בעיה כנראה בכרטיס קול צריך עזרה... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה כנראה בכרטיס קול צריך עזרה...

the kooks

Recommended Posts

המחשב לא יודע כמה יש

כמה אתה אומר לו ככה יש

לפעמים יש פשוט לבחור איזה התקנה לעשות: מלאה, חלקית, רק את ...

אם לא היה אז התקין את הכל כנראה

אם היה הית צריך לבחור את המלאה

אחרי ההתקנה אמור להופיע ליד השעון סימן\תוכנה שבה אתה מגדיר הכל, עוצמת קול, כמה , איקוויליזר, מה תפקיד על חור כרגע..

אם אין ליד השעון, אז תחפש ב START, או בתיקית בה התקנת

הגדרת שם הכל כמו שצריך, ולא עובד?(כדי לבדוק האם עובד אתה יכול לעשות שישמעו את המיקרופון , להגביר את הרמקולים ולדבר לתוכו)

אגב תגדיר שההקלטה תתבצע מהמיקרפון, ואז גם אתה יכול לבדוק בכל תוכנהת הקלטה, למשל של הווינדווס האם מקליט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבדוק שבהגדרות הקול של הווינדווס מוגדר הכרטיס קול שלך בתור הכרטיס המקליט, ושהמיקרופון הוא המקליט

את זה בדקת?

זה הדבר הכי בסיסי שיכול לעשות את הבעיה.

לך ללוח הבקרה -> "צלילים והתקני שמע" (אם יש לך באנגלית - יש ליד זה ציור של רמקול)

במסך החדש יש לך שני כפתורים שכתוב "מתקדם":

* לחץ על העליון -> חלון חדש -> אפשרויות -> מאפיינים -> הקלטה -> אישור -> ודא שה- V נמצא מתחת למיקרופון MIC ושהעוצמה כמעט הכי גבוהה.

אחרי ששינית, שוב -> אפשרויות -> מאפיינים -> השמעה -> אישור -> סגור את החלון.

* לחצן מתקדם תחתון -> בחר רמקולי סטריאו שולחניים ואשר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדבר הכי בסיסי שיכול לעשות את הבעיה.

לך ללוח הבקרה -> "צלילים והתקני שמע" (אם יש לך באנגלית - יש ליד זה ציור של רמקול)

במסך החדש יש לך שני כפתורים שכתוב "מתקדם":

* לחץ על העליון -> חלון חדש -> אפשרויות -> מאפיינים -> הקלטה -> אישור -> ודא שה- V נמצא מתחת למיקרופון MIC ושהעוצמה כמעט הכי גבוהה.

אחרי ששינית, שוב -> אפשרויות -> מאפיינים -> השמעה -> אישור -> סגור את החלון.

* לחצן מתקדם תחתון -> בחר רמקולי סטריאו שולחניים ואשר הכל.

אוקיי את זה עשיתי המיקרופון לא מסומן בMUNT יש לי WIN באנגלית נכנסתי למתקדם בחלון העליון ומשם לPLAYBACK המיקרופון על ה וי ככה גם בRECORDE עשיתי אישור

עכשיו: נכנסתי שוב באפשרות התחתונה של המתקדם בחרתי DESTOPE STREEO SPEAKERS

תמונה של שני עם מסך מחשב זה בסדר?

לא הייתה לא אפשרות בחירה נכנסתי ישירות ללינק שנתת הורדתי את המראה הראשון נכנסתי לסאטופ ואז NEXT עשיתי את זה שוב עכשיו אין בחירה...

אין משהו ליד השעון דקה אני מביא עדכון

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי את זה עשיתי המיקרופון לא מסומן בMUNT יש לי WIN באנגלית נכנסתי למתקדם בחלון העליון ומשם לPLAYBACK המיקרופון על ה וי ככה גם בRECORDE עשיתי אישור

לא הבנתי את השורה הזאת.

מה זה MUNT ?

ובשני החלונות, גם ב PLAYBACK וגם ב RECORD הווליום של המיקרופון מכוון על גבוה?

אם זה לא עוזר, תפעיל את המחשב במצב בטוח, תסיר את כל הדרייברים של הלוח אם + הדרייברים של כרטיס הקול ללוח אם.

תפעיל את המחשב מחדש ותתקין אותם מחדש

* עדיף למצוא מתאימים באינטרנט לפני המחיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את השורה הזאת.

מה זה MUNT ?

ובשני החלונות, גם ב PLAYBACK וגם ב RECORD הווליום של המיקרופון מכוון על גבוה?

אם זה לא עוזר, תפעיל את המחשב במצב בטוח, תסיר את כל הדרייברים של הלוח אם + הדרייברים של כרטיס הקול ללוח אם.

תפעיל את המחשב מחדש ותתקין אותם מחדש

* עדיף למצוא מתאימים באינטרנט לפני המחיקה.

התכוונתי ל MUTE- השתק סליחה :(

כן המקרופון נימצא על הכי גבוה בשתי החלונו של RECODE &PLAYBACK

בנוסף מצאתי את התוכנה הזאת אחרי ההתקנה העלתי תמונה

הצלחתי להפעיל את הרמקול השני שלי אחרי שנים :)

אבל רק כאשר אני לוחץ עליו בתוך התוכנה כאשר אני שם שירים שומעים רק ברמקול הרגיל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמשהו ממש דפוק עם כל התקני הקול שלך.

