צריך מארז FULL TOWER במחיר של 300 עד 500 שקל ללא ספק - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מארז FULL TOWER במחיר של 300 עד 500 שקל ללא ספק

Screw_Master

Recommended Posts

אני אישית אוהב את העיצוב של ה MESH הוא רגיל לא רועש וצבעוני מידי

ה BRAVO/MESH הכי טוב

אחרי זה הטרנספורמר

ובסוף הסקורפיו

בקשר לרעש ה MESH מגיע בלי מאווררים אז צריך לקנות לא (מה שאומר שאפשר לקנות מאווררים שלא עושים רעש).

הטרנספורמר מגיע עם מאווררים רועשים וצריך להחליף אותם.

הסקורפיו לא ברמה שלהם אז כדאי לרדת ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תחליטו... העיצוב חשוב לי , שוב אבל בתקציב של 500 שקל , אבל מה שחשוב לי יותר זה דווקא השקט , כל בעלי הסקורפיו , הוא שקט?

תוספת : לא לדאוג אני עוד לא נעול עליו

מגיעים איתו 2 מאווררים אחוריים שנשלטים ע"י חיישן טמפרטורה ומאוורר צדדי אחד.

הם שקטים, אבל הבעיה שהמחשב שלי רועש [לא כל המחשב, אבל הקירור של הכרטיס מסך שלי הוא בערך 35dBA] כך שאני לא יכול להגיד בוודאות אם הוא ממש חרישי כמו המאוורר של ה BT למשל הוא שהוא פשוט שקט בתחום ה 20DBA+~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעים איתו 2 מאווררים אחוריים שנשלטים ע"י חיישן טמפרטורה ומאוורר צדדי אחד.

הם שקטים, אבל הבעיה שהמחשב שלי רועש [לא כל המחשב, אבל הקירור של הכרטיס מסך שלי הוא בערך 35dBA] כך שאני לא יכול להגיד בוודאות אם הוא ממש חרישי כמו המאוורר של ה BT למשל הוא שהוא פשוט שקט בתחום ה 20DBA+~

אהא , טוב , נראה לי שיותר מזה אני לא צריך , אני הולך על הסקורפיו

אלה אם כן מישהו יקפוץ ויגיד עליו משהו שהורס בו הכל , תאמת , חשוב לי אלומיניום , אני הולך לפוצץ את המחשב אם אז אני צריך מארז שיספוג הכל , ואלומיניום עונה על הדרישה הזאת , בכל מקרה , חשוב לי שלא יהייה ספק במארז ושיהיו בו מאווררים שקטים , כי אני ישן בחדר שבו יהייה המחשב הזה , בקיצור , VX וARCTIC COOLING ACCELRO X2 יענו על דרישות השקט , ואני מקווה שגם שאר מאווררי המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...