כסף למשפחות ההרוגים במהומות אוקטובר. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסף למשפחות ההרוגים במהומות אוקטובר.

udicol

Recommended Posts

שימו לב לללוחות הזמנים של הפירסומים.

השב"כ גילה (לאחר מעצרו של בכיר באש"ף) שסאדם חוסיין העביר כספים למשפחות ערבי שנהרגו במהומות אוקטובר.

אחר כך, האשימו המשפחות כי שליחיו של אהוד ברק הציעו מיליון דולר עבור כל משפחה ע"מ שיגשו לקלפי ע"מ לבחור בברק.

שימו לב:

מיליון דולר לכל משפחה. אני הייתי מקבל מיליון דולר, כל באר שבע הייתה מצביעה לברק ומשתחווים אליו במשך שבוע.

אז אם כל משפחה הייתה מקבלת מיליון דולר, 13 ראשי משפחה , חמולות , וכל השאר היו מצביעים , עדיין לא היו מגיעים ל-50,000 שהייתי יכול להשיג. הדוגמא כאן נועדה להמחיש את השקר הגס שראשי המשפחות מאשימות את ברק.

שימו לב גם לעיתוי האשמה כזו, איזו סמיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר בברק, אני דווקא חושב שהסיפור הוא אמת.

מזמן שמעתי איזושהי תוכנית ברדיו שסיפרו שם על כך שמקורבי ברק, שלעתים התרגזו מעט, זכו להטבות שונות, ביניהן מימון הלימודים של הילדים שלהם בחו"ל ושלל מתנות נחמדות.

לו היה זה ראש ממשלה אחר, סביר להניח כי הייתי גם טוען שמדובר בשקר, אבל עם ברק.. אני נוטה להאמין באמיתותו של הסיפור.

חוץ מזה, מה בכלל גורם לך לחשוב שזה לא אמיתי? הקרבה לחשיפה של השב"כ? זה יכול להתפרש באותה קלות גם לכיוון השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר בברק, אני דווקא חושב שהסיפור הוא אמת.

מזמן שמעתי איזושהי תוכנית ברדיו שסיפרו שם על כך שמקורבי ברק, שלעתים התרגזו מעט, זכו להטבות שונות, ביניהן מימון הלימודים של הילדים שלהם בחו"ל ושלל מתנות נחמדות.

לו היה זה ראש ממשלה אחר, סביר להניח כי הייתי גם טוען שמדובר בשקר, אבל עם ברק.. אני נוטה להאמין באמיתותו של הסיפור.

חוץ מזה, מה בכלל גורם לך לחשוב שזה לא אמיתי? הקרבה לחשיפה של השב"כ? זה יכול להתפרש באותה קלות גם לכיוון השני.

אויי באמת.

מיליון דולר לכל משפחה?

זה נראה לך הגיוני?

אם יש נכון בפרשה, המשפחות היו מפוצצות את הפרשה מזמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיליון דולר זה לא מספיק?

נכון שזה חשוד שדווקא עכשיו הם אומרים את זה, אבל מצד שני, יכול להיות שברגע שחשפו שהם קיבלו כסף מסדאם, הם מצידם חשפו את הפרשה של ברק כדי לא לצאת פראיירים...

אין לי או לך שום דרך לדעת אם זה נכון, גם לא אמרתי שזה נכון, רק אמרתי שזה אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיליון דולר זה לא מספיק?

נכון שזה חשוד שדווקא עכשיו הם אומרים את זה, אבל מצד שני, יכול להיות שברגע שחשפו שהם קיבלו כסף מסדאם, הם מצידם חשפו את הפרשה של ברק כדי לא לצאת פראיירים...

אין לי או לך שום דרך לדעת אם זה נכון, גם לא אמרתי שזה נכון, רק אמרתי שזה אפשרי...

אם רק ננסה להבין מה אהוד ברק "ניסה" לעשות תבין שהכל הבל אבלים. תשלום מיליון דולר למשפחה גורר תקציב של 13 מיליון דולר לכולם.

מה בדיוק את חושב? שזה לא "שקוף" ? לא יכולים "לעלות" על זה?

רק לידיעתך - רביב דרוקר כתב את הספר הידוע חרקירי שבו הוא מתעד את המהלכים של אנשי לשכתו של אהוד ברק בכל עבודת הלשכה. הוא התראיין בגל"צ והודה שיש שטות גמורה בדברי המשפחה השכולה שמסרה את המידע הזה. תבינו זה ממש לא הגיוני, ולא מציאותי. פשוט המשפחות הערביות מטילות רפש בכל מה שקשור במדינת יהיה מה שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...