שאלה בקשר למטוסים F16 וF15 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למטוסים F16 וF15

Street-Fighter

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מדבר על זה:

http://www.mae.virginia.edu/news/images/f14.closeup.jpg

היה לי פעם דגם של מטוס שהכנפיים שלו זזות משהו בגודל של מטר אפילו יותר עם מנועים שמסובבים את הגלגלים (הוא לא יכל לטוס) זה היה מן צעצוע כזה הוא יכול לנסוע לפנות להזיז את המדפים בכנפיים וגם להזיז את הכנפיים עצמם. לצערי הסתקרנתי במידה יתרה האם הדגם יכול לטוס וזרקתי אותו מאחת המרפסות במכתש רמון. טס הוא לא.

זאת טעות,זה F18 .

איפה בדיוק טעיתי שאתה מתקן אותי ,הוספת פרטים שאני יודע ו F-18 לדוגמא שהוא גם דו מנועי בחיים לא היה עושה את זה כי הכנף שלו לא מספיק רחבה וגדולה :

http://www.iaf.co.il/Templates/FlightLog/FlightLog.aspx?lang=HE&lobbyID=40&folderID=48&subfolderID=323&docfolderID=377&docID=5267&docType=EVENT

PIKA007 תעשה טובה תחרטט אנשים אחרים הבלוק הכי מתקדם של ה F-16 שלנו לא מתקרב ל60 אני חושב שה C/D זה בלוק 40 או 42 .

והיום כבר כמעט לא משתמשים AGM למינהם יש JDAM מונחה נ"צ :

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/smart/jdam.htm

לא טעית פשוט מהקריאה משתמע שהוא טס ופתאום נפלה לו כנף,נקרא לזה הבהרה.

יש לנו F16 בלוק 52.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על זה:

http://www.mae.virginia.edu/news/images/f14.closeup.jpg

היה לי פעם דגם של מטוס שהכנפיים שלו זזות משהו בגודל של מטר אפילו יותר עם מנועים שמסובבים את הגלגלים (הוא לא יכל לטוס) זה היה מן צעצוע כזה הוא יכול לנסוע לפנות להזיז את המדפים בכנפיים וגם להזיז את הכנפיים עצמם. לצערי הסתקרנתי במידה יתרה האם הדגם יכול לטוס וזרקתי אותו מאחת המרפסות במכתש רמון. טס הוא לא.

זה F-18 לא F-14 יש בינהם נראה לי הבדל כל כך גדול שאפילו אחותי מבדילה בינהם .

הF-14 בגלל גודלו העצום אפשר לשחק עליו כדרוגל מקצועני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f18 זה זה עם הכנפיים שמתקפלות למעלה או זה שזזות לצדדים? כי בקישור של התמונה כתוב f14.

מחר אני מביא את המשחק ace zero נראה אם לפי מה שאתם אומרים פה המשחק אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f18 זה זה עם הכנפיים שמתקפלות למעלה או זה שזזות לצדדים? כי בקישור של התמונה כתוב f14.

מחר אני מביא את המשחק ace zero נראה אם לפי מה שאתם אומרים פה המשחק אמין.

יכול להיות רשום מה שאתה רוצה זה F-18 המייצב האחורי וההגאי כיוון שלו נוטים לצדדים אצל ה F-14 זה 90 מעלות .

f14j.jpg

f-14_02-above.jpg

המטוס הזה דומה לאחד מהמטוסים שהיו ברובוטריקים כשמסתכלים עליו בתמונה שהכנפיים שלו סגורות .

לבחור שרשם את השטות על הרקטות רק שתדע הרקטות לא מולבשות על המטוס הן על גוף הנוזאת פשוט ל F-15 אין מספיק מסלול עם הרקטות להמריא והכושר דאייה שלו פחות טוב מאשר של ה F-14 , ה F-18 מצליח לעשות את זה כי הוא קל וקטן יותר ובעל שני מנועים חזקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שאמרתי בשורה שציטטת אמרתי בהתבסס על בטאון חיל האוויר, שאני מנוי אליו.

אם יש לך טענות לגבי השורה המסוימת, הפנה אותן לכותבי ועורכי הבטאון.

מגניב,גם אני,

אשמח אם תתן לי את מספרי הגליונות שעליהם אתה מבסס את רצף השטויות שאתה אומר פה,כי אם באמת דברים כאלה כתובים בבטאון חיל האוויר,מצבם רע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שמטוס ירצה להפציץ בניין יהיה עליו 60 מ"ר של משטחי עילוי ואז הוא יפציץ מה אתה אומר על זה?

בקיצור אם F15 ירצה להוריד משהו כמו טנק או משאית הוא יעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהפצצנו את הכור בעירק היו ארבע קבוצות - 2 של F16 ו2 של F15

הF16 הפציצו והF15 שימשו בשביל חיפוי לF16 למקרה שיזינקו מיגים עליהם...

זה בגלל שגם יש לF15 יותר דלק ולכן הוא יכול גם לבזבז דלק בקרבות אוויר אוויר גם אחרי טיסה כל כך ארוכה מה שהF16 לא יכול וגם כי הF16 בנוי יותר להפצצת מטרות נייחות אבל ברור שהוא יכול להילחם אוויר אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני עומד לקבל פה תשובה ברורה לגבי השאלות ששאלתי או לא?

1) כמה מטוסי קרב יש לישראל (בערך)?

2) מה התפקיד העיקרי של ה-F15 והתפקיד העיקרי של ה-F16?

1. ענו לך... מעריך שבסביבות 520 .

2. ראה מה כתבתי. יש הבדל למה הם תוכננו (F15 לעליונות אווירית, F16 רב משימתי ובעיקר תקיפה) ולמה משתמשים בהם (אמל"ח ייחודי מאפשר להם לבצע את כל המשימות ברמה גבוהה מאוד). בגדול צה"ל משתמש בהם לכל משימה הם פשוט חלק ממשוואה של כמות מול איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר 520 זה בטח כולל פנטומים

בישראל יש לכל טייס או זוג טייסים מטוס משלו ואין סתם ספייר.....

אם זה 520 של רק F16 וF15 אז זה אומר שיש בסביבות ה800 טייסי קרב פעילים בישראל למטוסי F15 וF16... לא הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...