כמה שאלות על בירה! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על בירה!

mrsph666

Recommended Posts

יא גאד, איזה ילדים אתם, מתלהבים מבירות פרסומת וחושבים שמבינים בבירה... :kopfpatsch:

אלו בירות תעשייתיות שתהליך הייצור ההמוני שלהן פוגע באיכות ובטעם ובעצם הורס את כל החוויה.

בירה לא צריכה להיות ממש מרה ומוגזת כמו הזבל שאתם שותים. מי שלא שתה בחיים שלו בירה ממבשלה

פרטית/קטנה בחו"ל לא יודע על מה הוא מדבר. הדבר הכי קרוב לזה שאפשר למצוא בארץ זה בחלק מהפאבים

ובחנויות אלכוהול מיובא. בקס' אמנם בירה גרמנית אבל שם חוץ מערסים קטנים (גם שם יש) אף אחד לא קונה

את הזבל הזה. וקלסברג וטובורג - זה סתם, כי בירה אמיתית עולה יותר מכמה פרוטות. על תרבות שתיה שמעתם

פעם? לא, זה לא לדפוק את הראש משישיה, זה (בעיקר) לשבת, לשתות לאט, להינות מהטעם והמרקם (כן, כמו

יאפיים ויין) ולדבר הרבה תוך כדי. באירופה אומרים שבירה מקרבת לבבות ואנשים.

אז איזה בירות טובות כן אפשר למצוא בארץ? Weihnstephaner, Mcchouf, וגם Wersteiner אפשר למצוא בארץ אם כי זאת גם "בירת פרסומת" אלא שהיא, בניגוד לזבל שאתם שותים, שומרת על "חוקי הטוהר הבוואריים". Leff היא בירה איכותית אבל לי משום מה נדמה שיש לה טעם של מיץ גרביים. Die Verboten Frucht, אם תחפשו טוב אולי תמצאו בחנויות למשקאות. יש עוד רבים וטובים ויש כמה מסעדות בת"א שמגישות תפריט של למעלה מ-60 בירות מיובאות ולא הזבל שאתם קונים בסופר ויש גם את Brew House שזאת מסעדה שיש לה מבשלת בירה משלה בת"א בר"ח רוטשילד אם אינני טועה. אחלה בירות אבל צרייך להזמין אוכל (מנה עיקרית) בשביל לקנות גם בירה. אבל אתם יודעים מה הכי הורג אותי? ה"מומחים" האלו שאומרים כמה שקורונה זאת בירה טובה. הצחקתם אותי. הטעם אמנם באמת מפתיע בהתחשב שמדובר בתוצר לוואי של טורטיות סוג ד' מקסיקניות. תחשבו לבד - איפה הם יגדלו כשות וחיטה לבירה? הם עושים את זה משאריות ומקקטוסים וכל ברמן שמבין עניין יגיד לכם את זה וכמובן שהמחיר המופקע של המשקה לא שווה את זה. אגב, הלימון ששמים - זה לא לטעם, לא ללוק ולא לסטייל - זה כדי להרחיק את הזבובים. :lol:

תראי, אומנם את צודקת כעקרון, לא באמת צריך להתעצבן מזה שאנשים פה כותבים "קלרסברג שולתת!!!1" בהתחשב בכך שחצי מהגולשים בפורום עדיין לא הגיעו לגיל שהם יכולים לכנס לפאב\חנות משקאות ולהתנסות יותר ומה לעשות שבירות גרועות מפרסמים הכי הרבה. בארץ אכן אין הרבה מבשלות קטנות אבל ניכרת מגמת שיפור בעניין, חברים שלי למשל מבשלים די הרבה בירה בעצמם ויוצא טוב. לפני עשור מבחר הבירות שהיה ניתן להשיג בארץ היה קטן יחסית להיום ואני מקווה שהמגמה של גידול במבחר הבירות מהחבית ובכלל תמשך. אגב, אם כבר מקום נחמד אז אני לא יודע אם הזכירו את זה פה בת'ראד אבל יש בת"א מקום שנקרא נורמה ג'ן שיש בו מבחר נחמד של בירות. לה\מק-שוף בירה מאוד נחמדה, אך משום מה מזכירה יותר מדי את לף והיא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יחי הפלצנות

יחי התפרנות וחוסר המושג. :s07:

תראה, יש אנשים שאוהבים לשלם 4-5 שקל בפיצוציה על שתן מוגז, ויש אנשים שיעדיפו לשלם קצת יותר בשביל בירה אמיתית. יחי ההבדל הקטן.

נורמה ג'ין, רציתי להזכיר את השם אבל ברח לי, ידוע לי על פאב עם מלא סוגים של בירות וויסקי מיובאים. קצת יקר אבל בהחלט שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס פלצנות

זה כמו קפה.

אני למשל אוהב רק ארקפה אבל אמא שלי למשל אוהבת רק את הקפה הזול והפשוט של עלית.

זה לא עניין של כסף או חוסר הבנה. זה פשוט עניין של חוסר איכפתיות.

