לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

זה פשוט לא נכון להגיד שערביי הם אויביי המדינה (גם לא רובם)

גם לא כל חברי הכנסת הערבים תומכים בטרור

אתה פשוט לא מנסה אפילו לעשות הבחנה.

רוב ערביי מעדיפים לחיות בישראל תחת שלטון יהודי ולא ערבי (למרות מה שאתה חושב, הם לא מטומטמים ויודעים מה טוב בשבילם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה פשוט לא נכון להגיד שערביי הם אויביי המדינה (גם לא רובם)

גם לא כל חברי הכנסת הערבים תומכים בטרור

אתה פשוט לא מנסה אפילו לעשות הבחנה.

רוב ערביי מעדיפים לחיות בישראל תחת שלטון יהודי ולא ערבי (למרות מה שאתה חושב, הם לא מטומטמים ויודעים מה טוב בשבילם)

מצטער להגיד לך כן כולם, אין חבר כנסת ערבי אחד, שמגנה פעולות טרור, כולם משתתפים במפגשים של ארגוני טרור, חלקם טסו למדינות אוייב, חלקם יעצו לטרוריסים ידועים, כל חבר כנסת ערבי בכנסת הנוכחית הוא זאב בבגדי כבש.

אתה בדיוק כמו התינוק באווטר שלך, חושב שאם תסגור את האוזניים ותצעק אתם גזענים זה ישנה את המציאות, אנחנו במלחמת קיום, האוייב הוא ממשי, הוא לא ישן עד שמדינת והעם היהודי ישנו לנצח.

חבר כנסת שנוסע לבקר חברים בחמאס, טס לסוריה, וצועק בכנסת לשר הבטחון רוצח ילדים, צריך להעמידו מול כיתת יורים, מה לעשות זאת בגידה לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם משתתפים במפגשים של ארגוני טרור?

איפה אתה חי?

לא כולם נוסעים לבקר חברים בחמאס

אלה שכן, אין להם מקום בכנסת (לעומת זאת יש להם מקום בכלא)

ובכלל, הכוונה של הפוסט היתה נגד הקביעה שכל הערבים הם אוייבי המדינה ולא רק חברי הכנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט צבועים...

לא צריך שכל חברי הכנסת הערביים יתמכו בטרור בשביל לקרוא לזה תופעה.

לא צריך שכל ילדי שדרות ירעבו (וגם לא רובם) בשביל לקרוא לזה תופעה שצריך לטפל בה - וכך גם כאן.

יש אחוז לא מבוטל של ערביי (גם אם לא רוב) שרוקדים על הגגות כשמתים יהודים בפיגועים.

אני גר מול יישוב ערבי, שכל פעם שקורה משהו רע למדינה (חיילים שנהרגים וכדומה) אני שומע אותם חוגגים. נכון, הם חוגגים לפעמים גם בחתונות וכאלה, בימים אחרים. מקרה? אולי. אני לא הייתי מהמר על זה (יש גבול למקריות).

להתחיל להיות פדנטיים ולחפש איך אנחנו גזעניים ומכלילים זאת התחמקות מהבעיה, עם טיבול קל של צביעות מסריחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לזה אחוז לא מבוטל אני קורא לזה מיעוט

שוב, גם זה משתנה

יש ישובים יותר קיצוניים

אבל בערים כמו חיפה למשל זה לא קורה

יותר מזה, רוב ערביי חיפה בכלל לא הצביעו למפלגות ערביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, לא מדברים על ערביי חיפה. הם מיעוט (למרות שגם לא מעט מהם תומכים בפלשתינאים).

מבחינת רוב ערביי הגליל והמשולש טוב היה שלא היינו פה. וחברי הכנסת של המגזר מייצגים זאת היטב. שים לב כמה ח"כים ערביים הורחקו מהכנסת לאחרונה (אני חושב שכולם) וזה לא יד המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לכם אתגר- במקום לדבר קחו מפה של מדינת ישראל

ותסמנו בקו את השטחים שלהם ואת שלנו בפוטו שופ או משהו דומה

נראה מי יצליח לעשות משהו הגיוני....... (אני ניסיתי זה יותר קשה מסודוקו אכזרי ביותר)

מי שיצליח יקבל את הקול שלי לליברמן....

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה לא מדברים?

אני דיברתי עם IG

הבן אדם חושב שערבי=אוייב המדינה=בוגד

אמרתי לו שזה לא נכון להכליל

אני מרשה לעצמי לדבר במקומו (IG, תקן אותי אם אני טועה).

הוא לא חושב שערבי = בוגד.

אבל הוא חושב שיש תופעה של בוגדנות בקרב ערביי , שהחלון אליה הוא נבחריהם לכנסת, ואת התופעה הזאת צריך לעקור מהשורש.

העובדה היא שהרוב המאוד גדול של ערביי לא משרתים את המדינה בשירות לאומי כמו היהודים. אז נכון, יש להם תירוץ מסויים (וגם לנו, אם להודות על האמת) למה הם לא צריכים לשרת בצבא. אבל ניתן לאפשר להם לשרת במגוון צורות אחרות, כך שגם הם ישקיעו 3 שנים מהחיים שלהם למען המדינה. לא קשה להיות יצירתי ולמצוא כיצד הם יכולים לעזור למדינה, רק צריך לרצות.

מעבר לזה, ברגע שהם ישרתו (ואני לא מדבר על לעזור לבן דוד שלהם במתמטיקה בכפר) הם ישתלבו בחברה בצורה הרבה יותר טובה.

זה ביזיוני בעיניי, שכמעט 60 שנה אחרי קום המדינה, לרוב המאוד גדול של ערביי יש עדיין מבטא (ואני מדבר על צעירים בני 16, אני לא מדבר על הזקנים). לא שיש לי בעיה עם מבטא של אנשים, אבל התופעה הזאת, גם היא חלון - אל שילובם באוכלוסייה. וכל עוד הם לא משתלבים באוכלוסייה כמו אזרחים רגילים לכל דבר, אנשים לא ירגישו בנוח להעניק להם זכויות שוות, כי אין מה לעשות, אף אחד לא רוצה להיות פראייר. ועוד כשהם בוחרים אנשים כמו אחמד טיבי לכנסת, זה עוד יותר מרתיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די לחזור על אותם שטויות של ליברמן שוב

כבר עברנו עליהם בדיון הזה ובדיון הקודם

אין לי כח לחזור על עצמי.

אני מרשה לעצמי לדבר במקומו (IG, תקן אותי אם אני טועה).

הוא לא חושב שערבי = בוגד.

זאת ממש הרמה להנחתה

תעשה סיבוב על מנוע החיפוש של האתר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם משתתפים במפגשים של ארגוני טרור?

איפה אתה חי?

לא כולם נוסעים לבקר חברים בחמאס

אלה שכן, אין להם מקום בכנסת (לעומת זאת יש להם מקום בכלא)

ובכלל, הכוונה של הפוסט היתה נגד הקביעה שכל הערבים הם אוייבי המדינה ולא רק חברי הכנסת

כל חבר כנסת ערבי בכנסת ה17 משוייך בצורה זו או אחרת לפעילויות כאלה כן.

מבחינתי כל ערבי, או כל אחד אחר שלא מוכן להשבע אמונים למדינת , ולנשק לה את התחת כל יום ולילה, לא צריך להיות פה, וכן חלק לא מובטל מהערבים הם שוחרי ישראלי במקרה הטוב, ויבגדו בה בלי לחשוב פעמיים במקרה הרע. למה אנחנו צריכים להחזיק אותם כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...