לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

משטר טוטליטרי תמיד לא טוב איך שלא תסובב אותו הציבור תמיד ניפגע , אומנם הוא משנה הרבה דברים בזמן מאוד קצר אך גם קיומו לא ארוך , מה שמישטר טוטליטרי יכול לעשות בשנה למישטר דמוקרטי יקח עשרות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ושוב: מה רע בזה?

חוץ מזה, ליברמן לא יקים משטר טוטליטארי כי הוא תומך בדמוקראטייה... אבל לא יזיק פה 4 שנים של משטר יענו- טוטליטארי ;D

מה רע בקומוניזם? אולי אתה כאזרח במעמד הבינוני -נמוך לא רואה שום דבר רע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל מה המצב של המדינות הקומוניסטיות היום ותבין מה רע בקומוניזם

בריה"מ

הרפובליקה העממית של סין

קובה

ויאטנם

לאוס

צפון קוריאה

איכשהו רק אנשים ממוצא רוסי יכולים "להתגעגע"/לייחל/להצדיק את המשטר הזה

לא מובן לי הקטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בקומוניזם? אולי אתה כאזרח במעמד הבינוני -נמוך לא רואה שום דבר רע בזה.

תעשה לי טובה... גם בקומוניזם מנהלים היו מקבלים יותר מהמעבד הבינוני- נמוך... בברית המועצות מהנדס ורופא היו מקצועות הרבה יותר ריווחיים מפועל... למרות שבשונה מהארץ' date=' שפה פועלים לא תמיד מקבלים גם שכר מינימום, בברית המועצות הם יכולו לחיות בכבוד.

תסתכל מה המצב של המדינות הקומוניסטיות היום ותבין מה רע בקומוניזם

שוב, בברית המועצות של שנות השבעים לא היו יותר חטיפות מבארה"ב. גם בסין זה כבר נדיר. קובה על הקרשים רק בגלל הסנקציות של ארה"ב שקברו אותה, בלי שום סיבה! בריונות לשמה.

צפון קוריאה ממש לא קומוניסטית... אני לא חושב שיש שם מפלגה או משהו דומה לזה... יש שם אדם אחד עם בלגאן רציני בראש שעושה דברים לא אנושיים.

לגבי השאר, לא מכיר...

איכשהו רק אנשים ממוצא רוסי יכולים "להתגעגע"/לייחל/להצדיק את המשטר הזה

לא מובן לי הקטע הזה

ניסו קומוניזם, ניסו קפיטאליזם- מעדיפים קומוניזם. מניסיון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שחיטוט בשלטון , בזמן שהיה מישטר קומוניסטי היה מישמעת היום אין כל אחד עושה מה שבז*ן שלו העם הרוסי לא רגיל לזה , עכשיו ברוסייה מי שעני ניהיה עני יותר ומי שעשיר ניהיה עשיר יותר קודם כולם היו באותו מעמד כלכלי יקח עוד כמה עשרות שנים עד שרוסיה תצאה מאופריה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקומוניזם נכשל

גם בבריה"מ

לא לפני שמתו שם עשרות מליוני אנשים

(ולפני שהכלכלה קרסה עוד ניסו להגדיל את כוחות השוק אבל גם זה לא עזר)

זה נחמד שאתה מחליט שצפון קוריאה לא קומוניסטית

אבל אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מישטר קיצוני סופו להיכשל. הקומוניזם היא הקיצוניות של הסוציאל דמוקרט והקפיטלזם היא הקיצוניות של הליברליזם. הדמוקרטיה שמשלבת בין שתי הערכים היחידה שמצליחה לשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאני רואה את זה, בסופו של דבר האנושות כולה תהייה תחת שלטון קומוניסטי, ואין לי כוח לפרט למה...

עמרי, בצפון קוריאה יש עבדות, וכמעט כל סעיף במניפסט הקומוניסטי מופר שם... הם יכולים לקרוא לעצמם קומוניסטים עד מחר, ולשים איזה סמלים שהם רוצים, אבל הם פשוט לא קומוניסטים.

אגב, בארץ, הערבים ההומואים שחושבים שהם קומוניסטים ולא עושים שום דבר למען המדינה, לדוגמא לשרת בצבא, לשלם מיסים, לא לבנות בצורה בלתי חוקית וכו (בקומוניזם- המדינה והחברה בראש סדר העדיפויות)- הם לא קומוניסטים, ורק מוציאים לקומוניזם שם רע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאני רואה את זה, בסופו של דבר האנושות כולה תהייה תחת שלטון קומוניסטי, ואין לי כוח לפרט למה...

:lol:

עמרי, בצפון קוריאה יש עבדות, וכמעט כל סעיף במניפסט הקומוניסטי מופר שם... הם יכולים לקרוא לעצמם קומוניסטים עד מחר, ולשים איזה סמלים שהם רוצים, אבל הם פשוט לא קומוניסטים.

עבדות?

אנשים שם מעריצים את המנהיג שלהם

יש לך דוגמאות?

