הדלקתי את הX5 לפני שנטען לגמרי בפעם הראשונה , כמה נורא זה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדלקתי את הX5 לפני שנטען לגמרי בפעם הראשונה , כמה נורא זה?

PJ

Recommended Posts

אהלן. קניתי היום את הX5 מבאג . הגעתי הביתה והדבר הראשון שעשיתי זה לחבר את הנגן למטען (הכוונה היתה ל16 שעות כמו שהמליץ לי המוכר).

אחרי בערך חצי דקת טעינה פתאום הנגן כותב לי שהטעינה הושלמה ואז כיבה את עצמו. זה היה נראה לי מאוד מוזר , במיוחד כאשר ביררתי עם המוכר שהמכשיר חדש לגמרי ואף אחד לא נגע בו (כלומר לא מכשיר תצוגה). איך יכול להיות שמכשיר שצריך להיות מוטען 16 שעות יטען אחרי חצי דקה בלבד.

אז חיברתי אותו שוב למטען , ושוב , אחרי חצי דקה הוא שוב החליט שהוא נטען לגמרי ומכבה את עצמו. לפעמים הוא נכבה ככה סתם ואז אני צריך לשחק קצת עם החיבור ושוב הוא נטען לחצי דקה.

התקשרתי למוקד תמיכה ארצי של באג ושם התומך אמר לי להדליק את המכשיר . לא הבנתי בדיוק בשביל מה , הרי תמיד אומרים שקודם כל צריכים להטעין לגמרי ורק אז להדליק , התווכחתי איתו קצת אבל בסופו של דבר אחרי שהוא אמר שאם אני לא רוצה להקשיב לו אז השיחה הסתיימה , הדלקתי את המכשיר . הלוגו עלה ואז הוא אמר לי לכבות את המכשיר ולהטעין שוב (מה הוא בדיוק ניסה לעשות בזה?). על כל פנים , הטענתי שוב את המכשיר , הפעם לקח לו 2 דקות עד שהוא החליט שהוא טעון לגמרי , ככה ששוב אני צריך לנתק אותו מהחשמל , להחזיר ושוב להטעין חצי דקה.

אני רק אציין שכאשר המכשיר היה דלוק ראיתי שמצב הסוללה מסומן בצבע סגול , מה זה אומר? שהסוללה מלאה או מרוקנת?

האם הזקתי למכשיר כאשר הדלקתי אותו למרות שהוא לא היה טעון עד הסוף?

האם המכשיר בכלל היה כבר טעון ולכן הוא מתעקש להפסיק את הטעינה לאחר חצי דקה?

האם זה קרה למישהו פעם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעליו הגאה של X5L

כאשר בבטריה מסומנת בסגול זה אומר שהמכשיר טעון ואין על רע בזה

זה תמיד בצבע סגול

נסה באמת להשאיר אותו טעון 16 18 שעות ואז תבדוק כמה זמן הוא מחזיק

לא זכורה לי בעיה כזו אצלי אבל זה לא נשמע חריג בכלל

דבר שני תתחדש קנית מכשיר שהטובים ביותר בקטגוריה מלקקים את כפות רגליו

איכות מעולם אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , תודה על התגובות.

הייתי אצל באג עכשיו , הם החליפו לי מטען. אבל גם עכשיו זה מטעין לי רק כמה דקות . יכול להיות שהמכשיר בא טעון ?

אם כן , אז אולי כדאי שאני אעשה לו בדיקת בטריה , לבדוק כמה זמן היא מחזיקה מעמד. מישהו יודע על איזו הגדרות אני אמור לעשות את המבחן?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים אם פי 3 ותראה כמה זמן זה מחזיק לדעתי בין 12 ל 14 שעות לא ווידאו כמובן

הדרך הטובה ביותר לבדוק היא לאחר שתיגמר הבטריה בפעם הראשונה לבדוק כמה זמן לוקח

בפעם השניה ואז תדע אם היא טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. תודה רבה.

זהו , אחרי כמה שעות לחץ ועצבים , אני אשכרה מתחיל להנות מהנגן. :)

אני אחכה עד שהבטריה תגמר , אז אני אטעין אותה שוב ואעשה את הבדיקה.

דרך אגב , זה נכון שעדיף לגרום לבטריה להגיע לפורקן מלא? או שאני יכול להטעין גם כאשר חצי מלאה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ותקשיב טוב !!

עשית בשכל ש קודם כל נתת לו להטען.

גם אם הנגן אומר לך שהטעינה הסתיימה זה לא אומר כלום, היית צריך להמשיך להטעין אותו בלי קשר לחיווי של הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב , תודה על התשובות.

כאמור , הייתי אצל באג והם החליפו לי את המטען. אני לא יודע איך זה בחנויות אחרות אבל לפי דעתי זה די מעפאן שבאג לא מביאים את המטען המקורי ומחליפים אותו במטענים זולים.

על כל פנים , במטען החדש שהם נתנו לי אפשרות לשנות את הוולטאג'. כרגע זה מסומן על 5. האם כדאי לי להעלות את הוולטאג' או להוריד אותו? לפי ההגיון ככל שהוולטאג' יהיה יותר נמוך ככה ההטענה תמשך יותר זמן , נכון? אבל אולי זה יותר טוב לסוללה.

אז מה כדאי לעשות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...