כי אנחנו יהודים... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כי אנחנו יהודים...

taimor

Recommended Posts

גדול עלי לדבר עם מישהו שלא מבין על מה אני מדבר בכלל, צודק

אני מדבר על התיקונים שנעשו בחוקה האמריקאית בנושא חופש הדיבור, שהם מפגרים בערך כמו העם עצמו.

אתה מדבר על חופש הדיבור, וחושב שאני מתנגד אליו ( כן בגלל זה אני מדבר איתך על גבי פורום :screwy: ).

ועל זה מגיע לך לפחות 3 כאלה

:s07: :s07: :s07:

ארצות הברית נלחמה ואיבדה 410אלף אנשים במלחמה נגד גרמנייה, בשביל לשמור על הדמוקרטייה שלה...ובשביל מה? בשביל שאנשים שרוצים יקימו מפלגות שיכולות שוב לזלזל בעקרון כבוד האדם מעצם היותו אדם כי עקרון חופש הדיבור מרשה להם.

טיפשות גמורה.

עובדתית ארצות הברית היא הדמוקרטיה היציבה ביותר שקיימת היום, ויש בה מעט מאד תקריות אנטישמיות לעומת מדינות שיש בהן הגבלה על חופש הדיבור כמו רוסיה.

ברור שיש אנשים שמנצלים את החוק הזה, אבל הציבור האמריקאי מרוויח הרבה יותר ממנו. מה האלטרנטיבה שלך - "מועצה עליונה" שתשפוט מה מותר להגיד או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע לגבי התנך אבל לפי חז"ל מותר לקיים יחסי מין עם ילדה עד גיל 3 ועם ילד עד גיל 9... אחרי הגילאים האלה אפשר לעשות איתם יחסי מין רק אם אתה התחנתת איתם...

http://www.daatemet.org.il/questions/index.cfm?MESSAGEID=2495

http://www.daatemet.org.il/questions/index.cfm?MESSAGEID=1912

שמעתי על זה מאחד שהתווכחתי איתו והזדעזעתי. מה שיותר זעזע אותי זה שזה נכון ושהם "יודעים את האוייב" יותר משה"אוייב" מכיר את עצמו.

היי, אולי בגלל זה כל הרבנים הסוטים האלו אונסים ילדים? בכל אופן, מאותה סיבה בדיוק הנאצים האלו פאטטיים. הם משתמשים בתכונות הרעות,

בסטריאוטיפים וחרא מחז"ל (שאף אידיוט לא מקיים, חוץ מרבנים סוטים) ומשתמשים בזה נגדינו או נגד גזעים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדתית ארצות הברית היא הדמוקרטיה היציבה ביותר שקיימת היום, ויש בה מעט מאד תקריות אנטישמיות לעומת מדינות שיש בהן הגבלה על חופש הדיבור כמו רוסיה.

ברור שיש אנשים שמנצלים את החוק הזה, אבל הציבור האמריקאי מרוויח הרבה יותר ממנו. מה האלטרנטיבה שלך - "מועצה עליונה" שתשפוט מה מותר להגיד או לא?

בטח שיש מעט מאוד תקריות אנטישמיות, אפשר להגיד 0 מקרים, כי זה חוקי.

כל מה שיש זה מפלגות של נאצים שמשכנעים אוכלוסיות שהבעיות הכלכליות שלהם נובעות מהיהודים.

כל מה שיש זה ערים שלמות שלא מוכנות לקבל יהודים ושחורים, באזורים שלמים של רדנקים שעדיים מאמינים שהגזע שלהם עליון.

כל מה שיש זה תרבות שמעודדת תופעות כאלה (כמו החברים של דרייה :P )

ומה בדיוק הציבור מרוויח מהעובדה שמותר לארגן הפגנות ענק לארגונים שמנסים לאסוף כוח כנגד היהודים וכל מי ש"שונה"? מה הציבור מרוויח מזה שאנשים עם דעות חולניות שוטפים את המוח של אנשים אחרים בזבל הזה? אני לא מאמין בכלל שאתה אומר דבר כזה.

אני מקוה מאוד שאתה שוב מתבלבל בין חופש הביטוי בכללי שהוא דבר הכרחי, לבין העובדה שמותר להכחיש שואה ולבטא עמודות אנטישמיות בפומבי.

האלטרנטיבה שלי היא פשוט להפוך את האנטישמיות ללא חוקית, כמו שעשו במדינות אחרות בעולם, כמו בישראל.

שישמרו את הכביסה המלוכלכת שלהם בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על זה מאחד שהתווכחתי איתו והזדעזעתי. מה שיותר זעזע אותי זה שזה נכון ושהם "יודעים את האוייב" יותר משה"אוייב" מכיר את עצמו.

היי, אולי בגלל זה כל הרבנים הסוטים האלו אונסים ילדים? בכל אופן, מאותה סיבה בדיוק הנאצים האלו פאטטיים. הם משתמשים בתכונות הרעות,

בסטריאוטיפים וחרא מחז"ל (שאף אידיוט לא מקיים, חוץ מרבנים סוטים) ומשתמשים בזה נגדינו או נגד גזעים אחרים.

אבל זה בדיוק ההבדל

אצלנו אולי כתוב שמותר אבל אף אחד לא עושה את זה.

לנוצרים כתוב שאסור והכמרים שלהם בכל זאת עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש מעט מאוד תקריות אנטישמיות, אפשר להגיד 0 מקרים, כי זה חוקי.

כל מה שיש זה מפלגות של נאצים שמשכנעים אוכלוסיות שהבעיות הכלכליות שלהם נובעות מהיהודים.

