לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

נו מה... זה מתחיל לחזור על עצמו... כבר כתבתי שאני לא מחשיב את התקופה של סטאלין כהצלחה לקומוניזם... קורה שאנשים עם בעיות נפשיות נבחרים להנהיג מדינות.... וגם, למרות הכול סטאלין עשה הרבה דברים טובים למען רוסיה והעולם... לא שזה מפצה על הרציחות וכו...

ולפי מה שאני יודע, אבא של הפסיכי הנוכחי בצפון קוראה הייה די בסדר...

אבל אתה (רק מפני שהוא ערבי) היית תוקע לו כדור בראש גם בלי משפט

:smile1:

וברצינות, גם זה כבר מתחיל לחזור על עצמו. זה לא בגלל שהוא ערבי, זה בגלל שהוא מנסה לחסל את המדינה= אוייב= הייה תוקע לך כדור בראש רק כי אתה יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר כתבתי שאני לא מחשיב את התקופה של סטאלין כהצלחה לקומוניזם... .

אין כזה דבר

קומוניזם והצלחה לא הולכים ביחד

וברצינות, גם זה כבר מתחיל לחזור על עצמו. זה לא בגלל שהוא ערבי, זה בגלל שהוא מנסה לחסל את המדינה= אוייב= הייה תוקע לך כדור בראש רק כי אתה יהודי.

שטויות, אתה פשוט גזען

אתה החלטת שערבי=בוגד=אוייב

זה ממש לא נכון

כן מודה באשמה

אתה סתם אדיוט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בן אדם אחד חסר לו במיפלגה ' date=' גידמק.

וכאשר הם יעלו לשלטון תיהיה לנו מדינה קומוניסטית טוטליטרית שתיכבוש את כל מיזרח התיכון.

[/quote']

נייט ליברמן!

ועכשיו ברצינות,למה גיידמק צץ כאן פתאום בלי שום סיבה והחל להשקיע כאן מיליונים?

ונכון שיש לו פנים מעוותות או שזה רק אני? :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגיב כאן הרבה אבל דיון מעניין אז שיהיה. OMRIJ בקשר לחבר הכנבת שאמר בנושא חטיפת חיילים היה כתבה בחדשות בטלוויזיה והוא הודה בזה.

כל הנושא של חברי הכנסת הערבים די עצוב הרי אם תסתכלו מה הם עושים זה לראות עצמם כפלסטינים ולמעשה לחרחר נגד שלטון המדינה למשל עזמי בשארה בפומבי אין סוף פעמים מצדד במחבלים אפילו עכשיו הוא דיבר בעד חסן נסראללה המרצח ואיחל לו אריכות ימים (הכל היה באמצעי התקשורת). בכל מקרה מה שנאמר כאן זה לא לתת להם עונש כי הם ערבים אלא לתת להם עונש בעוון בגידה אתה חושב שאדם עם גישה לכנסת בתור חבר פרלמנט יכול לצצד באנשים שרוצחים אזרחים ללא סיבה ואנשים שקוראים לעיר חיפה התנחלות?

בכלל יש כאן אי הבנה נוראה אמור להיות כאן שני מדינות לשני עמים מדינה לעם היהודי ומדינה לערבים מסתבר שחברינו ח"כ הערבים התבלבלו בצד והם חושבים שהם בפרלמנט הפלסטיני שם ארגוני טרור הם דבר מוכר וידוע. עצוב מאוד.

ולבסוף ליברמן, אני בעד ליברמן לא בגלל פרופגנדות מטופשות שעשו ממנו רוצח ערבים פאשיסט ופיהרר. אני במשך תקופה ארוכה קראתי דברים שהוא אומר וראיתי נאומים שלו בנוסף בזמן העימות האחרון ניתן היה לראות שבזמן של ח"כ מדברים שטויות הוא היה בעל קול ההיגיון.

נ.ב. תפסיקו לקלל זה לא לעניין לקרוא אחד לשני אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט גזען

אתה החלטת שערבי=בוגד=אוייב

זה ממש לא נכון

איך הגעת למסקנה הזו :s05: :s07:

אם כבר, ערבי שחותר תחת הממשל ושלטון החוק במדינה= בוגד= אוייב.

אתה סתם נכנס לסרטים שאתה יפה נפש ותלית שכולה תכלת, מתעלם מהמציאות וחושב שכולם רוצחים פסיכופטים שרק רוצים לראות דם ערבי זורם ברחובות... NEWS FLASH, אתה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה הבחנה בין הדעות האישיות שלי על ערבים (לחסל את כולם וכמה שיותר מהר) לבין המציאות, שבה הערבים (או לפחות רובם הגדול) הם אוייבים של המדינה, וצריך להתייחס אליהם ככאלה, מה שאומר שקודם כל, חלאות עם דעות כמו חברי הכנסת הערבים לא צריכים לשבת בכנסת. אם ימצא ערבי שתומך בישראל ומגנה פעולות טרור אין לי בעייה עם זה שיהייה חבר כנסת.

דבר שני, כמו שלא תרשה לחמסניק חמוש עם סרט ירוק על המצח שחושב את עצמו רמבו להסתובב חופשי במדינה, ככה גם שאר הערבים לא צריכים להיות חלק מאיתנו אם הם תומכים באותו חמסניק, ורובם תומכים בו, ומעדיפים את החמס והרשות הפלסטינאית על פני ממשלת (תסתכל על הדגלים שהם מניפים).

וכווול זה לא בגלל שהם ערבים, אלא בגלל שהם אוייבים!

שאלה לי אליך: נגיד שאתה נמצא במדינה יהודית שגובלת בגרמניה הנאצית. הנאצים מנסים לכבוש את המדינה שלך, שכוללת מעוט גרמני שתומך במשטר הנאצי. אתה היית נותן לנציגים של אותו מיעוט להיות חברי פרלמנט? היית סומך עליהם עד כדי הפקדת החיים שלך בידיים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לכם אתגר- במקום לדבר קחו מפה של מדינת ישראל

ותסמנו בקו את השטחים שלהם ואת שלנו בפוטו שופ או משהו דומה

נראה מי יצליח לעשות משהו הגיוני....... (אני ניסיתי זה יותר קשה מסודוקו אכזרי ביותר)

מי שיצליח יקבל את הקול שלי לליברמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...