מסכים כחולים בגלל הx-fi - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים בגלל הx-fi

er0101

Recommended Posts

אם אתם זוכרים רכשתי את הכ. קול הזה לא מזמן. התחילו לי מסכים כחולים מדי פעם שישנם גם אחרי פרמוט. מסך כחול שכתוב בו משהו על IRQ ומדובר על קובץ sys. (שמרתי את השם במחשב אחר ואני לא מוצא את הקובץ) שלפי חיפוש בגוגל הבנתי שזה יכול להיות בעיה עם הלוח וצריך לעדכן ביוס. מה עושים? חדשים הבנתי שאין. אודה למי שמכיר פתרון.

את הדגם של הלוח יש במפרט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את הכרטיס קול על הסלוט השלישי בלוח האם (בדרך כלל זהו סלוט ללא IRQ משותף).

עדכן ביוס ללוח אם.

תתקין דריברים אחרונים של (ה-BETA החדש שיצא) לאחר שהתקנת מהדיסק.

האם התחילו המסכים הכחולים מאז ששמת את הכרטיס, או זמן מה לאחר שעשית שינוי מסויים (תוכנה\חומרה) ?

בכל מקרה, אם זה לא יעזור, תיאלץ להכנס לפורום של או לשלוח אימייל לתמיכה (אל תצפה להרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את הכרטיס קול על הסלוט השלישי בלוח האם (בדרך כלל זהו סלוט ללא IRQ משותף).

עדכן ביוס ללוח אם.

תתקין דריברים אחרונים של (ה-BETA החדש שיצא) לאחר שהתקנת מהדיסק.

האם התחילו המסכים הכחולים מאז ששמת את הכרטיס, או זמן מה לאחר שעשית שינוי מסויים (תוכנה\חומרה) ?

בכל מקרה, אם זה לא יעזור, תיאלץ להכנס לפורום של או לשלוח אימייל לתמיכה (אל תצפה להרבה)

שלישי מלמעלה למטה או הפוך. איך אני יודע שהIRQ לא משותף?? לא ראיתי באתר של קרייאטיב דבר כזה. זה התחיל מאז שהתקנתי את הכרטיס. השינוי היחידי היה הכרטיס. אפילו פרמטתי את המחשב בלי קשר וזה ממשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלישי מלמעלה למטה או הפוך. איך אני יודע שהIRQ לא משותף?? לא ראיתי באתר של קרייאטיב דבר כזה. זה התחיל מאז שהתקנתי את הכרטיס. השינוי היחידי היה הכרטיס. אפילו פרמטתי את המחשב בלי קשר וזה ממשיך.

שלישי מלמטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב שיש התנגשות בזיכרון אני חושב

בכל מקרה עשית את מה שאפלג'ק אמר לך?

תשים אותו בסלוט השלישי

ואם לא יעזור בשלישי אז ברביעי

ואם לא יעזור ברביעי אז בחמישי

וגם בביוס אתה יכול לשנות IRQ לאותו סלוט

וגם אם יש מצב שאתה יכול להגיע לווינדוס בלי לקבל את המסך הכחול לזמן מסויים תיכנס למאפייני מערכת ותיכנס לפרטים על x-fi ותבדוק איזה IRQ הוא משתמש ואז תבודד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר או מאוחר יותר אני אחליף סלוט. אתה יכול לפרט לגבי שינוי IRQ לסלוט? הוא משתמש בIRQ19. מה הכוונה לבודד?

התקנתי בטא של הקרייטיב. עושה רושם שלא עזר. זה פנימי פגום או שסתם התנגשות בגלל הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה דוחה את החלפת הסלוט

אם אתה רוצה לפתור את הבעיה למה אתה לא מזיז את התחת ופותח כבר את המארז?

אנחנו לא יכולים להתקדם בפתרון הבעיה אם אתה דוחה ניסיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...