לאף אחד לא איכפת איך הכינו את הקפה או את הבירה לצורך העניין. כל מה שאיכפת זה הטעם, ואם מישהו אוהב בירה ש"נחשבת" זולה, שיהיה לו לבריאות ושישתה מה שהוא אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא פלצנות, אם מישהו אוהב בירה יותר איכותית או קפה יותר איכותי לצורך העניין, למה זה פלצנות?

אם למישהו לא ממש אכפת, סבבה, אבל למה אם למישהו אפכת זה פלצני? הבחנה מוזרה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת בכלל

אין לי בעיה עם סוג הבירה שהיא שותה.

אני ממש לא הולך להגיד לה לכי תשתי בירות זבל או משהו כזה.(אני למשל שותה לף ברון לצורך העניין, וזה לא דומה למיץ גרביים אם כבר נכנסנו לזה)

הפלצנות היא לבוא ולהתנשא על אנשים ולהגיד להם שמה שהם שותים זה לא טעים/לא טוב ולהגיד להם שהם צריכים לשתות בירה אחרת למרות שהיא לאו דווקא יותר טעימה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לף מרה לי מדיי (או שזה הואגרדן?). בכל אופן, יש הבדל ענק בין לשתות קרלסברג ולשתות מק'שוף למשל. הבירות ה"פרסומת" הן מאד מוגזות והקשר שלהן לבירה הוא מקרי בהחלט. כשאין לי כסף אני אקנה טובורג גרין אבל דוגרי, כמעט תמיד אני שותה וויינשטפאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לף מרה לי מדיי (או שזה הואגרדן?). בכל אופן, יש הבדל ענק בין לשתות קרלסברג ולשתות מק'שוף למשל. הבירות ה"פרסומת" הן מאד מוגזות והקשר שלהן לבירה הוא מקרי בהחלט. כשאין לי כסף אני אקנה טובורג גרין אבל דוגרי, כמעט תמיד אני שותה וויינשטפאן.

ווינשטפן. וואה. תמיד הייתי איש (טוב נו, עדיין נער) של גינס-מרפיס

אבל ווינשטפן נכנס לרשימה הזאתי.

אבל גם ראיתי הרבה אנשים שפשוט שונאים את הבירות הזאת - אבל אין לי מושג מי השתין להם לכוס, כי ווינשטפן זה טוב.

מי היה בטעם העיר? היה שם כלכך הרבה בירות...שם גם יצא לי לטעום בפעם הראשונה ווינשטפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם אני הייתי על גינס-מרפיס, אין לי שום דבר נגד עכשיו, אלא שעכשיו אני רק מגוונת איתן. כמעט תמיד זה וויינשטפאן. זאת בירה לא מסוננת (CLOUDY), לפחות זאת שמביאים לארץ, ואני מעדיפה אותה על המסוננת (ששתיתי בגרמניה) כי יש לה מרקם יותר נעים. בעסה שלא יצא לי ללכת לטעם העיר, הייתי מזה חולה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא פלצנות, אם מישהו אוהב בירה יותר איכותית או קפה יותר איכותי לצורך העניין, למה זה פלצנות?

אם למישהו לא ממש אכפת, סבבה, אבל למה אם למישהו אפכת זה פלצני? הבחנה מוזרה משהו.

כשהוא בא ואומר לך בפנים "אתה לא מבין כלום" זה פלצנות.

בכלל מי החליט שיש מדד לאיכות?

היא לפני שניה הוכיחה שהיא סתם מושפעת שהיא אמרה "לף בירה איכותית-טעם של מיץ גרביים",אז על סמך מה היא החליטה שזה איכותי?

על סמך מה שהיא שמעה מאנשים אחרים-היא פלצנית חושרמוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינשטפן. וואה. תמיד הייתי איש (טוב נו, עדיין נער) של גינס-מרפיס

אבל ווינשטפן נכנס לרשימה הזאתי.

אבל גם ראיתי הרבה אנשים שפשוט שונאים את הבירות הזאת - אבל אין לי מושג מי השתין להם לכוס, כי ווינשטפן זה טוב.

מי היה בטעם העיר? היה שם כלכך הרבה בירות...שם גם יצא לי לטעום בפעם הראשונה ווינשטפן.

ווינשטפן והוגארדן, שתיהן בירות איכותיות. ממש לא אהבתי את הלף בלונד - באמת יש לזה טעם של פיפי. לף בראון עוד יחסית בסדר.

לגבי בירות פרסומת, הייניקן מהחבית דווקא לא כזה נורא. בכלל, בירות מהחבית הרבה יותר טעימות מזכוכית (שלא נדבר על מתכת :puke:)

אני מת לטעום ווינשטפן מהחבית...

מישהו יכול להמליץ על פאב טוב בת"א, אחד כזה שמוכרים בו בירה איכותית (מהחבית) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אין פאב בת"א שמכבד את עצמו ואין לו בירה מהחבית שהיא לא מכבי/גולדסטר ושות'.

לי יש כמה פאבים שאני הולכת בעיקר אליהם. מייקס' פלייס, מולי בלומס', יש גם את "בית הבירה" ושם יש הרבה בירות טובות בבקבוק או בחבית והג'ין משהו שהוזכר קודם אבל באמת לא קשה למצוא מקום עם בירה איכותית. לא חסר מרתפי יינות שהם גם פאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...