שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ?

מוחמד היהודי

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה שבעצם אתה אומר זה שיש אנשים שעושים ניתוח להוציא כליה בשביל לשלם על ניתוח אחר?

למה לא? צה הכסף מהמכירה של הכליה לא טוב בשביל לממן ניתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? צה הכסף מהמכירה של הכליה לא טוב בשביל לממן ניתוח?

תאמת זה לא טוב... אתה מוציא חלק מהגוף שלך בשביל כסף... זה פשוט לא שווה את זה...

ואני יעשה דבר כזה רק בשביל לממן למשפחה/חבר ילדות ניתוח שיצילו להם תחיים או שיעזרו להם מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה אם אתה מוציא חלק מהגוף שלך? יש לך שתי כליות ואתה יכול לחיות טוב מאוד עם אחת... עדיף למות? סך הכל כליה... יש לך שתיים ואתה לא צריך יותר מאחת... הסיבה היחידה שצריך שתיים זה כדי שאם יקרה משהו לאחת אז יהיה לך עוד אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מטומטם, הא?

בגוף אין ספאייר איברים... אתה צריך את שתי הכליות. זה שאתה יכול לחיות עם אחת לא אומר שיעילות ניקוי הדם תהייה אותו הדבר. זה כמו שלא תוכל לרוץ מרתון עם ריאה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון IG , אני לא רוצה להיות קטנוני , אבל יש לך איבר בגוף שנקרא "אפנדציט"

והוא פשוט מיותר לחלוטין , למעשה - אצל חלק מהאנשים הוא ממש מהווה סכנת חיים(אם הוא מתפוצץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מטומטם, הא?

בגוף אין ספאייר איברים... אתה צריך את שתי הכליות. זה שאתה יכול לחיות עם אחת לא אומר שיעילות ניקוי הדם תהייה אותו הדבר. זה כמו שלא תוכל לרוץ מרתון עם ריאה אחת.

זה שהיעילות של ניקוי הדם תהיה טובה יותר לא אומר שאתה לא יכול לחיות מצויין עם כליה אחת... אתה לא צריך שתי כליות אחת היא יותר ממספיק... אם לא היית יכול לחיות עם רק כליה אחת לא היו עושים ניתוחים כאלה לא?

זה לא נכון IG , אני לא רוצה להיות קטנוני , אבל יש לך איבר בגוף שנקרא "אפנדציט"

והוא פשוט מיותר לחלוטין , למעשה - אצל חלק מהאנשים הוא ממש מהווה סכנת חיים(אם הוא מתפוצץ).

תוספתן בעברית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לאפנדציט יש תפקיד- בדיוק כמו לשקדים. הוא לוכד חיידקים ממערכת העיכול והוא מתפוצץ בגלל דלקות שמתפתחות בו עקב הצתברות החיידקים. תאמין לי שאתה תעדיף דלקת בתוספתן במקום דלקת במעיים.

זה שהיעילות של ניקוי הדם תהיה טובה יותר לא אומר שאתה לא יכול לחיות מצויין עם כליה אחת... אתה לא צריך שתי כליות אחת היא יותר ממספיק... אם לא היית יכול לחיות עם רק כליה אחת לא היו עושים ניתוחים כאלה לא?

זה שאתה יכול לחיות עם כליה אחת לא אומר שאתה יכול לחיות "מצויין". ובגלל שיש פגיעה באיכות החיים אחרי כריתת כליה הניתוחים האלה נעשים בצורה מבוקרת ורק כשאין בררה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש התעמקתי בזה , אבל לפי שהבנתי הבן אדם יכול להסתדר מצוין בלי תוספתן

והוא כביכול שריד של איבר פרימיטיבי שפעם האדם היה צריך, והיום כבר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם סקר אידיוטי ולא מאוזן בשיט !

איפה אני חותם ? תביאו ת'כסף עכשיו !

בלי התחמקויות והתחקמויות ב50 שנה אני יכול לעשות מה שבנאדם אחר לא הספיק לעשות ב200 שנה בגלל שעל כל דבר הוא נאלץ לעבוד 50 שנה (ע"ע פרארי אנזו)

מה גם שזה נותן לי סוג של ביטוח חיים שאני יחייה עד גיל 50... ואחרי שאני יקנה את האנזו אני יצטרך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

YES

סי

דא (...דא דא ליברמן!)

רוצה את זה בעוד שפות ?

אפשר לחשוב שיש לי ערבות עכשיו שאני יחייה עד גיל 50 ... מילא אם היתי גר בטוסקנה אבל פה ? לא חסר סיבות למצוא את המוות בין אם זה יהיה בצורה תמימה או בין אם זה יהיה בצורה יזומה של בני-דודנו

יש אמרה מסויימת שאומרת תחייה את החיים ואל תיתן לחיים לחיות אותך ! וזה בדיוק מתלבש על הסקר שלך , במקום שהחיים יחיו אותך בדוגמת לחיות כדי לעבוד ולגמור את החודש אז אני יחייה את החיים ויקח את הדברים הטובים שבהם . ינצל אותם ולא לתת להם לנצל אותך

אתה נולד

גן

גן חובה

ב"ס יסודי

חטיבה

תיכון

צבא

לימודים

עבודה

עבודה

עבודה

עבודה

עבודה

בית אבות

אתה מת

ותגיד לי שזה לא שלד החיים של רוב האנשים פה !

ד"א איך שאני מקבל תכסף, טייסת F15 חדשה עם הנילונים עליי ! נראה את גיידמק מתחרה איתי על זה... מונדיאל עלק

נ.ב אני לא יודע מה אתכם אבל אני לא היתי רוצה להגיע למצב סיעודי ושיחליפו לי חיתולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש התעמקתי בזה , אבל לפי שהבנתי הבן אדם יכול להסתדר מצוין בלי תוספתן

והוא כביכול שריד של איבר פרימיטיבי שפעם האדם היה צריך, והיום כבר לא.

האדם יכול גם להסתדר מצויין בלי הטחול כיס המרבה או הלבלב, גם אתה צריך רק אונה אחת של הכבד.

אתה באמת רוצה לחיות עם כליה אחת, חצי כבד, בלי כיס מרה, לבלב או טחול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...