שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ?

מוחמד היהודי

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופציה שנייה.

כי גם ביל גייטס לחוץ רצח ומפחד להפסיד את הכסף, סדר היום שלו מטורף ועמוס (הוא לא מסתלבט באחוזה שלו כל היום ומשחק גולף), הוא אף פעם לא מרוצה ממה שהוא השיג ותמיד שואף לעוד. וחוץ מזה, חיים לא שווים לכסף.

שאלה אחרת - אם היו אומרים לך לבחור אופציה - להתעוור או להתחרש עכשיו ולקבל 50 מיליארד דולר, היית מסכים? אני לא. וגם לא לוותר על 10 שנים. כסף לא שווה חיים. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה יש דברים שכסף לא יכול לקנות(כמו חיים, ערך לכל דבר וכו)

כסף קונה ה-כ-ל.

אופציה שנייה.

כי גם ביל גייטס לחוץ רצח ומפחד להפסיד את הכסף

אם היה לי כסף כמו לביל גייטס הייתי משלם לאנשים אחרים כדי להיות לחוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף קונה ה-כ-ל. אם היה לי כסף כמו לביל גייטס הייתי משלם לאנשים אחרים כדי להיות לחוצים.

כסף זה לא דבר חשוב כ"כ. מי שיש לו יודע.

ואם היה לך כסף כמו לביל גייטס היית משתעמם ממנו. זה לא נכון שבגלל שהוא עשיר הוא לא חייב דין וחשבון לאף אחד, הוא ראש חברה מאוד גדולה ויש עליו לחץ עצום, הוא לא יכול להרשות לעצמו להחליט לפרוש עכשיו וכל הזמן רק לטייל בעולם ולקנות איים פרטיים, לקנות כל שבוע מכונית חדשה ולקנות מסעות לחלל מנאסא. יש עליו לחץ וצפייה עצומה שלא לעשות ככה, אז הוא לא יכול באמת להנות מהכסף שלו. עדיף להיות עשיר שיש לו רק 100 מיליון דולר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה שנייה.

כי גם ביל גייטס לחוץ רצח ומפחד להפסיד את הכסף, סדר היום שלו מטורף ועמוס (הוא לא מסתלבט באחוזה שלו כל היום ומשחק גולף), הוא אף פעם לא מרוצה ממה שהוא השיג ותמיד שואף לעוד. וחוץ מזה, חיים לא שווים לכסף.

שאלה אחרת - אם היו אומרים לך לבחור אופציה - להתעוור או להתחרש עכשיו ולקבל 50 מיליארד דולר, היית מסכים? אני לא. וגם לא לוותר על 10 שנים. כסף לא שווה חיים. לדעתי.

לא מהסיבה הפשוטה שאת הכסף בלי החושים האלה אין לי לאן לבזבז וגם אם תגיד שכן לקנות מכוניות וכו' אבל לא לשמוע אז לא...

כסף קונה ה-כ-ל.אם היה לי כסף כמו לביל גייטס הייתי משלם לאנשים אחרים כדי להיות לחוצים.

כסף לא קונה הכל אם אדם עשיר יקבל סרטן הדם לדוגמא אז גם כל הכסף של ביל גייטס לא יעזור לא אז כסף לא קונה הכל העיקר הבריאות..

כסף זה לא דבר חשוב כ"כ. מי שיש לו יודע.

ואם היה לך כסף כמו לביל גייטס היית משתעמם ממנו. זה לא נכון שבגלל שהוא עשיר הוא לא חייב דין וחשבון לאף אחד, הוא ראש חברה מאוד גדולה ויש עליו לחץ עצום, הוא לא יכול להרשות לעצמו להחליט לפרוש עכשיו וכל הזמן רק לטייל בעולם ולקנות איים פרטיים, לקנות כל שבוע מכונית חדשה ולקנות מסעות לחלל מנאסא. יש עליו לחץ וצפייה עצומה שלא לעשות ככה, אז הוא לא יכול באמת להנות מהכסף שלו. עדיף להיות עשיר שיש לו רק 100 מיליון דולר לדעתי.

ביל לא לחוץ בכלל יש לו מאה מנהלים ותתי מנהלים מנכלים ומה רק לא הוא כולה משקיע/מקבל כסף הוא גם יכול לפרוש עכשיו לשבת בבית ולהביא ביד על הפלזמה ולנגב את התחת בשטרות של מאה דולר כסף לא מעניין אותו יותר פשוט הוא עושה את זה כדי שיהיו לו חיים מעניינים ולשבת כל היום בבית זה הכי כיף שבעולם ולא משנה מה מה יש לך בבית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה ראשונה..

לחיות את הרגע ולהנות מהחיים עד גיל חמישים זה מספיק...

למרות שהתלבטתי כי האופציה השניה גם משהו...

אז אני שואל למה לא לחיות עם הכסף וגם עד גיל 60 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רק" עזוב, אני אסתפק "רק" במיליון ::)

מיליון יגמר לך בשניה... מה אתה יכול לקנות במיליון דולר? מכונית טובה בית טוב וזהו נגמר הכסף...

אבל בשביל 100 מיליון הייתי עושה כמעט הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף קונה ה-כ-לם

כנראה אתה מהאנשים שיעשו הכל בשביל כסף....וכסף ממש לא קונה הכל לא לימדו אותך את זה שהיית קטן?

כסף לא יכול לקנות אבא או אמא שנפטרו, כסף לא יכול לקנות אהבה, כסף לא יכול לקנות רגשות, בקיצר יש כמה דברים שכסף לא יכול לקנות

מיליון יגמר לך בשניה... מה אתה יכול לקנות במיליון דולר? מכונית טובה בית טוב וזהו נגמר הכסף...

אבל בשביל 100 מיליון הייתי עושה כמעט הכל

אז מה?אם ראית בוא נראה אותך (I BET YOU WILL) הם עושים שם הכל בשביל כמה דולרים וגם באפקט הפחד (רק ששם זה 50K)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אתה מהאנשים שיעשו הכל בשביל כסף....וכסף ממש לא קונה הכל לא לימדו אותך את זה שהיית קטן?

כסף לא יכול לקנות אבא או אמא שנפטרו, כסף לא יכול לקנות אהבה, כסף לא יכול לקנות רגשות, בקיצר יש כמה דברים שכסף לא יכול לקנות

כסף יכול לקנות אושר... זה לא אומר שבטוח שתהיה מאושר עם הרבה כסף אבל גם אם תהיה עני זה לא אומר שתהיה מאושר

או כמו שמישהי חכמה יותר אמרה:

Sister Mary: Money can't buy happiness.

Gabrielle: Sure it can! That's just a lie we tell poor people to keep them from rioting.

אז מה?אם ראית בוא נראה אותך (I BET YOU WILL) הם עושים שם הכל בשביל כמה דולרים וגם באפקט הפחד (רק ששם זה 50K)

נו הם לא עושים הכל... הייתי עושה את השטויות שהם עושים שם בשביל 100 דולר בשמחה... כשאני דיברתי על 100 מיליון דיברתי על דברים הרבה יותר רצייניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אתה מהאנשים שיעשו הכל בשביל כסף....

אני לא אעשה הכל בשביל כסף (רק את מה שמשתלם ;))

וכסף ממש לא קונה הכל לא לימדו אותך את זה שהיית קטן?

אתה כנראה מהאנשים שמאמינים לכל מה שאומרים להם

כסף יכול לקנות אושר... זה לא אומר שבטוח שתהיה מאושר עם הרבה כסף אבל גם אם תהיה עני זה לא אומר שתהיה מאושר

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...