got us...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, למרות שאני מאמין שנשאר את מי לנסות לשכנע בעולם..ואם ממש מתאמצים העזרה תבוא ממקום לא צפוי - כך לפחות אני מאמין.

הבעיה היא לדעתי, שפשוט לא התאמצנו מספיק. היו לנו את כל הסיבות בעולם למה לעלות על השולחן ולהתחיל לעשות בלאגן כדי שדברים יזוז וישתנו - אבל לא אולמרט, לא לבני ולא חברים אחרים התאמצו מספיק. מי שכן נתן הרגשה כאילו הוא נותן את המקסימום הוא שגרירנו הנכבד באו"ם, אבל הוא לבד לא מספיק.

ראבאק, חיזבאללה הפציץ אוכלוסיה אזרחית מרוכזת בשידור חיי! מה צריך לקרות במדינה הזאת כדי שדברים פעם אחת ילכו כמו שצריך..

בכל מקרה, אני מאמין שלכל דבר יש סיבה, והסיבה שהעימות הנוכחי נגמר כך לא ידועה לנו כרגע אבל תתברר בהמשך הדרך.

מה שבטוח, כשניקרא להילחם על הבית בפעם הבאה, אני לא אשב בבית ואחטוף, אלא אלך להחטיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא התאמצו מספיק" ? אולמרט עשה בדיוק ההיפך.

גם אם מישהו עוד איכשהו היה בעד , הוא תמיד קפץ והתנצל על כל דבר כמו אפס מאופס.

זוכרים את המוקש שהתפוצץ בחוף הים? זוכרים מה היו העובדות בסוף (הוכחות חותכות שלא מדובר בפגז של צה"ל, צילומים ועדויות של עיתונאים על כך שביימו שם , "הרגו" אנשים בשביל המצלמה, ועוד) ? מודעים לעובדה שכל העולם על פני כדור הארץ תמיד יזכור את האירוע כטבח שישראל ביצעה באנשים חסרי אונים?

כמו אידיוט. קודם לוקח את האשמה ורק אז בודק.

מי, מי נתן לאפס הזה לנהל מדינה למען השם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]people like you are the reason we "lost". it's absurd, how could we have lost?! we are still here and we have yet to loss ground in a war, ever!

I guess israelis just like to complain, you type of people (Yot, Omri) would probably complain about the tax if you had won the lottery. enough is enough! you may have not achieved our objective, meaning won, but we are far from lost.[/ltr]

אין שום ספק שבמלחמת לבנון הנוכחית לא היה איום קיומי על , ככה ש"אנחנו עדיין כאן" לא יכול להורות על ניצחון או הפסד.

ניצחון או הפסד בכל מערכה, צבאית או מדינית, נמדד בהשגת המטרות (או אי-השגת המטרות) של כל צד.

לצערי, גם מניין ההרוגים הוא לא מדד לניצחון או הפסד.

בנוגע לניצחון דיפלומטי בחזית לבנון, הדבר היה אפשרי וההנהגה הכושלת התעקשה לבעוט בדלי.

עמרי,

בעניין המנהיגות- אין כאן מנהיגים. זה לא רק אולמרט.

ביבי לא מנהיג, פרץ לא מנהיג, ליברמן רחוק מלהיות מנהיג. מהכנסת הנוכחית אתה לא יכול לתת לי שמות של שלושה חברים שהיית שם בתור רוה"מ, שר חוץ, ושר ביטחון ושיש להם סיכוי ריאלי להבחר.

עד כמה שאני רחוק מדעותיו, אין לי שום ספק שאריק שרון לא היה נכנס בכלל למלחמה הטפשית הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...