its now safe to turn off your computer...? - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

its now safe to turn off your computer...?

MaC_MaN

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן.

דרך אגב, אם הוא עדיין באחריות (ובמיוחד אם הוינדוס שלך הותקן בחנות) אתה סתם עושה לעצמך כאב ראש.

כנס לאוטו, קח אותו למי שמכרו לך ואל תפסיק להטריד אותם עד שיהיה לך מחשב 100% עובד. שהכאב ראש יהיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

דרך אגב, אם הוא עדיין באחריות (ובמיוחד אם הוינדוס שלך הותקן בחנות) אתה סתם עושה לעצמך כאב ראש.

כנס לאוטו, קח אותו למי שמכרו לך ואל תפסיק להטריד אותם עד שיהיה לך מחשב 100% עובד. שהכאב ראש יהיה שלהם.

עזוב את החנות אני מת לדעת מה הבעיה בעצמי מה שהם יעשו פשוט וקל יתקינו את הווינדוס מחדש ואני רוצה לדעת מה הבעיה .

חייב להיות פיתרון אחר במקום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הבעיה הייתה שהACPI היה במצב DISABLE בביוס בזמן שהתקנתי את הווינדווס (אין לי מושג למה) אז כניראה הווינדווס זיהה שמחשב הוא לא מחשב שתומך ב ACPI אז לכן הוא לא היה נכבה לבד... יכול להיות שגם אצלך היה דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את מה שהוא אמר, יש לו שני מחשבים עם חומרה זהה לגמרי שנקנו באותה חנות עם וינדוס מותקן מראש.

מה שגורם לי להגיע למסקנה שכמו שנעשה בחנויות כמו איבורי או KSP - כנראה לא הותקן לו , אלא נעשה GHOST למערכת ההפעלה בחנות, כי המחשבים האלה הם חלק מסרט נע של מחשבים עם חומרה זהה.

ואז, לך תדע איזה הגדרות היו שונות בביוס בין מחשב המקור למחשב היעד.

כשמגיע אלי מחשב כזה, אני קודם כל עובר על כל הגדרות הביוס שלו ומתקן מה שאני חושב שצריך לתקן ואז מתקין לו את מערכת ההפעלה מחדש.

MaC_MaN תקן אותי אם טעיתי לגמרי בניחוש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את מה שהוא אמר, יש לו שני מחשבים עם חומרה זהה לגמרי שנקנו באותה חנות עם וינדוס מותקן מראש.

מה שגורם לי להגיע למסקנה שכמו שנעשה בחנויות כמו איבורי או KSP - כנראה לא הותקן לו , אלא נעשה GHOST למערכת ההפעלה בחנות, כי המחשבים האלה הם חלק מסרט נע של מחשבים עם חומרה זהה.

ואז, לך תדע איזה הגדרות היו שונות בביוס בין מחשב המקור למחשב היעד.

כשמגיע אלי מחשב כזה, אני קודם כל עובר על כל הגדרות הביוס שלו ומתקן מה שאני חושב שצריך לתקן ואז מתקין לו את מערכת ההפעלה מחדש.

MaC_MaN תקן אותי אם טעיתי לגמרי בניחוש שלי.

לא בדיוק אחי את הווינדוס אני התקנתי אבל עכשיו אני שם לב למשהו שMeTaLhAmMeR כתב ויכול להיות שזה גם הייתה הבעיה אצלי.

אצלי הבעיה הייתה שהACPI היה במצב DISABLE בביוס בזמן שהתקנתי את הווינדווס (אין לי מושג למה) אז כניראה הווינדווס זיהה שמחשב הוא לא מחשב שתומך ב ACPI אז לכן הוא לא היה נכבה לבד... יכול להיות שגם אצלך היה דבר כזה?

עכשיו אני מחפש פשוט דרכים חלופיות כי אני מאמין שברגע שאני יתקין את הווינדוס זה יסתדר אבל אני מחפש תחליפים כי אין מצב שאין איזה טוויק לתקן את זה.

