הצעת חוק-להפוך את שדרות לבירת ישראל למשך חודשיים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק-להפוך את שדרות לבירת ישראל למשך חודשיים

tombcatz

Recommended Posts

NO SH*T,JUST READ

חבר הכנסת סטס מסז'ניקוב (ישראל ביתנו) העלה הצעת חוק, על פיה תהפוך שדרות לבירת במשך החודשיים הקרובים, זאת לאות הזדהות עם תושבי העיירה המופגזת.

לדבריו, "בשבועות האחרונים נדמה כי מדינת איננה מקדישה את מירב המאמצים בכדי להבטיח את שגרת חייהם של תושבי העיר, מזלזלת בשלומם ומבקשת להרחיק את הנושא מסדר היום. בשל כך מתקבל הרושם בארץ ובעולם כי העיר שדרות ותושביה אינם חשובים מספיק בכדי שממשלת תכריז כי המתקפה עליהם תחשב "קאזוס בלי".

לאור כל האמור לעיל, מבקש חוק זה לקבוע כי העיר שדרות תוכרז לתקופה של חודשיים מיום קבלת חוק זה כבירת , דבר אשר יבהיר בצורה נחרצת כי כל עיר או יישוב בתחומי מדינת ישראל העומדים מול מתקפה חבלנית עוינת ייחשבו כעיר הבירה לצורך הגנה עליהם".

ועכשיו הערה קטנה שלי לח"כ סטס:

בן אדם,עם כל הכבוד שלך לבירת ישראל,ירושלים היא העיר הכי מוזנחת בכל הארץ

מה גורם לך לחשוב שהתואר "בירת ישראל" [שהוא בזוי בפני עצמו בגלל העירייה החוטאת פה] יסדר את מצבה של שדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה יסדר משהו?

אוף איזה הצעה מפגרת...

אני לא אומר שלא צריך לעשות כלום בנוגע למצב בשדרות, כי צריך לעשות, אבל לתת לה

תואר "עיר בירה ליום" (או חודשיים, לא משנה) זה ממש מפגר

מה הצעד הבא?

כל פיגוע בכל מקום ונעביר את העיר בירה לשם? או קטיושות בצפון אז נשים את קריית שמונה עיר בירה?

ואגב, ירושלים לא כ"כ מוזנחת, ברגע שמתעלמים מהחלקים החרדים והערבים שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תושב ירושלים,אני חייב להגיד שהיא כן מוזנחת...הזנחה פושעת

הפיתוח הסביבתי הוא מפגר,אין תמרור בעיר שהוא לא עקום או שבור,כל הכבישים סדוקים ורק בחלקים מאוד קטנים של העיר [בעיקר שדרות הרצל והסביבה] אשכרה רואים את הסימון על הכביש כמו שצריך...

חוץ מזה,תסתכל פעם על הגינון בעיר....אין גינון עירוני,הכל עשבים שוטים וצמחים שגדלו מעצמם...המדשאות מיובשות מחוסר השקאה וכל רחבת דשא היא יותר כמו מחראת כלבים מאשר דשא.

וכל זה מבלי להתייחס לאזורים של הדוסים והעניים והאזורים התעשייתיים [כמו תלפיות] ששם זה בכלל מדינת עולם שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תושב ירושלים, אני חייב להגיד שאני לא מסכים איתך

נכון, היא לא מדהימה, ויש ערים הרבה יותר יפות ממנה, גם בישראל,

אבל היא לא מכוערת כמו שאתה מתאר

טוב לא משנה, זה לא הנושא כאן

הנושא כאן הוא ההצעת חוק המפגרת שהציעו להפוך את שדרות

לבירת לחודשיים... וואו כמה זה מפגר

הוא גם הציע להעביר במקרה את משכן הכנסת כל יומיים לבירה החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה יותר טובה לתושבי שדרות.להעביר אותם עיר כדי שלא יפגעו מהקסאמים :bash: :bash: :bash:

אה,וככה להכנע לערבים כדי לנפח להם ת'אגו עוד יותר?

אם יעזבו את שדרות,הערבים יתקדמו עוד ויפגעו בערים אחרות סמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...