בעיית נפילה במחשב כנסו שניה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית נפילה במחשב כנסו שניה

tk4

Recommended Posts

לאחרונה יש לי נפילות של המחשב כלמור הוא עוצר באמצע משחק ומראה לי מסך כחול שכתוב עליו שהמערכת עברה משהו עם אלקטרוניק פרובלמס לא יודע בקיצור נזכרתי שהחלפתי תספק לפני איזה 3-4 חודשים כי ההוא נשרף מההפסקות חשמל (היה לי ספק של המארז שכתוב בחתימה) עזרה בבקשה... שאלתי ת'מוכר והוא אמר שזאת לא בעיית למרות שאני דיי בטוח שזאת כן ושהוא סתם הומו... : כוס אמא שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ בדקתי... יש לי במעבד כשהוא במאמץ 3400 64BIT הוא על טמפ' 59 שזה דיי נורמלי.... המממ המערכת מגיעה ל 45 והכרטיס מסך מגיע ל35

רדאון 9800 פרו של יש לי...

בכל זאת עוד שאלה קטנה.... בEVEREST כתוב לי ב DMI WARNING

ACCURACY OF DMI DATA CAN NOT BE GUARANTEED

מה זה אומר? יש לי 2 512 CORSAIR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקסימום שלהם יכול להיות גם 100 מעלות זה לא משנה 59 זה לא טוב וזיגזאג זה חנות לא? בטח שהם יגידו לך ש59 זה בסדר....ומעבדי לא כל כך יציבים במעלות כאלו לא כמו של שמיועדים לטמפ' כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא יציב בו... אני משתמש בו כבר איזה שנתיים כמעט והכול עובד... יענו מה רע ב59 מעלות? אני מכיר פול אנשים שזה מגיע להם אפילו ל62 ויש להם 3000 לא כמו שלי 3400 וכלום לא קורה להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הביצועים יורדים במעלות כאלו ולפי דעתי 59 זה יותר מדיי זה גם מוריד מהזמן של המעבד וזה גם לפעמים ולרוב תוקע תמחשב וגם עושה מסכים כחולים שמעצבנים......ואז אנשים חושבים שנדפק להם כל המחשב או איזה חלק והולכים לקנות חדש .....וכו'....בכל מקרה אני מציע לך לבדוק תקרור של המעבד לנקות אותו מאבק לסדר חוטים במארז למרוח משחה תרמית במקרה שזה לא יעזור תחליף לקרור אחר לא חייב משהו יקר.....ואחרי זה שהטמפ' תרד בכמה מעלות במאמץ תגיד אם זה עזר לך ....למה לרוב טמפ' גבוההה גורמת לבעיה של הנפילות ....וזה מה שקרה לך.........

ובשנתיים שאתה משתמש בו ניקית אותו מאבק וכו'? כי אם לא המצב לא טוב בפנים ואני גם בטוח שלפני שנתיים שקיבלת תמחשב הטמפ' לא הייתה גבוהה כל כך כמו שיש לך עכשיו!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שתמיד היה לי את המעלות האלה אני עם BOX ומחוץ לזה מרחתי ת'משחה התרמית הכי טובה לפני איזה 9 חודשים והכול אחלה וניקיתי ת'אבק המארז ממש נקי מבפנים... ותמיד אפילו כשהיה לי בהתחלה ת'מחשב המעלות היו ככה... ב60 המעבד יכול לתפקד רגיל לחלוטין.... הבעיות מתחילות ב65.... וקירור חדש לא נראה לי יעזור... ועוד דבר יכול להיות שהחיישן במעבד של הטמפ' הוא לא טוב כי לא עשיתי עידכון לביוס כבר מלא זמן וכשאני מנסה הוא כותב לי שהביוס לא מתאימים למערכת... וזה דבר MAGICBIOS בקיצור בלאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...