באיזה אתרים משדרים את המונדיאל? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה אתרים משדרים את המונדיאל?

eladbu

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל מי שלא כל כך מבין סינית...

כל מה שצריך לעשות בתוכנת PPSTREAM לפי שלבים:

1. לרשום בחלון החיפוש שמסומן בתמונה שצירפתי CCTV (לא ללחוץ על ENTER) ואז הרשימה תצטמצם

2. תחפשו תחנה עם איכות 400 תעמדו עליה כמה שניות עם העכבר, אם תראו בתיאור שיקפוץ לכם CCTV5 כמו ב-3 אז זו התחנה שלכם, דאבל קליק, המתנה של חצי דקה עד דקה ושצ'רלטון יחפשו להם פראיירים אחרים.

ב-99% מהמדינות בעולם משדרים חינם ורק פה עושקים אותנו גם בזה, אפילו ברשות הפלסטינאית משדרים להם חינם ואנחנו צריכים לראות ככה מונדיאל, פשוט בושה!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא כל כך מבין סינית...

כל מה שצריך לעשות בתוכנת PPSTREAM לפי שלבים:

1. לרשום בחלון החיפוש שמסומן בתמונה שצירפתי CCTV (לא ללחוץ על ENTER) ואז הרשימה תצטמצם

2. תחפשו תחנה עם איכות 400 תעמדו עליה כמה שניות עם העכבר, אם תראו בתיאור שיקפוץ לכם CCTV5 כמו ב-3 אז זו התחנה שלכם, דאבל קליק, המתנה של חצי דקה עד דקה ושצ'רלטון יחפשו להם פראיירים אחרים.

ב-99% מהמדינות בעולם משדרים חינם ורק פה עושקים אותנו גם בזה, אפילו ברשות הפלסטינאית משדרים להם חינם ואנחנו צריכים לראות ככה מונדיאל, פשוט בושה!!!

זה לא עוזר יש לי תתמונה המצויירת הזאת כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להפעיל TV ANTS על CCTV, אבל TVUPLAYER יותר מתאימה לי מכיוון שיש שידורים של המשחקים בESPN1\2. אחרי כמה ניסיונות הצלחתי לעלות על זה שלפחות באינטרנט זהב, כתובות IP שמתחילות ב83.130 משדרות טוב יותר מכל קידומת אחרת. כמובן שזה בערבון מוגבל, אבל מהניסיון שלי יש הבדל בין קידומת לקידומת. כרגע אני יכול להתחבר לשידור באמצע, ותוך 5 דקות בערך אני מקבל שידור יציב עם תקיעות מינימליות או בכלל בלי.

לוח שידורים של ESPN זמין בכתובת הזו . אני ממליץ בחום לאנשים להשקיע בזה קצת זמן ולנסות להפעיל את TVUPLAYER כי השידור באנגלית ברמה די גבוהה ובטח ובטח לא משתווה לשידור בסינית, כמו גם האיכות ההרבה יותר גבוהה של השידור של ESPN.

אם מישהו צריך עזרה נוספת הוא מוזמן לפנות בהודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...