[glow=red,2,300]**********************[/glow]

הוספתי דוח של אוורסט שלי ושל אחי.

שלי זה נורמל של אחי זה הפרובלם אולי זה יתן לכם קצת מושג יותר טוב מה קורה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע! יש לי עדכון... טעיתי בחלק מסוים בהסבר לזה:

קליק ימני על my computer אחר כך properties גש ללשונית hardware קליק על device manager תלחץ על הפלוס של computer אח"כ תלחץ קליק ימני על מה שנפתח לך בפנים שזה בטח MPS Uniprocessor או משהו דומה, תקליק על update driver תבחר ב not at this time והבא... אח"כ תבחר שאפשרות שהיא recommended ואז יוצגו לך 3 אפשרויות אתה בוחר ב standart , מפעיל את המחשב מחדש כמו שמבקשים ממך

וזהו עכשיו המחשב שלך יתכבה

במקום לבחור ב recommended תבחר באופציה שהיא Advanced ואח"כ תסמן את DONT SEARCH... לחץ על הבא ואז תתקין את הstandart ותיראה אם זה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע! יש לי עדכון... טעיתי בחלק מסוים בהסבר לזה:

במקום לבחור ב recommended תבחר באופציה שהיא Advanced ואח"כ תסמן את DONT SEARCH... לחץ על הבא ואז תתקין את הstandart ותיראה אם זה עוזר

כן אחי עשיתי כך... עדכנתי וזה לא עזר...

הכנתי שני דוחות של האברסט אחד במחשב שלי אחד של אחי (הבעיתי) אולי תוכל להציץ בהם אולי תקבל איזה מושג יותר טוב מה אפשר לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הלוג, ההבדל היחיד (לא כולל תוכנות וסרויסים מותקנים) בין המחשבים הוא ההגדרה/דרייבר/סרוויס של הACPI. אני מנחש שראית את זה לבד.

אולי כבר ניסית את זה (בערך כמו שMeTaLhAmMeR רשם רק יותר ברור):

וודא שבביוס ACPI מופעל.

כנס ל-Device Manage ב-Management Console, ולך ל-Computer -> MPS Uniprocessor .

כנס ל-Properties שלו, בחר Update Driver -> Install From a list or specific location -> Dont search I will choose the driver to install

ואז אמורה להופיע לך הרשימה שבתמונה, שממנה תבחר ACPI Uniprocessor . אין לי מושג אם זה יעבוד (אין סיכוי שאני בודק את זה על המחשב שלי :-\) אבל זה נראה לי הפתרון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך אצל אחי יש רקשלוש דברים בתמונה למטה זה מוסבר :) אומנם ערכתי אותה אבל זה אותו עיקרון...

אני רוצה לנסות להעתיק את הדריברים שהמחשב שלי משתמש בהם אליו אולי זה יעזור מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משאיר את אותם דברים.

אבל כך הצלחתי לתקן את זה...

הדרך היא דיי ארוכה אז אני יקצר אותה. :)

נכנסים לריקוברי קונסול (Recovery consol) -> מקישים enable acpi

עושים תיקון לווינדוס וזהו :)

נ.ב: ניראה לי שאפשר גם בלי התיקון אבל עשיתי אותו בכל מקרה :)

תודה לכל מי שעזר וברוך השם זה נפתר :)

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

נ.ב:

כבוד אני בין התקלות הכי נצפות בחומרה :),

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב. :xyxthumbs:

יש לך לינק לפיתרון? מעניין אותי לקרוא אותו. חשבתי לתומי שאני מכיר את כל האופציות היעילות בrecovery console...

ואללה לא אחי אני חיפשתי פשוט בHELP של הווינדוס

יש שם את כל האופציות של הריקוברי קנסול :) בילי הזה :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...