[שאלה] למה אסור להחזיק אקדח בחלל? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] למה אסור להחזיק אקדח בחלל?

CyberBot

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה ראית? באיזה סרט? למה אסור???

אבל נגיד שבאמת אסור אז נראה לי שזה בגלל שהקדור לו זז (כח משיכה), אם תיקח סתם משהו ותזרוק אותו בכל הכוח הוא יזוז לאט ולא יגיעה רחוק...........

בקיצור זה קשור לכח המשיכה(נראה לי :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

מה שאמרת העלה נקודה מעניינת- במקרה של היסחפות אדם לחלל ללא חבל הצלה, אקדח יכול להציל את חייו. לשאת מדחף מונע בדלק עליך זה ממש לא מציאותי, לשאת אקדח עם 2 מחסניות ספייר- רעיון לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

מה שאמרת העלה נקודה מעניינת- במקרה של היסחפות אדם לחלל ללא חבל הצלה, אקדח יכול להציל את חייו. לשאת מדחף מונע בדלק עליך זה ממש לא מציאותי, לשאת אקדח עם 2 מחסניות ספייר- רעיון לא רע בכלל

אני לא חושב שתוכל לכוון את עצמך לכוון שאליו אתה רוצה להגיע

וגם אם כן אתה תעוף ממש מהר ולכן רוב הסיכוי הוא שתפגע בחללית שלך ותעוף בחזרה לחלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה גם מבחינה פסיכולוגית...

יכול להיווצר מתח בין האסטרונאוטים וכשמדובר בשבועות על גבי שבועות זה באמת יכול להיות מסוכן ואם יש אקדח בסביבה אז זה יכול להיות עוד יותר מסוכן

אם אסטרונאוט ירה על חבר שלו ויכשיל את המשימה או משהו כזה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

[ltr]what about oxygen?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

ומה אם הוא ירה בטעות על איזה חייזר ואז תפרוץ מלחמת עולמות בין גלקטית ?

לא נראה לי שיש או"ם שם ומספיק לנו כבר הצרות עם הערבים כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לדעת מה יקרה עם אקדח בחלל.

הסכנה הגדולה היא כמובן חור בחללית (כמו במטוסים, פגיעה בגוף הכלי יכולה לגרום להתרסקות).

אני לא ממליץ לירות עם אקדח ארצי בחלל החיצון.

האקדח מתוכנן לעבוד בלחץ אטמוספרי מסויים, ואם אין אטמוספרה בכלל, האקדח עלול להתפוצץ ביד של היורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקדח עובד על בעירה של אבקת שריפה

בשביל בעירה צריכים חמצן

לכן בחלל פתוח אקדח לא יעבוד

בתוך ספינת שיש חמצן אקדח יעבוד אבל הוא סתם יעשה חור בספינה וכולם ימותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...