אתגר לחברי הפורום - מחשב מוכן לקונרו. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתגר לחברי הפורום - מחשב מוכן לקונרו.

סער_שי

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד בספק אם אני אנסה לעשות OC.

מה ששאלתי - איזה לוחות אם (לא משנה מאיזו חברה) תומכים במעבד קונרו?

אם אתם לא ממליצים על אז אשמח לשמוע את הצעתכם. אבל, כמובן, חייב לתמוך בקונרו כשאשדרג בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ההצעה שלך זה שבעתיד אני אצטרך להכניס את המחשב למעבדה. אני חשבתי שאם יהיה לי לוח טוב, בעתיד אני אהיה מסוגל לשדרג בהדרגה וגם להזמין חלקים ממקומות שונים בלי להכניס את המחשב לשדרוג אחד במקום אחד.

זה כל כך משנה של מי הלוח? מה רע בלוחות של אינטל?

ואם אני מוותר על התוכנית שלי - איזה מפרט אתם מציעים לי שיספיק לי לשנה? DUAL CORE, כמובן.

לא כדאי לי כבר ללכת על לוח אם של AM2 של AMD? שיאפשר לי בעתיד לשדרג למעבד יותר טוב ממה שאני אקנה עכשיו?

(ואם כן אז איזה לוח מומלץ?)

בנוסף אני צריך המלצה ספציפית על זיכרונות. כדאי ללכת על 667? או אולי כבר 800? איזו חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשקול שידרוג גם ללוח בבוא בבוא הזמן ?? - ככה תוכל עכשיו לקנות זול משהו כמו 400 ש"ח -

וכשיגיע הזמן אני די בטוח שתמצא לוח הרבה יותר זול מ 1200 ש"ח - בטח תמצא ב 600-800 ש"ח ואפילו פחות, ככה בכל מקרה חסכת......

בנתיים שים את ה 600-800 ש"ח בבנק תהנה מריבית מטורפת ותוציא 601.24 אגורות עוד חודשיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם הוא לא מתכנן OC, שיקח את הלוח של אינטל וחסל. תיהיה לו תמיכה בקונרו ועוד 1001 פיצ'רים ואפשרויות לשידרוג עתידי שיש בלוחות 975X.

לך על המפרט של אינטגרל עם זיכרונות 667. הזכרונות שהוא הביא לא מאוד מומלצים. אולי כדאי להזמין את הpqi turbo 1G מנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, בואו נסגור את זה כי אני מרגיש כבר אני מטריד אתכם יותר מדי. :-\

אני הולך על הלוח של 975 (יש כמה? עדיין לא קיבלתי תשובה ברורה. ומה הכי כדאי?). הזיכרונות שהמליצו לי עליהם (667. של איזו חברה?) שאני בעתיד ישדרג כמובן. אני אקח מעבד זיבלי של 350 שקל אבל ספק ומארז טובים מאוד.

אני לא יכול להזמין מכמה חנויות כי אני מקבל מחיר טוב ממישהו שאני מכיר. יש עוד משהו שכדאי שאני אחשוב עליו?

שיחקתם אותה - עזרתם לי מאוד. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש את הintel 975X bad axe בrev 304. את הקטע של הrev 304 תוודא טוב טוב כי אחרת הוא לא יתמוך בקונרו.

זכרונות לא לאובר קלוקינג זה לא באמת משנה, אבל אני אישית ממליץ על הpqi turbo 1Giga 667mhz.

מאוד מומלץ לא לקנות מעבד זיפט ב300 ש"ח. אתה תצטער על זה אחר כך. כך את הD805.

מארז תקנה של חברה ידועה ואמינה - compucase, , lian li ודומיהם [לא שליאן לי נכנס לך בתקציב].

מאוורר - bigtyphoon, freazer 7 pro או igloo. כל השאר לא באמת יתנו שיפור על פני מאוורר הסטוק. סה"כ תקח מפרט כמו שאינטגרל נתן לך רק עם 667.

חס וחלילה, אתה לא מטריד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח של הוא לא לוח מרשים... הוא לא מאפשר OC... במחיר שלו אפשר לקנות דברים הרבה יותר מרשימים..

הלוח הזה של מאפשר ועוד איך לעשות OC. חלק גדול מהתוצאות המפוצצות של הקונרו מ XS נעשו על הלוח הזה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן) ו/או הודעות המכילות כל סוג של ספאם, לא מקובלות. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. זכרו: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם.

נא לשמור על חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון שוטר צודק, ולכן כדאי שתקרא את חוקי הפורום.

הלוח תומך עד 30% ללא שום מוד. אם יש לך ES או EE אז אופציות ה VCORE גם פתוחות. אפשר לעשות אוברייד של החסימה בעזרת שינוי הביוס. כמובן שאפשר גם לעשות מודים "קשים" ויש על כך טרד שלם ב XS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...