המלצה לסוגיי כבלים למערכת קולנוע ביתית - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסוגיי כבלים למערכת קולנוע ביתית

BURTON

Recommended Posts

לא מומלץ. אלא מחברים שמותאמים לעבודה במתחים של עד ל-6 וולט בהגזמה בחיבורים מסוימים של ציוד ברכב. בציוד ביתי של סטריאו וקולנוע ביתי הם עובדים ב-2וולט בלבד. לחבר אליהם חיבורים של כמה עשרות וולטים בהספקים גבוהים מאוד לא יהיה צעד חכם במיוחד. במידה ואתה מתכוון למקם רק סטאליטים אז זה עוד יהיה בסדר, איכשהו. אבל אם אתה מתכוון לחבר מערכת אמיתית, אני ממליץ לך בחום לעבור לחיבורים שמותאמים לעבודה בהספקים גבוהים יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה, לא נתקלתי עדיין במחברים כאלה שמתאימים לפלטה בקיר (לא שזכור לי לפחות).

תסתכל על חיבורים שיש באחורה של רמקולים ממוצעים (לא של מחשב, לדוגמא של מערכת סטריאו או ביתי), אילו הם החיבורים שמומלצים לעבודה בהספקים כאלה.

אתה יכול להשתמש בחיבורים שהצעת, אבל אני אישית ממליץ בחום רב שלא תעשה זאת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז מה שאתה עושה זה בידיוק מה שאני עושה ואפילו בזמנים חופפים

אני עושה מרכזיה בקיר של 5 בננות נקבה ואז אני מחבר משם לרמקולים חוט דאבל פין זאת אומרת שמכל צד יש לו פין

וזה יוצא ממש אסטטי ומושלם בקשר לצינורות בקיר שחכתי שיש חח טעות שלי

רק שאתה עושה את הצינורות בקיר שים חוט סיווים שהוא כמו חוט דיג חזק כדי שאם יהיה לך בעיות עם סטאלבאנד אז יהיה לך את זה (חוט)

אני מחבר בצורה הזאת את הבוז שהם נועדו לכזה דבר כי הם בטבעי מחוברים בבננה

אם לא יצא לך לעבוד על זה בימים הקרובים אז יכל להיות שאני יראה לך כי אני ביום שבת מתכנן אולי לסיים כי יש הרבה עבודה (גם ליתלות תרמקולים)

הגדרה שלי לבננה (חוט כמו של הממיר בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סוף סוף עשיתי זאת חח

עוד לא תליתי תרמקולים אבל היום בערב אולי כן

file00327ek.jpg

זה המרכזיה " " 4 ואת הסנטר אני לא שם פה כי הוא באמצע כבר מוסתר וכל זה אבא שלי מסיג מדבקות מיוחדות כמו שאינטל עושה למעבדים ונדביק על כל אחד כדי לזהות איזה מי מה ומו

חלק מהדברים הנחוצים להכין את המרכזיה כולל מלחם מאד יקר שעובר במישפחה (הוא חי המון שנים עלה 450 דולר) והוא אחד המלחמים הטובים שפגשתי אי פעם יש לו מפסק, נורה של חום, תוך 5 שניות הוא כבר חם ,מווסת טמפ', פיוז, ועוד וועוד ...

file00332ds.jpg

אלו הם הפינים (8) כדי לעשות כבל דאבל פין מהמרכזיה לסאב או הרסיבר

(תלוי )

file00345px.jpg

זה יציא אחת של התעלה וחוט שחיברנו file00351xa.jpg

עוד הכנה למרכזיה בתיקרה (מיועד למקרן בעתיד) יש לנו הכנה כוללת למקרן + מערכת

רק שאנכנו קנינו אחורי 61 אינטש :( (:))

אולי עוד כמה שנים ניקנה + מסך מיוחד מזכוכית מסוימת שיורד ועולה (פיצוצ לפנים ) (+יקר לכיסים)

file00363va.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שבסופו של דבר החיבורים הם RCA שלא מיועדים להספקים של . בכל אופן, זה אמור לספק אותך במידה ולא ממש איכפת לך מסוגי הכבלים וכו'.

סך הכל נראית עבודה טובה, תהנה מהמערכת :)

ד"א, אילו חיבורים של RCA בחרת (דגם), והיכן קנית אותם (ובאיזה מחיר)? אני כרגע צריך עוד פלאגים, אבל לא מתחשק לי להזמין מחו"ל כמו פעם שעברה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

אני יעיר את אבא שלי ב5 שנחזור לעבוד ואני יאמר לך מאיפה כמה ועוד פרטים

אבא שלי מגיל קטן כבר ידע שהוא יהיה מהנדס אלקטרוניקה וחשמל

והריי הוא מהנדס אלקטרוניקה מחשבים חשמל ביניין ועוד דברים חחחחח

יש לו קשרים אז אני יכל להשיג לך כנראה :hat:

הרמקולים זה בוז סטייליסטים שבמקורי הם באים ככה (RCA )

אגב בדרך כלל בסאב של האוטו מחברים את המגבר עם 2 RCA

חוטים -מיועדים לרמקולים 0.75 (ראיתי שרשום) אבל פרטים בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסטאליטים מדובר על הספקים נמוכים מאוד אז זו לא בעיה. גם , ההספקים בדר"כ קטנים מאוד אז גם זו לא בעיה. מה גם, ברכב בדר"כ ה-RCA משמשים לחיבור ה-HU למגבר ולא ההגברה לרמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי ברמקולים בהספק וכו..

אנטולי אני חושב שאמרתי שRCA זה למגבר ;)

קצת מבולגן אבל אפשרי להבין

אנטולי הוא קונה מתל אביב מחנות ששחכתי תשם שלה עוד פעם :'( אבל הוא אמר שזה הפלגים הכי טובים שיש כרגע והמחיר שלהם הוא די אפסי כלומר אתה לא סופר אותם בתוך הקניה של הרמקולים

אני חושב שהכי טוב זה חוט נטו רק חוט בלי פלאגים ישר לרסיבר \ מגבר ולרמקולים (אבל לא בטוח )

התופסן של הרמקולים נקרא פלג ? אם כן אז פלג מגביל ?

ותופסן בורג נקרא גם פלג? אם כן גם מגביל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...