OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!!

Skid

Recommended Posts

• תגובות 343
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא היה בחנות צינורות עם הברגה...

המוכר אמר לי שהצינור הזה יעמוד בלחץ של פיצוץ בינוני... ::):P

וזה עלה לי 60 שח... :P :P :P יקר...

גם המוכר בונה משגרים שהוא יודע?

חחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני וחבר שלי ניסינו לבנות....

יש לאבא שלו את כל החלקים....השתמשנו במצית של ברביקיו....

הבעיה הייתה לפי דעתי המצית....קירבתי אל המצית חוט נחושת כדי שיהיה ניצוץ וכשבדקתי אם זה פועל השתמשתי בדורדוראנט ....וכמעט שרפתי לעצמי את הפנים...אז מן הסתם הניצוץ עובד....

אבל כשניסינו לבדוק אם השיגור עובד...כלום לא קרה...איפלו לא היה פיצוץ של הדורדורנט בתוך המיכל שבנינו...מה לפ דעתכם יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מספר מהתותח שלי: (ראת למטה..)

אהה ורק שתדעו...אין לי עוד דבק להדביק את הכל בגלל זה אני עוד לא מפעיל אותו..

כפרה עליך שלא תעיז להשתמש בזה,זה ביוב זה לא צינור מים,העובי של "התא בערה" שלי הוא משהו כמו סנטימטר וחצי,שלך נראה לי כמו 2 מילימטר,כתוב לך על הצינור "שפכים",אם היית משתמש בזה זהה מתפוצץ לך בפרצוף,לך תצעק על המוכר הזה וקח תכסף שלך חזרה.

הבעיה הייתה לפי דעתי המצית....קירבתי אל המצית חוט נחושת כדי שיהיה ניצוץ וכשבדקתי אם זה פועל השתמשתי בדורדוראנט ....וכמעט שרפתי לעצמי את הפנים...אז מן הסתם הניצוץ עובד....

אבל כשניסינו לבדוק אם השיגור עובד...כלום לא קרה...איפלו לא היה פיצוץ של הדורדורנט בתוך המיכל שבנינו...מה לפ דעתכם יכולה להיות הבעיה?

אני מניסיון של יום,צריך יותר מניצוץ,ככה זה אצלי לפחות,צריך משהו רציני,בכל מקרה נחמד לראות שאנשים משקיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרססו יותר מדי גז...צריך שיהיה רוב של אויר בפנים

כפרה עליך שלא תעיז להשתמש בזה,זה ביוב זה לא צינור מים,העובי של "התא בערב" שלי הוא משהו כמו סנטימטר וחצי,שלך נראה לי כמו 2 מילימטר,אולי התמונות מטעות אבל.

אני מניסיון של יום,צריך יותר מניצוץ,ככה זה אצלי לפחות,צריך משהו רציני,בכל מקרה נחמד לראות שאנשים משקיעים.

העובי של זה הוא 3.5 מילימטר...ה-pvc היה עולה לנו 180 שח...וחוץ מזה אני כבר בניתי אחד וזה עבד טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרססו יותר מדי גז...צריך שיהיה רוב של אויר בפניםהעובי של זה הוא 3.5 מילימטר...ה-pvc היה עולה לנו 180 שח...וחוץ מזה אני כבר בניתי אחד וזה עבד טוב..

אבל עד שסוגרים כל התרסיס עף אחוצה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכל עף החוצה לדעתי...או שאנחנו מרטיבים את המצית....חוץ מזה המצית שלנו מאוד מאולטר....לכן אני קונה מחר מצית של מנורות...FLINT LANTERN LIGHTER....כמו שיש במדריך ההוא ששלחו מקודם.. אני גם מחליף מיכל לדעתי.. הוא לא טוב.. כי הוא חצוי באמצע ובצד השני שלו יש פתח שסתמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...