סא"ל בדואי חשוד בבגידה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סא"ל בדואי חשוד בבגידה?

bla7

Recommended Posts

מה דעתכם?

נחשף שמו של החשוד. אני אישית סומך על הדרוזים בצה"ל, לכן ההאשמות נראו לי די מוזרות בהתחלה, מה ששכחתי הוא שיש גם בדואי בדרגת סא"ל - ועל בדואים אני לא סומך בכלל... מה דעתכם בעניין??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אני סמוך ובטוח שהמשטרה והשב"כ (כמובן גם הצבא) אינם ששים להאשים האשמות שווא על בני מיעוטים בצבא.

אין שום אינטרס וההיפך הוא הנכון. ברמה הלאומית חובה ורצוי לגייס בני מיעוטים במיוחד את הבדואים שעושים מה שאנחנו לא עושים בגבול רפיח-מצריים.

ראוי לציין נקודה חשובה, הקשורה כמובן בחוק - ומדינת חוק. המשטרה ו/או השב"כ צריכים למצא ראיות שיצליחו לשכנע שופט (אזרחי/צבאי) ע"מ לקבל הרשאה מלאה. אם אין הוכחות, אין עילה לעצור אדם פלוני או אחר. גם אם מדובר על עבירות (לכאורה) של בגידה, ועבירות הגורמות לסיכון חיי אדם . לכן אני מניח שישנם אנשים/חיילים או אחרים שמבצעים עבירות חמורות, אך מחוסר ראיות ממשיכים במעשיהם.

זו בדיוק הסיבה שלקח למשטרה ולכוחות המטפלים בנושא זמן רב, ותעוזה בפירסום הנושא בצורה כה קולנית-קולנית תשפטו איך שאתם רוצים.

אני מאמין שבאמת נמצאו ראיות (לכאורה) כנגד כל הנאשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהוא חף מפשע עד שבית המשפט יכריז אחרת. אם בית המשפט אכן יאשים אותו, עונש מוות אפילו מוסכם עלי. אחרי שהוציאו ממנו את כל המידע הרלוונטי כמובן :P. אבל זה לא יקרה, אז מאסר ממושך ואני באמת לא זוכר כרגע אם יש או אין עבודות כפייה (AKA סיביר) בישראל, אבל הייתי שם אותו שם אם היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, הפרשיה הזאת נשמעת לי קצת חשודה.

אני לא מבין למה אדם שלחם בלבנון נגד החיזבאללה (ונפצע), שהיה מקורב לאישים בחלונות הגבוהים ביותר בצבא ובפוליטיקה, אדם שמן הסתם יכול לקנות סמים גם בלי לסחור בסודות מדינה, למה שאדם כזה ירגל לטובת החיזבאללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, הפרשיה הזאת נשמעת לי קצת חשודה.

אני לא מבין למה אדם שלחם בלבנון נגד החיזבאללה (ונפצע), שהיה מקורב לאישים בחלונות הגבוהים ביותר בצבא ובפוליטיקה, אדם שמן הסתם יכול לקנות סמים גם בלי לסחור בסודות מדינה, למה שאדם כזה ירגל לטובת החיזבאללה?

אתה יכול להגיד אותו דבר על אלי כהן מיחסם של הסורים.

הוא הגיע לתפקיד מאוד בחיר אצלם ומהפרספקטיבה שלהם ניתן היה לאמר את מה שאמרת.

(לא שהמקרה סופר דומה, אבל בפרספקטיבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכתוב שאני מאוד אתפלא אם יהיה סיפור דומה עם דרוזי - בערך כמו סיפור כזה עם יהודי. כלומר, אני לא סומך ב-100 אחוז, לא על דרוזים ובטח שלא על יהודים (חחח :lol: ) אבל אחד ששירת בצה"ל כל החיים שלו, סביר שיש לו מחוייבות כלפי המדינה. אצל הבדואים זה יותר כמו עבודה מאשר "רעל", אם אתם מבינים למה אני מתכוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...