שאלה בקשר לויסטה... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לויסטה...

MicroChip

Recommended Posts

מותקן לי במחיצת C ואני רוצה להתקין במחיצת D (כך שאוכל להפעיל את המחשב אז אני אוכל לבחור בין לXP),אני משאיר ת'XP הותיק לאח שלי כי הוא לא מוכן לעזוב אותו בגלל הדעות הפרימיטיביות שלו.

בקיצור ישר ולעניין:

האם אוכל להתקין ביטא על בסיס יומי במחיצת D ושלא ימחק כלום במחיצת C?

האם יש אותו מקום במחיצת D כמו שיש במחיצת C? (אני מדבר על האר-דיסק)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל את תהליך ההתקנה ותבחר בכונן D זה אמור לעבוד

האם יש אותו מקום במחיצת D כמו שיש במחיצת C? (אני מדבר על האר-דיסק)...

תלוי במה שהוגדר לחצן ימני על C ו D ו Properties(אפשרויות) ושם רשום לך את גודל המחיצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) האם אוכל להתקין ביטא על בסיס יומי במחיצת D ושלא ימחק כלום במחיצת C?

2) האם יש אותו מקום במחיצת D כמו שיש במחיצת C? (אני מדבר על האר-דיסק)...

1) כן, אתה מכניס את הדיסק של , לוחץ על Install ואז הוא אומר לך חכה שניה, אתה מחכה שניה, ואז אחרי השניה הזו הוא שואל אותך האם אתה רוצה להוריד את העידכונים האחרונים בשביל לעשות את ההתקנה יותר טובה, תגיד לא שלא (!!!, זה סתם מסבך, אתה יכול לקבל את העידכונים אחרי זה), אחר כך אתה מכניס סיריאל ששמתאים לגירסה הזו, לוחץ על המשך, ואז אתה מסמן למטה ב-V קוביה שאומר שאתה מסכים למסמך שהוצג לפניך, ואז אתה לוחץ שוב על המשך, ועכשיו הוא שואל אותך האם לעשות שידרוג או לעשות התקנה מותאמת (מתקדם), אתה בוחר את מותאמת מיתקדם!!!!, ולא הוא יחליף לך את XP!, אחרי שבחרנו את מותאמת (מתקדם), אתה בוחר איפה אתה רוצה להתקין את , (כניראה שאתה רוצה להתקין אותה ב-D), ואז לוחץ על הבאה, וזהו, משם הוא מתחיל להתקין... במהלך ההתקנה המחשב שלך יכבה כמה פעמים, אתה לא צריך לגעת בכלום!!!! אל תיגע בשום דבר!, אחרי שהוא גמר להתקין, הוא יגיד לך תכניס את השם שלך ועוד כמה פרטים, משם זה רק ליקרוא ולהבין מה הוא רוצה ממך, אחרי שהכנסתה את הפרטים אתה ישר יכול להתעסק עם (בהתחלה תימצא דרך להתחבר לאינטרנט, זה מאוד חשוב!!, אם יש לך כבלים אז זה יהיה דיי בעיה בשבילך).

2)תלוי מי עשה לך את המחיצה.... פשוט תלחץ לחיצה ימנית על כונן D ואז מאפינים ושם תיראה כמה מקום יש לך בו.

אני ממליץ להתקין את ויסטה על מחיצה ניפרדת (כמו שהסברתי), ושהיא תיהיה ריקה!!

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, אתה מכניס את הדיסק של , לוחץ על Install ואז הוא אומר לך חכה שניה, אתה מחכה שניה, ואז אחרי השניה הזו הוא שואל אותך האם אתה רוצה להוריד את העידכונים האחרונים בשביל לעשות את ההתקנה יותר טובה, תגיד לא שלא (!!!, זה סתם מסבך, אתה יכול לקבל את העידכונים אחרי זה), אחר כך אתה מכניס סיריאל ששמתאים לגירסה הזו, לוחץ על המשך, ואז אתה מסמן למטה ב-V קוביה שאומר שאתה מסכים למסמך שהוצג לפניך, ואז אתה לוחץ שוב על המשך, ועכשיו הוא שואל אותך האם לעשות שידרוג או לעשות התקנה מותאמת (מתקדם), אתה בוחר את מותאמת מיתקדם!!!!, ולא הוא יחליף לך את XP!, אחרי שבחרנו את מותאמת (מתקדם), אתה בוחר איפה אתה רוצה להתקין את , (כניראה שאתה רוצה להתקין אותה ב-D), ואז לוחץ על הבאה, וזהו, משם הוא מתחיל להתקין... במהלך ההתקנה המחשב שלך יכבה כמה פעמים, אתה לא צריך לגעת בכלום!!!! אל תיגע בשום דבר!, אחרי שהוא גמר להתקין, הוא יגיד לך תכניס את השם שלך ועוד כמה פרטים, משם זה רק ליקרוא ולהבין מה הוא רוצה ממך, אחרי שהכנסתה את הפרטים אתה ישר יכול להתעסק עם (בהתחלה תימצא דרך להתחבר לאינטרנט, זה מאוד חשוב!!, אם יש לך כבלים אז זה יהיה דיי בעיה בשבילך).

2)תלוי מי עשה לך את המחיצה.... פשוט תלחץ לחיצה ימנית על כונן D ואז מאפינים ושם תיראה כמה מקום יש לך בו.

אני ממליץ להתקין את על מחיצה ניפרדת (כמו שהסברתי), ושהיא תיהיה ריקה!!

בהצלחה.

יש לי במחיצת D איזה 33 ג'יגה (ויש לי הארדיסק של 120...) כלומר יש לי רבע בD והשאר בC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...