המחשב לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא עולה

freesoul23

Recommended Posts

יש לי מחשב פנטיום 4 1.6 היום המחשב הפסיק להגיב,נורית המסך התחילה להבהב(כאילו שהמחשב כבוי) כפתור RESET לא עזר, נאלצתי להוציא את כבל מתח מהמחשב עצמו, ניסיתי להפעיל את המחשב מחדש המאווררים מתחילים לעבוד, נורית של HD נדלקת אבל המחשב עצמו לא עולה, נורית המסך ממשיכה להבהב, האורות במקלדת לא עובדים, כונן וצורב לא מגיבים(לא נפתחים), אין אפשרות לעשות כלום חוץ מלהוציא את כבל מתח מהמחשב.

פתחתי אותו וניסיתי לנתק כל מיני דברים(כרטיס מסך, זכרונות) שום דבר לא עזר, הוצאתי את ATX3 POWER CONNECTOR מלוח אם והפעלתי את המחשב, נורית המסך ממשיכה להבהב אבל הכוננים התחילו להגיב ויש רעש שהמחשב עולה.

יש למישהו רעיונות מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שומע ציפצוצים כשהוא נידלק תשמע אם הרמקול הפנימי מחובר תנסה לשמוע .רשמתה שהוצתה כרטיס מסך תנסה להשפריץ אויר דחוס על הפינים

הזהובים שלו ,כך גם הזיכרונות ,ותנקה סלוטים שלהם ,אם לא עוזר תנסה ללוות מחבר ספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמעים צפצופים, חיברתי ספק אחר גם לא עוזר, יש איזשהי דרך לוודא שלוח אם נשרף או מעבד נשרף?

עדכון לגבי המצב, אחרי שפירקתי את כל המחשב והגעתי למסקנה שכנראה הלך החלטתי להחזיר את הכל למקום, הרכבתי את המחשב בחזרה הדלקתי ואיזה הפתעה עובד, ניסיתי כמה פעמים להדליק ולכבות עבד, לאחר מכן הרכבתי את החלקים האחרונים(כרטיס , ומפצל USB) והדלקתי את המחשב מחדש הוא עוד פעם הפסיק לעבוד והמסך לא מראה כלום, אז פירקתי את החלקים האחרונים(כרטיס ומפצל USB) שוב בתקווה שהם אלה שגרמו לבעיה אבל עדיין המחשב לא רוצה לעבוד.

אני פתוח לכל הרעיונות כי לי לא נשאר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...