אומות העולם צריכות ללמוד מצה"ל והמדינה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אומות העולם צריכות ללמוד מצה"ל והמדינה.

udicol

Recommended Posts

כמובן שאף אחד לא זוכר את המבצע שנעך או ראשון לבוקר יום חמישי 10 באוקטובר ברחבי יהודה ושומרון.

מבצע שבו נעצרו כ-55 חשודים/סייענים לחמאס.

לידיעה:צה"ל ערך מבצע נגד תשתית חמאס ברמאללה.

ציטוט:

"הפעם נראה כי מפקדי המבצע ובראשם מפקד חטיבת רמאללה (בנימין), אל"מ רוני נומה, הפנימו היטב את ההד התקשורתי והציבורי של המבצע בחאן-יונס מוקדם יותר השבוע. סא"ל ערן אמר כי גם מעבר להימנעות בשימוש בנשק, הוא מקפיד להנחות את חייליו להתייחס אל העצורים והמבוקשים הפלסטינים באופן חוקי ומכובד ולהשתדל שלא להשפילם. "אני מנחה את חיילי שכל עוד המבוקש נמצא בתוך הבית הוא מוגדר כאויב, אבל מרגע שהוא הסגיר את עצמו לידינו צריך להתייחס אליו כאל עציר עם כל ההגנה שמקנה לו החוק. צריך לאפשר לו להחליף בגדים, להיפרד ממשפחתו, וההנחיה לחיילים היא גם לא לכפות אותו מול בני המשפחה". "

אם אחד מהם היה יורה יריה אחת לכיוון חיילי צה"ל והחיילים היו הורגים אותו, אני בטוח ששורות אילו לא היו יוצאים לתקשורת ומילים כאילו לא היו נאמרות מפי קציני צה"ל. ההד התקשורתי האנטי צה"לי ואנטי מדיניות הממשלה ניסה להשכיח כל צלם אנוש ביננו. אך ממש לא כך.

הטלת דופי במצפונם של חיילי צה"ל וקציניו מעוותת את האמת/עובדות.

ועינכם רואות עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון, צריכים להריע לתקשורת העולמית..

באופן חוקי ומכובד

הודעה באי-חוקיות של המעצרים עד כה

והוכחה שאפשר לעשות את זה אחרת.

למה לעוות את הטקסט בצורה כזו?

מספר הערות...

1) אכן אפשר לעשות את זה אחרת... אבל לא תמיד ולא בכל מצב (ובטח שלא תחת אש)

2) לא צריך להריע לתקשורת העולמית... התקשורת העולמית רק גרמה לזה להופיע על הכתב

3) רוב המעצרים עד עכשיו היו חוקיים... אולי לא הכי מכובדים (קרא את 1) אבל רובם חוקיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו שעור תנ"ך טיפוסי- כתוב משהו אחד, הפשט- שנכתב ע"י גדולים ממך וממני במערכת הצבאית ועבר תחת עינם של דיי הרבה אנשים, ואתה מעז להבין את ה"דרש", כי ככה בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופר-מן יכול להרשות לעצמו סופר-מוסריות. כי לא משנה כמה הזדמנויות הוא יתן לאחר, הוא לא יוכל לפגוע בו...

כך גם סופר מדינה. ארה"ב, למשל, הרבה יותר קרובה לזה מאשר , ולכן הם אפילו יכולים להתערב בעניינים שלא ממש קשורים אליהם בצורה ישירה כי זה "מוסרי" להתערב. מישהו פה יכול לדמיין את צה"ל נשלח לעירק כדי לכפות שם סדר?!?! ברור שלא, צה"ל בקושי מסתדר עם מה שיש פה... אני חושב שעקב הנסיבות הבלתי נסבלות, צה"ל מתפקד בצורה הכי מוסרית שצבא כלשהוא בעולם מסוגל לה. חפים מפשע נפגעים - גם באימונים של צה"ל, ובטח שבמהלך קרב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופר-מן יכול להרשות לעצמו סופר-מוסריות. כי לא משנה כמה הזדמנויות הוא יתן לאחר, הוא לא יוכל לפגוע בו...

כך גם סופר מדינה. ארה"ב, למשל, הרבה יותר קרובה לזה מאשר , ולכן הם אפילו יכולים להתערב בעניינים שלא ממש קשורים אליהם בצורה ישירה כי זה "מוסרי" להתערב. מישהו פה יכול לדמיין את צה"ל נשלח לעירק כדי לכפות שם סדר?!?! ברור שלא, צה"ל בקושי מסתדר עם מה שיש פה... אני חושב שעקב הנסיבות הבלתי נסבלות, צה"ל מתפקד בצורה הכי מוסרית שצבא כלשהוא בעולם מסוגל לה. חפים מפשע נפגעים - גם באימונים של צה"ל, ובטח שבמהלך קרב...

תומך לגמרי בכל מה שאמרת.... חוץ מהקטע שצה"ל לא מסוגל לטפל

זה לא צה"ל, זאת המדינה.... היא שלא עושה את ההחלטות הנכונות הגורמות להפקרות של חיילים במקומות השונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך לגמרי בכל מה שאמרת.... חוץ מהקטע שצה"ל לא מסוגל לטפל

זה לא צה"ל, זאת המדינה.... היא שלא עושה את ההחלטות הנכונות הגורמות להפקרות של חיילים במקומות השונים

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...