השמדת הכור העראקי. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמדת הכור העראקי.

duk4u

Recommended Posts

ראיתי עכשיו את הסרט באורך מלא, ממש מדהים פגעו רק במטרה, כל הטייסים שבו בשלום למדינת , וראש הממשלה אמר:"אין לנו על מה להצטער...".

צרפת החארות האלה מכרו להם ת'טכנולוגיה!, כאילו הם לא ידעו מה ייעשה בה!, וראיתי שאילן רמון השתתף במבצע, זה היה מרגש.

בכל מקרה, עיראק נוטרלה מנשקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשקושי ביצים.

תפסיקו לחשוב שהטייסים שלנו רמבויים ושאין עלהם.

כשלא היינו מוכנים מספיק כמו במלחמת יום כיפור - טייסות שלמות נימחקו, טייסים חירבנו בסרבל מרוב פחד, חלקם אפילו לא רצה לעלות לטיסות !.

יש לא מעט סיפורים מרתקים \ עצובים על יום כיפור.

אחרי ששת הימים כולם הלכו כמו טווסים.

מלחמת יום כיפור החזירה אותנו למציאות.

בכלל על פירות מלחמת ששת הימים אנו משלמים עד היום בצורת כיבוש ..

אנחנו משלמים על החלטות מפגרות של קברניטי המדינה דאז ... שהיו חסרי ראייה ותכנון לעתיד.

וכ"ו אבל זה נושא אחר.

הטייסים שלנו בני אדם כמו כל הטייסים בעולם.

מה ששונה זה מסלול השרות של טייס קרב בחייל האוויר מול טייס קרב אמריקאי.

בארה"ב אתה כל כמה שנים מחליף טייסת וסוגי מטוסים.

אתה יכול להיות טייס טובלה X שנים ואז לעבור לטייסת קרב ואז לעבור לטייסת קלה ... ולצאת להדרכה ... וכו"

בארץ אתה או טייס קרב או תובלה או סיור/קישור לא גם וגם וגם ...

אוקיי ..

לא השתמשתי במילה "רמבויים" או כל מילה אחרת שבאה לתאר אומץ .

במלחמות היציאה לקרב הייתה מפחידה ללא ספק , אבל לא על זה דובר .

בחיל האוויר שלנו הרבה הרבה יותר קשוחים בקשר לכלי הטיס . הטייס מקבל הכשרה יותר ארוכה , ונשאר על הכלי , ובעצם "מתמחה" עליו .

זה מגיע למצב שכאשר בוחנים את הטייסים 1x1 , היכולות של הטייסים שלנו הרבה יותר טובות . אי אפשר להתווכח עם מספרים ...

220:20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקושי ביצים.

תפסיקו לחשוב שהטייסים שלנו רמבויים ושאין עלהם.

כשלא היינו מוכנים מספיק כמו במלחמת יום כיפור - טייסות שלמות נימחקו, טייסים חירבנו בסרבל מרוב פחד, חלקם אפילו לא רצה לעלות לטיסות !.

יש לא מעט סיפורים מרתקים \ עצובים על יום כיפור.

אחרי ששת הימים כולם הלכו כמו טווסים.

מלחמת יום כיפור החזירה אותנו למציאות.

בכלל על פירות מלחמת ששת הימים אנו משלמים עד היום בצורת כיבוש ..

אנחנו משלמים על החלטות מפגרות של קברניטי המדינה דאז ... שהיו חסרי ראייה ותכנון לעתיד.

וכ"ו אבל זה נושא אחר.

הטייסים שלנו בני אדם כמו כל הטייסים בעולם.

מה ששונה זה מסלול השרות של טייס קרב בחייל האוויר מול טייס קרב אמריקאי.

בארה"ב אתה כל כמה שנים מחליף טייסת וסוגי .

אתה יכול להיות טייס טובלה X שנים ואז לעבור לטייסת קרב ואז לעבור לטייסת קלה ... ולצאת להדרכה ... וכו"

בארץ אתה או טייס קרב או תובלה או סיור/קישור לא גם וגם וגם ...

אתה מתכוון למפקד טייסת 101 שסירב לטוס ,הבחור הודח ע"י חבריו, אין עונש גרוע מזה לטייס.

ברור שלא כולם מושלמים.

שיטת המיון שלנו שונה משלהם ולכן יש לנו טייסים מעולים(וזה לא שלאמריקאים אין),

היה בעיתון ראיון עם הבחור שהציל את GENERAL MOTORS מקריסה, הוא בן 70 בערך ,טייס קרב לשעבר,

הוא טס מידי פעם עם אביהו בן נון (מפקד חיל האוויר לשעבר) בראיון הוא אמר בעצמו שכל מי שמבין קצת בתעופה יודע

שחיל האוויר הישראלי הכי טוב שיש.(להרגע, זה לא אומר שהוא כל יכול)

החל בחומר האנושי עבור במערכות וכלה בשיטות התקיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VooDoo3, אתה מתעלם מכמה גורמים:

הטקטיקות האוויריות האמריקאיות מתבססות על מספר רב של כלים, מכ"ם מוטס וטילים ארוכי טווח. יש להם המון כלי טייס, לכן ה1X1 פחות חשוב להם. כלומר מה זה משנה 1X1 אם הם עולים עם פי 5 מטוסים לאוויר?!