מדובר בקומוניזם איך שלא תסתכל על זה

כל הנכסים בידי המדינה

וכולאים/הורגים את כל מתנגדי המשטר, כמו בכל משטר קומוניסטי טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסו קומוניזם, ניסו קפיטאליזם- מעדיפים קומוניזם. מניסיון :xyxthumbs:

מה לעזאזל עוללו לך שם מאחורי מסך הברזל? :nixweiss:

קומוניזם היה ונשאר תפיסת עולם שנראית יפה מאוד על הנייר, אבל קורסת לתוך עצמה במבחן המציאות

מדינה לא יכולה לקיים חלוקת רכוש שווה בין האזרחים. נקודה. אנשים תמיד נבדלים זה מזה ביכולות והכשרונות שלהם, ותמיד יהיו אלה שמסוגלים לעבוד יותר ולהרוויח יותר. הנסיון לבטל את המעמדות פשוט ברא מעמד אחד עני בכל התסריטים עד היום (לא, תורים משתרכים ללחם לא נקראים "לחיות בכבוד") אין כזאת חיה מדינה קומוניסטית דמוקרטית, מהסיבה שמשטר קומוניסטי דופק את רוב האזרחים ואם הייתה להם את האפשרות הם היו מפילים אותו מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קמה מדינה בעלת משטר קמוניסיטי(לפחות אני לא מכיר אחת כזו) כל המדינות שאתם מדברים אליהם הם מדינות סוצאליסטיות(כלומר השמאל שולט) שחלק מהם ניסו להגיע לקמוניזים

ויתכן שחלק מהם(ברה"מ) היתה מגיעה לשם אם היא היתה עושה דברים אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:עבדות?

אנשים שם מעריצים את המנהיג שלהם

יש לך דוגמאות?

מדובר בקומוניזם איך שלא תסתכל על זה

כל הנכסים בידי המדינה

וכולאים/הורגים את כל מתנגדי המשטר, כמו בכל משטר קומוניסטי טוב :)

מעריצים את המנהיג?

כשהבחירה שלך זה בין להעריץ את המנהיג ל"להעלם", גם אתה תעריץ את המנהיג...

ואני מעדיף שיכלאו מתנגדים לשלטון מאשר שיתנו לחלאות כמו חברי הכנסת הערבים להסתובב חופשי. (אגב הנושא של הת'ראד...)

מה לעזאזל עוללו לך שם מאחורי מסך הברזל? :nixweiss:

קומוניזם היה ונשאר תפיסת עולם שנראית יפה מאוד על הנייר, אבל קורסת לתוך עצמה במבחן המציאות

מדינה לא יכולה לקיים חלוקת רכוש שווה בין האזרחים. נקודה. אנשים תמיד נבדלים זה מזה ביכולות והכשרונות שלהם, ותמיד יהיו אלה שמסוגלים לעבוד יותר ולהרוויח יותר. הנסיון לבטל את המעמדות פשוט ברא מעמד אחד עני בכל התסריטים עד היום (לא, תורים משתרכים ללחם לא נקראים "לחיות בכבוד") אין כזאת חיה מדינה קומוניסטית דמוקרטית, מהסיבה שמשטר קומוניסטי דופק את רוב האזרחים ואם הייתה להם את האפשרות הם היו מפילים אותו מזמן.

זה לא שמחלקים את הנכסים לאזרחים... פשוט כל אחד מקבל שכר קבוע בהתאם לתפקיד ולמקצוע שלו, מוצרי הצריכה מתומחרים כך שכולם יוכלו לקנות את מה שצריך... גם בארץ יש פיקוח על המחירים של מוצרי יסוד, אבל הפיקוח הזה די עלוב... בברית המועצות על כל מוצר הייה מוטבע\ מודפס המחיר מהמפעל, והרווחים היו נמוכים מאוד, ככה שלא נצבר הון- כי כשהון נצבר המקום אחד, זה תמיד על חשבון מקום אחר...

וכמו שכתבתי, גם ברוסיה היו מעמדות, רק שהפער בינייהם לא הייה עצום כמו בארץ, שאדם אחד לא יכול להאכיל את הילדים שלו, ואדם אחר מנגב את התחת עם שטרות של 100$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעריצים את המנהיג?

כשהבחירה שלך זה בין להעריץ את המנהיג ל"להעלם", גם אתה תעריץ את המנהיג...

אתה צריך לראות איך הם בוכים כל שנה על מות המנהיג הקודם שלהם (האבא של המופרע הנוכחי)

ככה זה כשטוחנים לך בראש כל היום כמה הוא אלוהים

בדיוק כמו שעשו עבודה טובה על אזרחים בבריה"מ בזמנו

(אפילו בארץ התאבלו על מותו של סטאלין)

ואני מעדיף שיכלאו מתנגדים לשלטון מאשר שיתנו לחלאות כמו חברי הכנסת הערבים להסתובב חופשי.

בחירה תמוהה

בכל מקרה, אי אפשר להכליל את כל חברי הכנסת הערביים

וגם, בקשר לח"כ טאהא (או איך שלא קוראים לו) אין מספיק מידע על זה

וכנראה אין הוכחות אז אין ממש מה לעשות

אבל אתה (רק מפני שהוא ערבי) היית תוקע לו כדור בראש גם בלי משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...