איכות השמע: iPod Video/5G vs Creative Zen Vision:M - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות השמע: iPod Video/5G vs Creative Zen Vision:M

Ofir87

Recommended Posts

שלום,

ברצוני לקנות נגן חדש, ה-Creative Zen Vision:M 30G או iPod Video/5th Generation 30GB.

קראתי כמה ביקורות לא כל כך נלהבות לגבי איכות השמע של ה-.

אשמח לשמוע את דעותיכם לגבי איכות הסאונד של שני הנגנים, ובכלל, כל הערה והארה על הנגנים.

עד כה, יש כמה דברים שגורמים לי להתלבטות:

א. ל-iPod יש תמיכה בעברית ע"י שדרוג Firmware מאתר Yeda.

ב. את ה-iPod שמעתי ואיכות הקול שלו מעולה, ואת ה- עוד לא שמעתי.

ג. ה- פשוט יפהפה.

מצד שני

ד. ל- יש מטען רק ל-USB, למרות שאפשר לקנות מטען AV.

*ה. ל- יש פחות שעות נגינת וידאו.

*ו. ל- איכות הוידאו טובה פחות(65 אלף צבעים מול 250K).

*לא קשור לנושא הדיון, אבל עדיין התלבטות.

**חשוב לציין, שאני אשתמש ב-Grado SR-80 ולא באוזניות שיבואו עם הנגן.

***אני מדבר על איכות השמע כברירת מחדל, ללא שימוש בשום Equalizer.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות לא נלהבות לגבי ה ZVM? לגבי איכות שמע אני יכול להגיד לך חד משמעית שהוא יותר טוב.

גם עם אקולייזר, וגם בלי.

כמה תיקונים

מטען AV? למקרה שלא ידעת, AV זה חיבור לטלויזיה. למקרה שלא ידעת מס' 2- כל אביזר נוסף של אפל עולה כמעט כמו המכשיר עצמו |:

אני רואה שיש לך על רמה, אז אל תתפשר על איכות השמע, קח את הקריאטיב. במיוחד אם אתה קונה בחו"ל, שם הוא גם יותר זול מהאייפוד, ואז זה עניין לגמרי סגור.

מצד שני, אם אתה חייב שהמכשיר שלך יהיה אנורקסי במיוחד כי אתה הולך לדחוף אותו לכיס של ג'ינס, קח אייפוד כי הקראיטיב לא יכנס.

אתה מוזמן להסתכל באתרי היצרניות, הסיבה שהקריאטיב יותר עבה היא נורמלית, ובערך פי 10 פיצ'רים מהאייפוד המינימליסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

חחח כל כך נכון חח המחירים של המוצרים של הIPOD מאוד יקרים (טוב תלוי איזה יש ויש, אבל רובם יקרים), אבל יש המון (בסביבות ה3,000) מוצרים שונים (לא רק מהאתר של APPLE) יש חנות שלמה (בחו"ל) רק לזה (ואני לא צוחק)

והמטען לIPOD עולה 130 ש"ח (אני חושב)

ממ אין הבדל גדול באיכות השמע אבל לZV:M יש איכות יותר טובה אבל (כפי שPika007 אמר) הוא יותר גדול

ובחו"ל הוא באותו מחיר של הIPOD (אם קונים מAMZON)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cnet לא שווים כלום, לא הייתי סומך עליהם.

אופיר- כן, מנסיון.

מקריאטיב יצא משלוח של 5000 מכשירים פגומים, שכללו, בין השאר, בעיות בהארדיסק, בעיות ב DSP (שבב עיבוד הסאונד של המכשיר) ובעיות תוכנה.

רוב הביקורות השליליות בפורומים היא על מכשירים אלו, למרות שעשו Recall והחליפו את כולם כבר די מזמן O.o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cnet לא שווים כלום, לא הייתי סומך עליהם.

אופיר- כן, מנסיון.

מקריאטיב יצא משלוח של 5000 מכשירים פגומים, שכללו, בין השאר, בעיות בהארדיסק, בעיות ב DSP (שבב עיבוד הסאונד של המכשיר) ובעיות תוכנה.

רוב הביקורות השליליות בפורומים היא על מכשירים אלו, למרות שעשו Recall והחליפו את כולם כבר די מזמן O.o

איזה ניסיון מה אתה מקשקש? :lol:

כשיהיה לך את הנסיון שיש לCNET, או לפחות המאצעים - תוכל להמליץ לאנשים לא לסמוך על CNET אלא עליך ::)

התשובה היא עדיין כן בכל מקרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...