בנוסף צריך להתחשב בזה שהF22 / F18 הם מטוסים יותר טובים מהF15/F16 ושכל השיפורים של הראדרים שלנו פחות חשובים לאמריקאים כי הם עולים עם מכ"ם מוטס. גם מגוון הטילים שלהם גדול יותר והם יתקיפו את האויב לפני שהוא יראה אותם.

כל זה לא גורע מטייסי המעולים. רק לחשוב שאתה הכי טוב בעולם - אף פעם לא עוזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתעלם , פשוט לא התייחסתי לזה .

אין ספק שהטכנולוגיה של ארה"ב מתקדמת יותר , על אף כל המערכות שמשולבות במטוסים שלנו .

הוויכוח הוא עקר , מכיוון שאני צועק "עגבניות בשקל שמונים !" , ואתה צועק "מלפפונים בשקל שמונים !" ..

נסכים ונסכם :

# טכנולוגית - ידה של ארה"ב על העליונה .

# כמותית - גם כן .

[table][tr][td]#[/td][td]איכות אנושית -[/td][td]

כל זה לא גורע מטייסי המעולים.

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פיספסת תטענה שלי אז אני אבהיר אותה.

האמריקאים לא צריכים לאמן קבוצת עילית של טייסים. הם מעדיפים כמות על איכות.

או במילים אחרות - תפסיקו לחשוב שאנחנו הכי טובים בכל דבר - שום דבר טוב לא יצא מזה (עיין ערך: מלחמת יום כיפור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת ההכשרה בחיל האוויר הישראלי שונה במהותה .

בעוד שבארה"ב עובדים על מאסות והעלאת כמות עצומה של כלים אוויריים , בארץ אין הרבה כלים לבזבז , ומכשירים את הטייסים להפיק את המירב מהמטוסים .

אני מסכים .

אם מה שאתה מנסה להגיד זה "קצת צניעות" , אז תגיד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתעלם , פשוט לא התייחסתי לזה .

אין ספק שהטכנולוגיה של ארה"ב מתקדמת יותר , על אף כל המערכות שמשולבות במטוסים שלנו .

הוויכוח הוא עקר , מכיוון שאני צועק "עגבניות בשקל שמונים !" , ואתה צועק "מלפפונים בשקל שמונים !" ..

נסכים ונסכם :

# טכנולוגית - ידה של ארה"ב על העליונה .

# כמותית - גם כן .

[table][tr][td]#[/td][td]איכות אנושית -[/td][td] [/td][/tr][/table]

אתה חי בסרט - מבחינה טכנולוגית הכלים שלנו יותר טובים וזה לא נושא לדיון בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי שאני שואל אותך אבל איפה בן כמה אתה בדיוק ???

בתור אחד ששירת בחיל האוויר ובטייסת קרב אני יכול להגיד לך שהשטויות שאתה מדבר יותר גדולות ממה שהדף הזה מסוגל להכיל .

הגיע הזמן שכל הפאנבויס של הצבא האמריקאי והרוסי יבינו דבר אחד הפיתוחים שיש במטוסים שלנו כ"כ אדירים שהיתרון המספרי הזה שאתה מדבר עליו פשוט בטל ב60 הבעיה שאתה לא יודע על מה אני מדבר בכלל ובגלל זה אתה מרשה לעצמך לרשום דברי טיפשות והבל .

F-22 הוא מטוס טוב ומשוכלל אבל מה בדיוק הוא יותר טוב מה F-15I ?? רק בדבר אחד היגוי וקטורי שגם לא יעזור לו להתחמק מהפנתר .

F-18 הצרעה לא עומד בכלל בקנה אחד עם ה F-16 וזה מניסיון ובטח שלא ה F-14 מה לעשות שיש דברים שאנשים כמוך לא יודעים כמו על פריסות בארץ עם צבא אמריקאי כשהם אוכלים בראש עם כל שלל המטוסים שלהם ממטוסי ברק F-16C .

האיירווקס שאתה מדבר עליו לא מגלה חלק מהמטוסים שלנו בגלל מערכות ל"א מאוד מתקדמות שאפילו האמריקאים היו רוצים לשים עלייהן יד וזה בדוק .

B2 או F-117 מה הקשר לפה בכלל מישהו דיבר על מטוסי תקיפה .

נושאת מטוסים זה נחמד מאוד עד לרגע שהיא מתפוצצת לה מאיזה טיל שיוט קטן או פצצה או מחבל מתאבד ואז מה שווים כל המטוסים שאין להם איפה לנחות או מאיפה להמריא .

ילד כדאי שתצא מהסרט שלך אתה אולי צודק שכמה שיותר מטוסים זה יותר טוב אבל האיכות יותר חשובה מהכמות תסכים איתי שהיית רוצה 7900GTX ולא שני 6600GT ב ...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי להבין, אתה אומר שהF16 חמקן אבל F22 לא?!?!

ואם הF18 לא משהו, למה אנחנו כל כך רוצים אותו?

ובור שהB2 והF117 קשורים לפה, כי F16 הוא ה"מפציץ שלנו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...