הפיגוע באריאל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיגוע באריאל

asafmanor

Recommended Posts

רובנו רואים את החדשות, קוראים עיתונים ושומעים מחברים על פיגועים. בד"כ כשאנחנו שומעים על פיגוע בסדר גודל קטן יחסית לפיגועים האחרים, אנחנו פוסחים על הידיעה וממשיכים לידיעות "חשובות יותר". היום הבנתי בפעם הראשונה את עומק הצער, גם על מותו של אדם אחד. אבא של חבר שלי נרצח בדם קר על ידי המחבל. הוא ניסה למנוע את הפיגוע, אך כנראה מישהו שירה במחבל פוצץ את חגורת הנפץ שלו, או שהחגורה התפוצצה לבד...

היום חוויתי על בשרי בפעם הראשונה את עומק הצער על מותו של איש שאני מכיר, ועוד גיבור שהקריב את עצמו למען אחרים ומנע פיגוע קטלני. אני מקווה שכולנו מצטערים על הרצחו של תמיר מסד ז"ל, ושל כל הנפגעים והנרצחים בפיגועים ובכלל. יהי זכרם ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי עלינו לחוות כל יום סיכול של פיגוע, או פיגוע שהתרחש. נכון שצריך להמשיך ולחיות, אבל אסור בשום פנים ואופן לפסוח ולא להפנים את גודל האירוע- קטן או גדול.

57858-4.jpg

תמיר מסד ז"ל.

לחם בבופור - נהרג באריאל

2036_w.jpg

תמיר מסד במלחמת שלום הגליל במערכה על הבופור.

גם סגן מתן זיגרון, בן 22 מאיתמר נהרג בפיגוע.

ו עמיהוד חסיד בן 32 מתפוח.

יהיה זכרם ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר שם ::) (ונראה לי היחיד פה מהפורומים ;D)

אבל אל תקבלו את העיר ככה שהיא לא מאובטחת המקום הזה פשוט הוא מחוץ לגדרות העיר........וההבטחה שם בעייתית כי מסביב יש ערבים..

לפי מה שאני מבין תמיר מסד ז"ל הוא זה שעמד פנים מול פנים עם המחבל לא?

ולפי מה ששמעתי זה שתפס אותו מאחורה ניצל בנס......

והוא היה גם בפיגוע הקודם באשל השומרון מספר מטרים מהמקום עכשיו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך , יהיה זכרו ברוך !

פששששי לאיזה מצב הגענו - כבר לא קיים אדם במדינה שלא מכיר מישהו שהיה מעורב בפיגוע .

גם לי יצא לחוות את הצער הנורא הזה ,- ידידה כמעט הכי טובה שלי נהרגה בפיגוע באוטובוס שהיה שבדרכו לצפת,

ושלא נדבר על זה שלפני שנה היה לי פיגוע מתחת לבית- אני גר מעל הוולסטריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...