בעיה עם .please run chkdsk /f - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם .please run chkdsk /f

matityahoo

Recommended Posts

לא - הכוונה היא לבצע סריקה של הכונן לא דרך הכלים של מערכת ההפעלה, אלא בכלים כמו NORTON DISK DOCTOR.

מדובר על תוכנות שיכולות לבצע את אותה הפעולה שסריקת הדיסק מבצעת (ויש שיאמרו אפילו טוב יותר).

לפני שאתה פוצח במלאכה, מומלץ שתפעל לפי מה ש-WH1T3 כתב. יכול להיות שזה הפיתרון לבעיותייך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע

סרקתי סעיף סעיף עם - RegistrySmart

וראיתי שהסעיף file assocations הוא היחיד שלא מאפשר סריקה

ומפיל את התוכנה

ולגבי פירמוט ובמידה ובאמת זה ה פתרון היחיד כי המחשב עובד וגם כל התוכנות חוץ מזה שאין כניסה לדיסק

השאלה עם יגרם נזק עם אמשיך לעבוד במצב הזה ? או שכדי לפרמט?

ואז אני צריך יעוץ כגון - רק את c או הכל ? ובכלל מה חשוב לפרמוט כולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יגרם נזק או לא - אבל זה לא מצב תקין.

יכול להיות שאלו סימני גסיסה של הכונן, או סקטורים פגומים שאם לא תסגור אותם יילכו וייתרבו.

אם אתה רוצה לפרמט תגבה את המידע החיוני לך, שים דיסק התקנה של בכונן CD ותאתחל את המחשב.

תעלה את תוכנית ההתקנה מה-CD (הוא מבקש ללחוץ על מקש כלשהו כדי לעשות BOOT מה-CD) ותמשיך משם.

כאשר אתה מגיע לאפשרויות הפירמוט אל תבחר QUICK אלא באפשרות האיטית יותר שגם עושה את העבודה כמו שצריך.

אם יש לך רק הרדיסק אחד במחשב תפרמט את כולו. אם יותר מאחד, תפרמט את זה שיושבת עליו .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מבין שאין אפשרות אחרת כרגע וכדי לפרמט :kopfpatsch: (אלא עם למישהו יש איזה רעיון)

אז בנתיים תודה על הכל ונדבר כשיהיו עוד בעיות

בעיות אלו הם רק כדי שאוכל ללמוד מכם גאוני המחשב

יום נעים מטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם יודעים עם אפשר לעשות chkdsk /f

לא דרך התוכנה

מישהו אמר לי משהו כזה שצריך לכתוב chkdsk /f

ליפני שווינדווס עולה שיהיה מסך שחור שכתוב c

אני לא מבין עוד במושגים boot או או dos ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למה הדאבל פוסט? אתה יכול להשתמש בכפתור העריכה ולרכז הכל בהודעה אחת.

לעניינך: כמו שזה נראה לי הציעו לך לעלות ב-SAFE MODE עם שורת פקודה ומשם להריץ בדיקת דיסק.

נראה לי שאתה יכול לפסול את כבר עכשיו כי הבעיה היא לא שהסריקה לא רצה - היא נתקעת (מה שקרה לך עם הנורטון).

אני חושב שפירמוט יהיה פתרון מתאים כרגע, ויוכל לתת לך אינדיקציה למצב הדיסק שלך.

תפרמט, תתקין מחדש, ושיהיה בהצלחה.

ואל תחשוב שבגלל שמישהו מתמצא בנושא יותר ממך אז הוא אוטומטית גאון - לכולנו יש עוד הרבה ללמוד, וזה כל היופי.

יום נעים ושוב, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע

אופס

והקפצת דיון אסורים בהחלט!

קרא את חוקי פורום

*הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן) ו/או הודעות המכילות כל סוג של ספאם, לא מקובלות. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. זכרו: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם.

*אין לפרסם שתי הודעות רצופות בדיון, רק בשביל להביא את הדיון לראש הרשימה. הקפצת הדיון לא תביא תשובות יותר מהירות אלא תשיג תוצאה הפוכה בצורת התעלמות או נזיפה מצד המשתמשים.

במידה ויש לכם מידע חדש להוסיף לדיון כאשר הודעתכם היא האחרונה, עשו זאת על ידי modify.gif

יש לך אזהרה 1 מתוך 3 כאשר בשלישית תורחק מהפורום

כדאי שתקרא את חוקי הפורום מחדש...

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...