לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

לפחות היבחרות של ליברמן לראשות הממשלה תבהיר להם את המצב... זה כבר יותר טוב מהחופש האינסופי (שמנוצל לפשע והסתה) שממשלות מאפשרות להם...

אתה מתחמק...

מה גורם לך כ"כ לסמוך על ליברמן?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ליברמן בניגוד לפוליטיקאים אחרים הוא אידיאליסט שאינו מונע ע"י אינטרסים זמניים.

מסיבה פשוטה זו אני מעריץ אותו ואת דעותיו הפוליטיות כמובן!

וההמשך...

בניגוד ל90% מהפוליטיקאים ליברמן לא מתעסק בפוליטיקה מלוכלכת , קומבינות, ספינים ותפירת תיקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם קוראים לך BLA הא?

תתפלא, אבל זה רק כינוי בפורום, לא באמת קוראים לי ככה :P

אבל כן, אני זיין שכל לא קטן, בנימה פחות צינית :)

לגבי הנושא, אני מסכים ב-100% עם רוב מה שאפי איתם ואריה אלדד אומרים... אבל אני לא מסכים עם הפנאטיות שלהם לגבי השטחים, הם קיצוניים מדי לטעמי בהקשר הזה. עדיין, אני מעדיף אותם עשרות מונים על פני אולמרט :-\

ליברמן הוא איש של מעשים. כשהוא היה שר התשתיות, הוא הניע דברים שהיו תקועים הרבה זמן (התפלת מים זה הבולט שבהם) ובכל מקרה אני סומך עליו שהוא באמת אידיאליסט ולא סתם מחפש את הכיסא ואת הקומבינות והג'ובים.

נכון, ליברמן "מפחיד" במובן שאי אפשר לדעת בדיוק מה הגבולות שלו, והוא אכן קיצוני בחלק מדיעותיו - אבל הוא היחיד שבא ואומר את האמת על ערביי קבל עם ועדה, מבלי לחשוש מהתוצאות של היותו לא פוליטיקלי קורקט, מבלי לחשוש מקריאות "גזען" שאינן מוצדקות כלל ועיקר (לפחות לא בהקשר הזה). אגב, אני זוכר שגם ביבי אמר דברים "דומים". אבל בצורה הרבה יותר זהירה. הוא אמר משהו על "הבעיה הדמוגרפית". ומשתמע מכך, הבעיה עם ערביי . הרי אם ערביי היו משתלבים בחברה ובאהבת א"י, כנראה שהמצב הדמוגרפי לא היה מעניין אף אחד ולא היה מהווה "בעיה"...

ובהמשך לזה - אני מעדיף לפחד מליברמן מאשר לפחד ממחדל (בדמות אולמרט / פרץ).

בהקשר של דרגתו הצבאית, אני לא חושב שזה רלוונטי בכלל. כדי לקבל את סוג ההחלטות שאני מצפה ממנו לקבל, צריך ביצים. צריך להעז לעשות, מבלי לחשוש מלקיחת אחריות אח"כ. ואת זה, אני יודע שהוא יעשה. הוא לא מחפש את הכיסא. הוא מחפש את טובת המדינה היהודית היחידה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר דיברנו פעם על פרוייקט התפלת המים

הוא היה במשרד התשתיות פחות משנה, אל תזקוף לזכותו דברים סתם

ובכלל, איך אפשר להשוות פרוייקט לאומי שאין עליו מחלוקת ותלוי רק בכך שהאוצר ישחרר את הכסף

למשהו שאף פעם לא תהיה עליו הסכמה בחברה הישראלית ובטח שלא הסכמה בעולם?

ושוב, מה גורם לכם לחשוב שלליברמן יש "ביצים" ויעשה את הדבר הנכון "מבלי לחשוש"?

על מה אתם מסתמכים?

דרך אגב, אני עורך עם עצמי סקר קטן, BLA אתה ממוצא רוסי במקרה?

"אדוני שלא לציטוט" הודעות ספאם מובילות לאזהרות ואזהרות גורמות להרחקה מהפורום אז תתחיל להרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר דיברנו פעם על פרוייקט התפלת המים

הוא היה במשרד התשתיות פחות משנה, אל תזקוף לזכותו דברים סתם

ובכלל, איך אפשר להשוות פרוייקט לאומי שאין עליו מחלוקת ותלוי רק בכך שהאוצר ישחרר את הכסף

למשהו שאף פעם לא תהיה עליו הסכמה בחברה הישראלית ובטח שלא הסכמה בעולם?

