התקנתי וינדוס 2000, והמחשב עובד מדהים... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי וינדוס 2000, והמחשב עובד מדהים...

SpiritKnight

Recommended Posts

המחשב פשוט עובד חלק, בינתיים אין בעיות(חוץ מבעיה עם החייגן של זהב שאני חושב שהסתדרה), וזהו, פשוט מדהים :)

עוד לא הרצתי בנצ'ים לבדוק בכמה זה שיפר לי את , אבל המחשב פשוט עובד חלק ומדהים.

אבל הכי טוב- העכבר כזה תלת-מימדי!אין עליו :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב פשוט עובד חלק, בינתיים אין בעיות(חוץ מבעיה עם החייגן של זהב שאני חושב שהסתדרה), וזהו, פשוט מדהים :)

עוד לא הרצתי בנצ'ים לבדוק בכמה זה שיפר לי את , אבל המחשב פשוט עובד חלק ומדהים.

אבל הכי טוב- העכבר כזה תלת-מימדי!אין עליו :lol: :lol: :lol:

אני מניח שההתלהבות באה כתוצאה ממערכת הפעלה נחותה יותר - כמו 95 או 98, או אפילו ME ?

אם כן, אז WELCOME TO THE CLUB. :jump:

רק חבל שלא עשית את הצעד הנוסף אל עבר ה . מערכת נפלאה, ידידותית הרבה יותר מה-2000, אבל שומר ומשפר את היציבות שלה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ההתלהבות היא לאחר 98SE.

ה2000 שהתקינו לי פשוט לא מקורי, וחבר של אבא שלי לא אוהב את , אז הוא התקין לי 2000 שהוא מאוד מאוד מרוצה ממנה.

מה אכפת לי, העיקר שזה עובד. :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מרוצה מ ,

זה עושה לי המון בעיות....אני שוקל לחזור ל 2000....

נצל את הפורום, וספר לנו מה מפריע לך באקספי. אולי אפשר לעזור לך לפתור את הבעיות. עושה בעיות בדרך כלל כאשר החומרה לא תקינה ב100%, לכן אין מה לבוא אל מערכת ההפעלה בטענות. במקום לשקול לחזור ל2000, הייתי שקל לבדוק מה מקור התקלות, ואיך אפשר למנוע אותן. אני בטוח שלא היית רוצה למצוא את עצמך מתקין ישנה יותר, רק על מנת למצוא את עצמך מתמודד עם בעיות זהות, או בעיות אחרות, שנובעות מאותן גורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי אין בכלל בעיות! רק שאיכס פי הזה מאיט לי את המערכת רצח! אסור להשאיר אפילו את פתוח כאשר אני משחק! :lol:

אני שיחקתי GTA3 עם ,KAZAA,NORTON ANTI-VIRUS&FIREWALL.

יש לי 256MB ועובד חלק על 1024X768.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר האקס פי לא מאט עד כדיי כך את המחשב (בערך) בדיוק חזרתי עם ממשחק UT 2003 כשהICQ פועל ביחד עם קאזה

ולא היו בעיות ורק בשביל הרקורד המחשב שלי נמצא בדיוק על המינימום של הדרישות מערכת 64 מגה ופנטיום 3 450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מרוצה מ ,

זה עושה לי המון בעיות....אני שוקל לחזור ל 2000....

נצל את הפורום, וספר לנו מה מפריע לך באקספי. אולי אפשר לעזור לך לפתור את הבעיות. עושה בעיות בדרך כלל כאשר החומרה לא תקינה ב100%, לכן אין מה לבוא אל מערכת ההפעלה בטענות. במקום לשקול לחזור ל2000, הייתי שקל לבדוק מה מקור התקלות, ואיך אפשר למנוע אותן. אני בטוח שלא היית רוצה למצוא את עצמך מתקין ישנה יותר, רק על מנת למצוא את עצמך מתמודד עם בעיות זהות, או בעיות אחרות, שנובעות מאותן גורמים.

טוב....בעיה אחת למשל, היא ששום דבר שקשור לDIRECTX לא עובד....

התקנתי SP1 וDIRECTX 8.1B וזה נותן לי הודעות שגיאה כל פעם שאני מנסה להריץ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מונופולי, לא?

חייבים SP1 כדי להתקין DX8.1

זה ככה גם עם המשחקים?

כן משחקים, תוכנות (סגנון 3DSMAX), וכל דבר שמשתמש ב DX אפילו משחקים ישנים מאוד שמשתמשים ב DX2 או בסביבה... :'(

וזה לא יפה שצריך להתקין SP1 רק בגלל שצריך להשקיע עוד 5 דקות בשביל לעבוד עליהם כדי שיחשבו שהגרסה שיש לי היא חוקית.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי אין בכלל בעיות! רק שאיכס פי הזה מאיט לי את המערכת רצח! אסור להשאיר אפילו את פתוח כאשר אני משחק! :lol:

אני שיחקתי GTA3 עם ,KAZAA,NORTON ANTI-VIRUS&FIREWALL.

יש לי 256MB ועובד חלק על 1024X768.

לא פלא,

תראה איזה כרטיס מסך יש לך :)

אני קונה אותו עוד חודש, כעת המחיר הוא 1999.97 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...