ציוני הבגרות במתמטיקה - קיץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני הבגרות במתמטיקה - קיץ

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

80 :P (אני לא שמח פשוט סתם חח)

שלאון 005 חח

אני מתכוון לעשות חוזר, כאילו לגמרי חוזר בכיתה יב', עם מגן חדש (יש לי מגן 78, השנה במתמטיקה הלך לי גרוע, ואני עוד תלמיד של מתמטיקה 100 :pissed: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

75 ב 005 :(

תגידו אני הרי יכול לכתוב בגרות ומגן כמה שאני רוצה נכון? אני מתכוון שאם הציון שלי לא מספק אותי אני יכול לכתוב בשנה הבאה.. ואם הוא לא יספק אותי אז בעוד שנתיים וכך הלאה? פשוט אחרי שאני אסיים בית ספר אני אצתרך לשלם כסף נכון? תקנו אותי אם אני טועה. תודה רבה.

עוד עריכה:

מתי יהיו ציונים במחשבים והסטוריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

75 ב 005 :(

תגידו אני הרי יכול לכתוב בגרות ומגן כמה שאני רוצה נכון? אני מתכוון שאם הציון שלי לא מספק אותי אני יכול לכתוב בשנה הבאה.. ואם הוא לא יספק אותי אז בעוד שנתיים וכך הלאה? פשוט אחרי שאני אסיים בית ספר אני אצתרך לשלם כסף נכון? תקנו אותי אם אני טועה. תודה רבה.

המגן נשאר איתך עד סוף בית ספר. אפשר לשנות רק אם תלמד את החומר מחדש (שנה שלמה שוב). לבגרות אפשר לגשת כמה פעמים.

דרך אגב, אין אנשים שעשו פה 007?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגן נשאר איתך עד סוף בית ספר. אפשר לשנות רק אם תלמד את החומר מחדש (שנה שלמה שוב). לבגרות אפשר לגשת כמה פעמים.

מזאת אומרת שנה שלמה מחדש? להישאר כיתה או מה?

תדוה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אצלי בבית הספר, מי שרצה לשנות את ציון המגן נשאר בימי שישי ללמוד את החומר של השאלון אותו הוא רצה לתקן (מבחינת ציון המגן). הוא לא נשאר כיתה, רק בא לשיעורים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חורף אפשר לשנות מגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...