קראמניק (אלוף העולם בשח) נגד 'Deep Fritz' - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קראמניק (אלוף העולם בשח) נגד 'Deep Fritz'

Funkyzord

Recommended Posts

אני עכשיו משועמם אז קבלו חדשה יפה

source

אלוף העולם בשח-מט וולאדימיר קראמניק הרוסי בן ה27 (ואתם חשבתם שהאמריקים חכמים), הצליח למצאו פגם במשחק 'Deep Fritz' (משחק שח-מט המתקדם באולם שדורש כמה בשביל לרוץ נורמאלית). הוא מוביל עם ניצחון של 57 מהלכים. עכשיו הם בסיבוב השמיני וולאדמיר מוביל 1.5-0.5 אחרי שפרש (אני מקווה שזה המילה הנכונה ל"draw") בפתיחה ביום שיש.

הינה החלק היותר מעניין הוא יקבל מיליון דולר אם ינצח, $800,000 אם הוא יפרוש, 600,000$ אם הוא יפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

source

אלוף העולם בשח-מט וולאדימיר קראמניק הרוסי בן ה27 (ואתם חשבתם שהאמריקים חכמים) הצליח למצאו פגם במשחק 'Deep Fritz' (משחק שח-מט המתקדם בעולם שדורש כמה בשביל לרוץ נורמאלית) עם ניצחון של 57 מהלכים. עכשיו הם בסיבוב השמיני וולאדמיר מוביל 1.5-0.5 אחרי שפרש (אני מקווה שזה המילה הנכונה ל"draw") בפתיחה ביום שיש.

הינה החלק היותא מעניין הוא יקבל מיליון דולר אם ינצח, $800,000 אם הוא יפרוש, 600,000$ אם הוא יפסיד

בלי לפגוע.....פשוט לא נוח לקרוא ככה

אם - מילת שאלה

עם - ביחד, בנוסף למשהו.

לא ידעתי שמרוויחים כל כך הרבה בשח-מט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

source

אלוף העולם בשח-מט וולאדימיר קראמניק הרוסי בן ה27 (ואתם חשבתם שהאמריקים חכמים) הצליח למצאו פגם במשחק 'Deep Fritz' (משחק שח-מט המתקדם בעולם שדורש כמה בשביל לרוץ נורמאלית) עם ניצחון של 57 מהלכים. עכשיו הם בסיבוב השמיני וולאדמיר מוביל 1.5-0.5 אחרי שפרש (אני מקווה שזה המילה הנכונה ל"draw") בפתיחה ביום שיש.

הינה החלק היותא מעניין הוא יקבל מיליון דולר אם ינצח, $800,000 אם הוא יפרוש, 600,000$ אם הוא יפסיד

אם - מילת שאלה

עם - ביחד, בנוסף למשהו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ROFLOLMAO

האם- מילת שאלה! (האם הלכת היום לבית ספר?)

אם- מילת תנאי! ( אם תביא לי 10 שקל אביא לך משחק)

עם- ביחד! (אתמול הלכתי עם מור לקניון)

נדפקת!

לתקן בחזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

source

אם - מילת שאלה

עם - ביחד, בנוסף למשהו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ROFLOLMAO

האם- מילת שאלה! (האם הלכת היום לבית ספר?)

אם- מילת תנאי! ( אם תביא לי 10 שקל אביא לך משחק)

עם- ביחד! (אתמול הלכתי עם מור לקניון)

נדפקת!

לתקן בחזרה!

תגיד לי מה אתה רוצה, שקל, בלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...