מבקש מדריך פשוט : איך להקים פאב פרטי -FTP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מדריך פשוט : איך להקים פאב פרטי -FTP

shuki_1

Recommended Posts

אני משתמש בחלונות אקס.פי וחיבור מהיר לאינטרנט (באמצעות בזק)ואני רוצה להקים פאב פרטי FTP

כמו כן יש לי את התוכנה לניהול פאב בשם : Bulletproof FTP Server 2.15

האם למישהו יש מדריך מפורט ופשוט...צעד אחר צעד... , אודה לו מאוד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שנחזיק לך את היד? STFW.

אחי, תזרוק את בולטפרוף או מה שזה לא יהיה. תלך ל-Download.com ותוריד Serv-U FTP -- זוהי התוכנה הכי טובה שיש לנהל FTP (ב- לפחות). תנסה להגדיר, וכשזה לא יעבוד; תחזור לכאן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת רוצה שנחזיק לך את היד? ומי מחזיק לך את ה(...) כשאתה הולך לשירותים?

הציעו לך שתי תוכנות, שתיהן טובות מאוד אם כי bulletproof יותר קל לקנפג, במיוחד למישהו שלא מבין הרבה. אתה גם צריך להבדיל בין pub ל- private ftp, שאלה שני דברים שונים לחלוטין (אני מניח שאתה מכיר את המושגים מזירת ה-warez, וזה לא המקום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי BPFTP SERVER עשתה כמה בעיות... לא עזר התקנה מחדש, חוץ מזה שהיא לא חינמית.

UNLIKE

Guildftpd

שהיא גם מצויינת וגם חינמית.

תירשם לשירות http://www.dyndns.org/ כדי לקבל כתובת דינמית (למשל shuki.dyndns.org) שתתעדכן כל פעם בIP העדכני שלך, ואז יוכלו להיכנס לשרת שלך ע"י ftp://shuki.dyndns.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קי. אני התכוונתי להקמת private ftp

אני חשבתי שקוראים לזה גם פאב.....אם זה לא זה , אז לא מעניין אותי. שאלה נורא פשוטה ותנסו להיות סבלניים . איך מקימים את ה-private ftp.מה ביקשתי ? מדריך קצרצר ופשוט. THATS ALL!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקי, לאף אחד אין שום דבר נגדך, אבל אתה לא מצפה שנגיד לך בדיוק מה לעשות צעד אחר צעד, נכון? תוריד את אחת התוכנות שהזכרנו ותתקין אותה. לרוב התוכנות האלה יש עזרה שאמורה לעזור לך מהצעד הראשון. נקודה מסויימת לא מובנת לך או שאחרי שהתקנת והגדרת את כל מה שאתה מכיר אתה עדיין לא מצליח? דבר איתנו ונעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אייל . סוף סוף יש פה צדיק נבון שמבין מה ששואלים . ביקשתי / שאלתי דבר כל כך פשוט שאתה היחידי שהבנת ותראה איך האנשים כאן

כל כך חסרי סבלנות וארוגנטים . כנראה שמי שלא עומד בקריקטריון שהם קבעו לעצמם , מייד ממליצים לו כל מיני המלצות שלא התבקשו בכלל .

מחר יהיו להם ילדים שישאלו אותם שאלות ומעניין איך הם יענו להם .....פשוט מעניין .

לצערי זה מה שקורה פה במדינה......אני לא כועס עליהם , פשוט צר לי . והיכן התערבותו של מנהל הפורום ? שתיקת הכבשים ?

בכל אופן , פתחתי את המדריך וזה בדיוק מה שרציתי...ברוך השם הסבלנות משתלמת . תודה לך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אייל . סוף סוף יש פה צדיק נבון שמבין מה ששואלים . ביקשתי / שאלתי דבר כל כך פשוט שאתה היחידי שהבנת ותראה איך האנשים כאן

כל כך חסרי סבלנות וארוגנטים . כנראה שמי שלא עומד בקריקטריון שהם קבעו לעצמם , מייד ממליצים לו כל מיני המלצות שלא התבקשו בכלל .

מחר יהיו להם ילדים שישאלו אותם שאלות ומעניין איך הם יענו להם .....פשוט מעניין .

לצערי זה מה שקורה פה במדינה......אני לא כועס עליהם , פשוט צר לי . והיכן התערבותו של מנהל הפורום ? שתיקת הכבשים ?

בכל אופן , פתחתי את המדריך וזה בדיוק מה שרציתי...ברוך השם הסבלנות משתלמת . תודה לך !!

הוא צודק.

דרך אגב לפני כל דבר שאתה עומד לשאול , תעשה "חיפוש" אחרת אנשים פה יתחילו לאיים עליך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...