השמש תתפוצץ בפחות משש שנים! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמש תתפוצץ בפחות משש שנים!

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתם עוד צוחקים, זו דרך מעוותת להסתיר את הפחד שמתגלגל לליבכם ?

אני לא מבין אותכם אנשים מה יש לפחד ממוות?

זה לא שיהיה לכם עתיד מזהיר שיפתור את כול הבעיות של העולם?

כנ"ל הולך לגבי האנושות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו פשוט נחכה שאיזה מדען ייצר איזה טיל ע םאיזה איזוטונים כמו שהיה באנטפרייז או לאיזה חייזרים שיטפלו בבעיה שלנו.

גם ככה יש לנו מספיק צרות ...

כמו איזה מעבד ולוח לקנות אז למה בכלל להתערב עם השמש.

אז מה יש לנו

שמש מתפוצצת.

אסטרואיד ענק מתנגש בכדור הארץ.

מגפה חדשה מוחקת את כולם.

מלחמה גרעינית.

סדאם שר שירים.

אינטל פושטים את הרגל.

ביל גייטס מפסיד את כל הכסף במשחק פוקר.

כמו שאמרו בסרט MEN IN BLACK

" THERE ALWAYS BE A CORELIEN DEATH RAY, OR A SPACE PLEGUE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טס לארה"ב 4 ימים לפני

ומתחיל עם שנייה טווין

אני חציל אם יצא לך מזה משהו!

:tomato:

בוא נגדיר את זה ככה... אשים על הגז אתה קפוץ עליה יש לי אחלה מתכון לחצילים... סתם!

מקסימום ללא הסכמתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רוב הסיכויים שלפני שהשמש תתפוצץ תהיה על כדוה"א מלחמה גרעינית ו/או מגיפה שתשמיד חצי מאוכלוסית העולם ו/או אסטרואיד שיפגע בנו ו/או תופעת ה'אל-ניניו' תתחזק ומדינות שלמות יוצפו + רעב

יש כל כך הרבה דברים לא נחמדים שיכולים לקרות לנו, פיצוץ של השמש זה לא כזה נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רוב הסיכויים שלפני שהשמש תתפוצץ תהיה על כדוה"א מלחמה גרעינית ו/או מגיפה שתשמיד חצי מאוכלוסית העולם ו/או אסטרואיד שיפגע בנו ו/או תופעת ה'אל-ניניו' תתחזק ומדינות שלמות יוצפו + רעב

יש כל כך הרבה דברים לא נחמדים שיכולים לקרות לנו, פיצוץ של השמש זה לא כזה נורא...

כמה חבל שאתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חושבים על זה, זה אפילו נחמד... :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 100% ידיעה מזוייפת.

מישהו כנראה פרץ ליאהו או משהו כזה.

זה כמו שפעם היתה ידיעה מזוייפת ב CNN שבריטני ספירס מתה :AR15:

יש ).דבר אחד שמראה שזה 100% זיוף:

הקטע שאומרים שלפני כמה שנים הטמפ' על השמש היתה 27 מיליון מעלות ועכשיו היא 49 מיליון.

תחשבו שבכזה הפרש כנראה שכדוה"א היה כבר מזמן מתפוצץ או שהטמפ' הרגילה היתה משהו כמו 200 מעלות צלזיוס (טמפ' ממוצעת) :-X

אה וד"א - עכשיו שמתי לב שזה בכלל במדור רכילות שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חושבים על זה, זה אפילו נחמד... :jump1:

ואני חשבתי שלי יש בעיות נפשיות :biglaugh: :evillaugh: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 100% ידיעה מזוייפת.

מישהו כנראה פרץ ליאהו או משהו כזה.

זה כמו שפעם היתה ידיעה מזוייפת ב CNN שבריטני ספירס מתה :AR15:

יש ).דבר אחד שמראה שזה 100% זיוף:

הקטע שאומרים שלפני כמה שנים הטמפ' על השמש היתה 27 מיליון מעלות ועכשיו היא 49 מיליון.

תחשבו שבכזה הפרש כנראה שכדוה"א היה כבר מזמן מתפוצץ או שהטמפ' הרגילה היתה משהו כמו 200 מעלות צלזיוס (טמפ' ממוצעת) :-X

אה וד"א - עכשיו שמתי לב שזה בכלל במדור רכילות שלהם...

יכול להיות....אבל הם אומרים על הטמפ' בליבה...זה לא ממש משפיע אל טמפ' המעטפת של השמש,

ואנחנו מושפעים מטמפ' המעטפת, (אם זה לא ברור.... ;D)

רק תדאגו ללבוש משקפי שמש ולשים הרבה קרם הגנה באותו יום.... ;D 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פיצוץ ולא נעליים.

אבל אם כבר השמש תיתפוצץ אז שבוע לפניי זה אני שודד את השכן שלי, לוקח לו את האוטו ,נוסע לאיזה כפר ערבי קרוב (עומלפחם) מתחיל לרסס שם אנשים בקצב. אחריי שאני מוריד חצי כפר אני זז משם ונוסע לשדה התעופה וטס לארה"ב . איך שאני מגיע לשם אני גונב מסוק ונוחת בבית של ג'ניפר לופז (כפרה עלייה, איזה פצצה ). לוקח אותה איתי למייאמי - שם אנחנו עושים אהבה עד שהשמש תישרוף אותנו (משהו כמו 148 שעות ).

אחחחחחחחחח הייתי חייב להיתפרק - לא להתייחס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...