בעיה במסך/כרטיס מסך נישרף או לא יודע מה זה... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במסך/כרטיס מסך נישרף או לא יודע מה זה...

yakir1111

Recommended Posts

ראז תישמעו איזה בעיה זאת

אבא שלי מיתקשר אליי והוא מספר לי שבמחשב שלו יש בעיה שבטעינה של הווינדוס זה טוען קצת את הווינדוס ואז יש מסך שחור לגמריי המנורה הירוקה של המסך דולקת ומראה שהמסך עובד אבל אין תמונה אין כלום רק שחור והכונן ממשיך ליפעול הוא גם מספר שזה רקה מאתמול הוא בא ליצפות בסירטון ואז המחשב ניתקע לגמריי והעכבר לא זז אבא ראה שהמחשב תקוע לגמרי אז הוא השאיר אותו דולק וכיבה את המסך והמחשב היה תקוע כל הלילה וזה ככה קרה מאתמול

כאילו הבנתם זה מאתמול.... שהוא בא להפעיל סרט והמחשב ניתקע ממש לגמרי אז הוא כיבה רק את המסך והשאיר את המחשב עצמו דולק שהוא במצב תקוע.. אבא שלי ממש חדש בעסק של מחשב הוא לא ממש מבין במחשבים הוא בקושי יודע להפעיל אותו והוא לומד בוא חומר למבחנים...

אז מה זה יכוחל להיות שהכרטיס מסך הלך....????????

התקלה הזאת אצל אבא שלי ידוע גם לי זה קרה אצלו אבל אחרי ההפעלה מחדש מהכפתור reset זה עבד רגיל לא יודע זה ניתקע רק מנסים ליצפות בסרט ישירות מאתר אם צופים בסרט שיש במחשב הכל עובד חלק ולא ניתקע זה קורה רק מאתרים שאפשר ליצפות בסרטים... לא יודע מה זה

למה המסך שחור ? פתאום

אויי ביגלל שהוא השאיר את המחשב דולק אז בבוקר הוא עשה ריסטרט ואז זה קורה שבטעינה אין כלום ר מסך שחור....

אני הסברתי כמה שאני יכול תודה למי שיעזור לי

יקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...