מה שאפשר לעשות הוא

1. ליצור רשימה של תוכנות שאתה באמת צריך וקשורות להפעלת/עיבוד קול.

2. למחוק את כל התוכנות של הקול, כולל אלו שאתה צריך - מחיקה דרך ADD/REMOVE בלוח הבקרה.

המחיקה כוללת את התוכנה שהצגת למשל, ווינאמפ, של כרטיס קול - כל מה שמוזכר בו AUDIO DRIVER או SOUND DRIVER וכד'

3. הרצת תוכנת ניקוי רג'סטרי (CCLEANER/REGISTRY MECHANIC) + תוכנת ניקוי רוגלות (ADAWARE/SPYBOT).

4. התקנה של כל התוכנות והדרייברים מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה גם לנתק את המחשב לגמרי מהחשמל, יש מצבים בהם זה עוזר אם היה קצר בתוך הכרטיס או משהו בסגנון

תמיד גם קיים הסיכוי שנישרף לך חלק בכרטיס

המיקרופונים עליהם בדקת, 100% עובדים?

אין לך במקרה כרטיס קול אחר, להשאיל ממישהו,כדי לבדוק האם זה באמת כל הבעיה היא בהתקנים ודרייברים או אולי נישרף חלק בכרטיס קול ?

ותעלה בבקשה את התמונה של הMIXER?(הקלטה והשמעה) וPHONE JACK

{במקומך ניראה לי כברהיתי הולך וקונה כרטיס קול ב 45 ש"ח :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: מיקרופונים עובדים אני משתמש בהם כל כמה ימים מהמחשה השני

ב: ניתקתי את המחשב מהחשמל חיברתי והדלקתי שוב עדיין לא פועל

ג: אני לא יכול "להשיג" כרטיס קול סתם ככה

ד: MIXER?(הקלטה והשמעה) וPHONE JACK עכשיו בעברית פשוט אתה יכול לתת לי הנחה איך להגיע להם בדיוק (הO.S באנגלית )

ה: אוקיי בנתיים אני לא אקנה כלום, אם אני אכנס להוספה הסרה אמחוק את כל ה "AUDIO DRIVER או SOUND DRIVER"

ואז אתקין מחדש מהלינק ששלחת לי את יהיה לי בכול אופן גם אם המיקרופון יפעל וגם אם לא קול במחשב אחרי שאני אתקין מחדש מאותו לינק ?

(אני חושב שננסה את ה, יש לי דיסק של לכרטיס קול מהמחשב החדש אבל אני לא בטוח אם זה מתאים כי המחשב הזה מלפני שנה וחצי והשני יש לו רק כמה חודשים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"MIXERׁ(הקלטה והשמעה) וPHONE JACK עכשיו בעברית פשוט אתה יכול לתת לי הנחה איך להגיע להם בדיוק (הO.S באנגלית )"

בתוך התוכנה של הכרטיס קול(VINYL DECK), שבתמונה שצירפת, יש קטגוריהMIXER, וקטגוריה וPHONE JACK .כמו גם הSPEAKER שהראת בתמונה

פשוט תראה צילום של כל קטגוריה

וכמו שאמרו:

"ליצור רשימה של תוכנות שאתה באמת צריך וקשורות להפעלת/עיבוד קול.

2. למחוק את כל התוכנות של הקול, כולל אלו שאתה צריך - מחיקה דרך ADD/REMOVE בלוח הבקרה.

המחיקה כוללת את התוכנה שהצגת למשל, ווינאמפ, של כרטיס קול - כל מה שמוזכר בו AUDIO DRIVER או SOUND DRIVER וכד'

3. הרצת תוכנת ניקוי רג'סטרי (CCLEANER/REGISTRY MECHANIC) + תוכנת ניקוי רוגלות (ADAWARE/SPYBOT).

4. התקנה של כל התוכנות והדרייברים מחדש"

פשוט הצעתי אם אתה יכול לבקש ממישהו שיש לו כרטיס קול ניפרד, לא בתוך הלוח אם, שיתן לך לשעה

כן הקול יפעל

הדרייברים שנתתי לך בקישור זה בדיוק לכרטיס קול שלך, זה רשמיים של הלוח אם, הכרטיס קול שלך

עריכה:

אז מה בסוף? עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי כל קטגורה חוץ מ INFO אפשר להעלות רק 4 אין לי ממי לקחת כ.ק

טוב אז למחוק עכשיו את כל מה שקשור ל אידיו ולהריץ CCLANCER& תוכנה נגד רוגלות או שיש עוד משהו לנסות שלא חשבנו עליו?

ובאמת תודה על ההשקעה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע. חכה.

אל תמחק עדיין !

בתמונה השלישית מלמעלה (זו עם שלוש היציאות - ורוד, כחול, ירוק) בטל את ה V.

זה בדיוק מה ש ®_GL_® כתב בקשר לשינוי המצב של היציאות.

המחשב שלך מוגדר כאילו הוא מחובר למערכת עם חמישה והחיבור לא משמש למיקרופון, אלא לחיבור .

בטל את ה V שמופיע שם, זה אמור לפתור את הבעיה, אם לא אז תמחק הכל ותריץ את התוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...