עיוותי צבעים איומים ב-7900GT!!! עזרה בהולה! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיוותי צבעים איומים ב-7900GT!!! עזרה בהולה!

FeedMe

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבדוק OVER CLOCK

לא רק שאין OC יש אנדרקלוק בגלל אספקת חשמל לקוייה עד עכשיו. הספק החדש יגיע היום ויפתור בעיה זו.

יש מין וירוס כזה, הוא מעוות את הצבעים, אם אתה משוכנע שזו בעיה טכנית, נסה לפרמט...

יש לי נורטון... מה הסבירות שוירוס כזה נכנס למחשב שלי? חוץ מזה שזה לא בכל הצבעים אלא רק בגוון האדום- בורדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעבור על ההגדרות ולהתקין דרייבר מחדש.

זה שהתקנת את הדרייבר מחדש זה יפה, אבל הוא מעודכן?

נסה את הכ.מסך במחשב אחר רק ככה תוכל לדעת בוודאות איפה הבעיה נמצאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגרסה 92.28

2. אין לי שום מחשב אחר בבית שיש לו ספק מספיק עוצמתי כדי להפעיל את הכרטיס הזה בכלל

גבוה

איזה גרסה הוא?

2005 מעודכן משלשום

אתה יכול לפרט יותר על התופעות שהווירוס גורם? סימני זיהוי? איזה צבעים הוא הורס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אין לי שום מחשב אחר בבית שיש לו ספק מספיק עוצמתי כדי להפעיל את הכרטיס הזה בכלל

אמרת שצריך להגיע לך הספק החדש? תרכיב אותו במחשב אחר בבית ותנסה את הכרטיס מסך ותראה מה קורה...

אתה גם יכול לנסות להשתמש במחשב שלך בכרטיס אחר רק כדי להיות בטוח ב 100 אחוז שזה לא משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך למען האמת...

כשאני ארכיב את הספק אז יהיה 100% בטוח שיש אספקת חשמל תקינה לכרטיס, ואז כדי לשלול בעיות בכרטיס עצמו אני פשוט אשים כרטיס ממחשב אחר...

אבל מה עם הווירס הזה שfire kid אמר שיכול להיות לי?

זה יכול להיות כיוון מעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כרטיס אחר לא ייקח כל כך הרבה חשמל.

הצעה מגוחכת.

לא דיברתי על כוונה לבדוק אם הבעיה היא באספקת החשמל, אלא אם הבעיה היא ברכיבים אחרים במחשב (מסך וכדומה..)

ולפי דעתי רק אחרי שתבדוק את העניין עם כרטיס מסך אחר, ועם הכרטיס שלך במחשב אחר, רק אז תנסה לעשות פירמוט למחשב, ואם זה לא עוזר, צריך להפעיל את האחריות

עריכה: וכמובן אחרי שתבדוק עם הספק החדש במחשב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...