ושוב, מה גורם לכם לחשוב שלליברמן יש "ביצים" ויעשה את הדבר הנכון "מבלי לחשוש"?

על מה אתם מסתמכים?

דרך אגב, אני עורך עם עצמי סקר קטן, BLA אתה ממוצא רוסי במקרה?

"אדוני שלא לציטוט" הודעות ספאם מובילות לאזהרות ואזהרות גורמות להרחקה מהפורום אז תתחיל להרגע

אני רואה שאני מצליח במשימתי :lol: :lol:

ובכלל זה פורם כללי זה המקום לכתוב מה שבא לנו

וגם מה שכתבתי זה לא ספאם אלא דבר שנכתב לצורכים ספציפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם רוסי וזה מה שחסר למדינה :xyxthumbs:

אבל תכלס הוא לא ממש רוסי אמיתי הוא רומני אם אני לא טועה ותאמת אפילו אם הוא היה אירני עדין היתי תומך בו ובדעותיו כמו שהם נכון לתקופה האחרונה

דא ליברמן דאאאאאאאאאאאאאאאאא(לעצבן קצת תשמאלנים יפי הנפש)

כן אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן באמת שמישהו יטפל בחברי הכנסת הערבים ועזמי בשארה בראשם

אגב מפתיע קצת שבשארה הוא בכלל נוצרי וההתבטויות שלו אופייניות לערבי מוסלמי

בכל אופן הדעת לא סובלת שח"כ קוראים השכם וערב להתנגדות למדינת ואף משבחים את אוייבינו, זה לחלוטין בלתי נסבל

בארה"ב אחד כזה מזמן היה חדל להיות חבר קונגרס וארה"ב היא עדיין מדינה דמוקרטית

רק אצלנו החלמאות עדיין שולטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן באמת שמישהו יטפל בחברי הכנסת הערבים ועזמי בשארה בראשם

אגב מפתיע קצת שבשארה הוא בכלל נוצרי וההתבטויות שלו אופייניות לערבי מוסלמי

בכל אופן הדעת לא סובלת שח"כ קוראים השכם וערב להתנגדות למדינת ואף משבחים את אוייבינו, זה לחלוטין בלתי נסבל

בארה"ב אחד כזה מזמן היה חדל להיות חבר קונגרס וארה"ב היא עדיין מדינה דמוקרטית

רק אצלנו החלמאות עדיין שולטת

הייה אחד שהמליץ באיזה תוכנית רדיו בערבית לחטוף חיילים וכו... על דבר כז הוא צריך לשבת בכלא כמו כל מחבל בן ז0נה ולא לקבל משכורת המהמדינה!

ומכהנא מנעו להתמודד לכנסת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות חברים - אנו חיים במדינה דמוקרטית למהדרין והגיוני מכך שאנו דוגלים בערכי הדמוקרטיה.

מסיבה זו, המדינה מאפשרת למתוניה וקיצוניה להביע את דעתם, אם זו דיעת הקונצנזוס והמיינסטרים או שאלו קיצונים משמאל בדמותן של המפלגות הקומוניסטיות למיניהן, האנרכיסטים או גורמים ערביים שונים, או שאלו קיצוניים מימין בדמותם של נערי הגבעות הסרבנים, פאשיסטים כהניסטים או חברי העדה החרדית שמדברים בסקייפ עם אחמדניג'אד.

אז חכו לפחות שתגיעו לכיתה יב' ותלמדו את מקצוע האזרחות יותר לעומק לפני שאתה צועקים, כי אם יתחילו לסתום פה פיות ולהפוך את הדמוקרטיה השברירית הזאת שאנו חיים בה לדיקטטורה פאשיסטית, כמו שכמה מכם רוצים - מהר מאוד "האח הגדול" יתחיל להשתלט על סדר יומו של האזרח הפשוט, ולא רק של "האוייב הערבי" ::)

ובעניינו של כהנא - מפלגתו הוצאה מהחוק מכיוון שהיא הוגדרה כמפלגה שתומכת בטרור, וכך הוצאה גם מפלגתו של בשארה מבחירות 92'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...