לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החיזבאללה הם איום

אבל הם לא איום קיומי

לא צריך להסחף

אם הם איום אפילו על ישראלי אחד, מבחינתי זה מספיק. כי הישראלי הזה יכול להיות אני, או אתה, ואני לא חושב שאם יתנו לך את הבחירה בין החיים שלך לבין כפר שתומך באירגון שרוצה לראות אותך מת, אתה תבחר בכפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם איום קיומי כי הם מכרסמים לנו בהרתעה

אם אתה חושב שההרתעה שלנו מול סוריה השתנתה אז יש לך טעות

גם סוריה יודעת שמולה זה יהיה סיפור אחר לגמרי

אם הם איום אפילו על ישראלי אחד, מבחינתי זה מספיק. כי הישראלי הזה יכול להיות אני, או אתה, ואני לא חושב שאם יתנו לך את הבחירה בין החיים שלך לבין כפר שתומך באירגון שרוצה לראות אותך מת, אתה תבחר בכפר.

מקודם דיברת על מליונים.

והגיע הזמן שתסבירו לי למה אתם חושבים שרב"ט אביגדור ליברמן הוא זה שיביא בטחון לישראל?

בפורום הזה כבר הכתירו אותו בתור "מר בטחון"

וכבר קבעו מה תהיה התגובה שלו בכל מצב

על סמך מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודם דיברת על מליונים.

נו מה, שוב נתחיל את הסאגה על "כמה ערבים אתה מוכן שימותו כדי שהמשפחה שלך תינצל"?

והגיע הזמן שתסבירו לי למה אתם חושבים שרב"ט אביגדור ליברמן הוא זה שיביא בטחון לישראל?

בפורום הזה כבר הכתירו אותו בתור "מר בטחון"

וכבר קבעו מה תהיה התגובה שלו בכל מצב

על סמך מה?

אני לא הכתרתי אותו לתואר כזה, אבל כבר אמרתי שיש לו במפלגה אנשים שאפשר לקרוא להם ככה, ושליברמן יודע שצריך להקשיב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, שוב נתחיל את הסאגה על "כמה ערבים אתה מוכן שימותו כדי שהמשפחה שלך תינצל"?

לא, אתה פשוט מוציא דברים מהקשרם

אתה אמרת שחיי מליונים תלויים בכך

אמרתי שאתה מגזים

ואז עברת לבן אדם אחד

בכלל, זה לא נושא לדיון "כמה ערבים..."

באותה מידה אני יכול לשאול אותך כמה יפנים/אמריקאים/הולנדים אתה מוכן שימותו כדי שהמשפחה שלך תינצל?

אני לא הכתרתי אותו לתואר כזה, אבל כבר אמרתי שיש לו במפלגה אנשים שאפשר לקרוא להם ככה, ושליברמן יודע שצריך להקשיב להם.

אתה רוצה לספור גנרלים?

במפלגת העבודה יש יותר

ובכלל, הגנרלים הם אלו שהביאו עלינו את המצב הנוכחי (מופז,שרון,ברק,יעלון)

ומאיפה אתה יודע שליברמן "יודע שצריך להקשיב להם" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המליונים התחיל אוברלוד...

הכוונה שלי הייתה שכדי להציל ישראלי אחד אני מוכן "להקריב" מיליון ערבים.... בשביל להציל מליון ישראלים- זרוק מספר...

ונכון לעכשו, ההולנדים\ היפנים והאמריקקים לא רוצים להשמיד את , ולא עושים שום דבר שפוגע בנו, לכן השאלה לא רלוונטית.

אני לא סופר גנראלים. לי מספיק אחד שיודע מה צריך לעשות, ורוצה לעשות את זה. אחד כזה יש בישראל ביתינו, ולי זה מספיק.

אני יודע שהוא יקשיב להם כי אני זוכר שהוא אמר בראיון מסויים (נראה לי ברוסית... לא זוכר בדיוק) שלפוליטיקאים בכלל אין זכות לערער על דעה של הדרג המקצועי, או משהו כזה. הוא יודע שהוא לא גנרל, ולכן אני חושב שהוא יקשיב למי שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן בניגוד לפוליטיקאים אחרים הוא אידיאליסט שאינו מונע ע"י אינטרסים זמניים.

מסיבה פשוטה זו אני מעריץ אותו ואת דעותיו הפוליטיות כמובן!

המדינה שלנו הוקמה בישביל העם היהודי (למי ששכח זאת, שיקרא את מגילת העצמאות ואת ההיסטוריה). המדינה צריכה וחייבת להשאר בעלת זהות יהודית וציביון יהודי.

היחס שהישראלים-ערבים מקבלים מהמדינה (אוטונומיה חינוכית בעיקר) למרות שמדינתו היא מדינת לאום יהודית, הוא יחס מצויין למרות שנאתם (הבלתי מוסתרת) ושמחתם לעד על כל יהודי שמת במדינה הזו.

ראיתם כבר את האבא הערבי מנצרת שלמרות שבנו מת מקטיושה הוא מביע תמיכה בנסארללה. ושלא נדבר על חברי הכנסת הערבים שמתראיינים בתקשורת עוינת ומגנים את בכל הזדמנות.

אם היה אפשר לסלק את הערבים מתוכו בדרך שאינה רודנית זה כבר היה קורה מזמן (ובצדק) אבל, אין לנו ברירה אלא לחיות לצד שונאי האלו ולייחל שיום יבוא והם יסתלקו לאחת מהמדינות הערביות (שדרך אגב אינן רוצות בהם!!).

ומה רע להיות ערבי בישראל? אתה מקבל מהמדינה ביטוח לאומי על כל 15 הילדים שיש לך, אתה מוכר סמים ועוסק בפשע ולמרות הכל הם בוכים.

דבר אחד בטוח בבחירות הבאות אני בוחר בליברמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא

כי כבר ניסיתי להסביר לך שטרנספר בחיים לא יהיה פה

גם אם ליברמן יהיה בשלטון

בכל מקרה, זה גם לא עונה על השאלה

מה גורם לך כ"כ לסמוך על ליברמן?

(ואל תדחוף לי את השטות הזאת עם הבולדוזר, תן דברים אמיתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...