פריס הילטון, כן או לא? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריס הילטון, כן או לא?

overload

פריס הילטון, כן או לא?  

1164 הצבעות

1. 1. פריס הילטון, כן או לא?

• לא נוגע בה עם סמן ליזר
    • SO SO
    • מדהימה
    • יש לה אח?

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם חושבים שהיא תפקיד אצל בעלה את הכסף שלה?

ישר הסכם ממון (הסכם אשר חותמים לפני הנישואים שטוען שכל מה שהיה שלי לפני הנישואים יהיה שלי ללא חלוקה משותפת וכו' אם ויקרה מצב שבוא הזוג יתגרש)

---

Jet Li, הרשה לי לשאול אותך, מה רע בניקול(רי'צי'.. נו זאת שבתמונה)?? הרבה יותר יפה ונראית הרבה יותר טוב מהפדלאה שshloosh הביא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק כול אלה שאומרים שלא יגעו בא בלייזר אם היא הייתה באה עליהם והייתה מבקשת לקיים איתם פרו ורבו ועוד הייתה משלמת עלייהם הם היו אומרים כן על המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק כול אלה שאומרים שלא יגעו בא בלייזר אם היא הייתה באה עליהם והייתה מבקשת לקיים איתם פרו ורבו ועוד הייתה משלמת עלייהם הם היו אומרים כן על המקום

1. Brown Bag

i.e. what happens to a butterface

- When a female has an extremely sexually appealing body, but ridiculously ugly face, one is forced to place a brown bag upon her head (maybe draw a face on it, or if you're nice cut some holes for breathing purposes) before having sex with her.

1: "Dude, that chick is such a butterface"

2: "Yeah, i'd brown bag that sh*t though"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה ועוד 10 אחרים ילדים בתולים שלא ראו כוס (לא כזה שמורידים מהאימיול) בחיים שלהם.... :la:

מה שכן ניקול ריצ'י יותר מדליקה ממנה (אני כל כך אוהב איך שהיא מדברת "BITCHS")

לך תשב על מלפפון. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I'm sorry to tell you but all women are sluts, pretty much every women by the age of 25 have had by then about 10 partners or more.

the only different between sluts and "normal" women is that sluts don't hide the fact they're sluts...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...