כל מה שיש זה ערים שלמות שלא מוכנות לקבל יהודים ושחורים, באזורים שלמים של רדנקים שעדיים מאמינים שהגזע שלהם עליון.

ומה בדיוק הציבור מרוויח מהעובדה שמותר לארגן הפגנות ענק לארגונים שמנסים לאסוף כוח כנגד היהודים וכל מי ש"שונה"? מה הציבור מרוויח מזה שאנשים עם דעות חולניות שוטפים את המוח של אנשים אחרים בזבל הזה? אני לא מאמין בכלל שאתה אומר דבר כזה.

אני מקוה מאוד שאתה שוב מתבלבל בין חופש הביטוי בכללי שהוא דבר הכרחי, לבין העובדה שמותר להכחיש שואה ולבטא עמודות אנטישמיות בפומבי.

האלטרנטיווה שלי היא פשוט להפוך את האנטישמיות ללא חוקית, כמו שעשו במדינות אחרות בעולם, כמו בישראל.

על וודורד וברנשטיין שמעת? זה היתרון של חופש הדיבור.

התופעה הזאת בארה"ב היא שולית ולא מגיעה להשחתות של בתי כנסת או דקירה של יהודים כמו שקורא במקומות שיש הגבלה על חופש הדיבור כמו צרפת או אנגליה.

אתה מתאר את תופעת הנאציזם שם כאילו זה מאות אלפים ולא כמה עשרות רדנקס. איפה אתה רואה הפגנות ענק? איפה אתה רואה נציגים בממשל של המפלגות הזעירות האלה? לעומת זאת בכל מדינה אירופאית יש נציגים של הימין הקיצוני.

איזה ערים שלמות שלא מוכנות לקבל יהודים ושחורים? אתה בטוח שאתה לא קורא את זה מספר של ג'ון גרישם על שנות ה50? כי למיטב ידעתי לא חסרים יהודים בלוס אנג'לס, ניו -יורק, שיקאגו, סאן פרנסיסקו ושות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה בכלל שתדבר על חברים שלי, יא דמגוג מתנשא?! :pissed:

ותגיד, מה אתה טמבל? מי ירצה לחיות באיזורים של רדנקים? אתה? אז אתה מוזמן, הם שמרו לך מקום כבוד על העץ שלהם.

אבל זה בדיוק ההבדל

אצלנו אולי כתוב שמותר אבל אף אחד לא עושה את זה.

לנוצרים כתוב שאסור והכמרים שלהם בכל זאת עושים את זה.

לא חשבתי על זה ככה אבל... עושים וכן עושים, לא כולם, כמו שידוע, תמצאו חרא אצל חילונים, חרדים, אצל יהודים ואצל גויים.

לא חוכמה למצוא חרא במחראה האנושית. מה שהופך את זה לכל כך נורא זה העובדה שלפי חז"ל זה אכן מותר, שמישהו אכן

בא וקבע "כן, זה בסדר" ונתן "וטו" לבצע פדופיליה. פעם חשבתי שזאת עלילת דם, עכשיו כשאני רואה שזה אמיתי אני מזדעזעת.

אני חושבת שהדבר הנכון לעשות יהיה להחרים ולהוקיא את ה"מצווה" הזאת לכל הרוחות כמו שהיה צרייך לעשות כשזה יצא לאור

ולא נעשה, ועל כך על כל עם צרייך להתבייש - שלא סקלו את אותו חז"ל באבנים שאומר דבר כזה וקובע כ"מותר". בעעע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על וודורד וברנשטיין שמעת? זה היתרון של חופש הדיבור.

התופעה הזאת בארה"ב היא שולית ולא מגיעה להשחתות של בתי כנסת או דקירה של יהודים כמו שקורא במקומות שיש הגבלה על חופש הדיבור כמו צרפת או אנגליה.

אתה מתאר את תופעת הנאציזם שם כאילו זה מאות אלפים ולא כמה עשרות רדנקס. איפה אתה רואה הפגנות ענק? איפה אתה רואה נציגים בממשל של המפלגות הזעירות האלה? לעומת זאת בכל מדינה אירופאית יש נציגים של הימין הקיצוני.

איזה ערים שלמות שלא מוכנות לקבל יהודים ושחורים? אתה בטוח שאתה לא קורא את זה מספר של ג'ון גרישם על שנות ה50? כי למיטב ידעתי לא חסרים יהודים בלוס אנג'לס, ניו -יורק, שיקאגו, סאן פרנסיסקו ושות'.

אפילו תופעה שולית היא תופעה מסוכנת ויכולה ברגע להתפשת למימדים שלא חלמת עליהם ומה איזה שטויות בארה"ב אין פיגועי דקירה או השחתת בתי כנסת בטח שיש בקנדה בטוח יש(מידע מהמשפחה שלי שגרה שם באיזור די יוקרתי ועדין יש שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש, עוד יותר אפילו מאשר בגרמניה למשל, שם שומרים על פרופיל (מאד) נמוך. פשעים על רקע גזעני זה דבר נפוץ בארה"ב. אם לא ניאו-נאצים על שחוריםיהודיםהיספאניםפאקיסטניםסיניםחייזרים אז זה שחורים על לבנים, לטינים על שחורים, סינים על לטינים, קוריאנים אחד על השני (מלחמות שבטים).

מה שכן, כששם זה קורה לא מדברים על זה כדי לא לתת במה ולא להדאיג את הציבור ולא לגרור הודעות בציבור מצד הקהילה היהודית שתגרור אחריה

עוד תגובות מהניאו-נאצים. בכל זאת, גם התנועות האלו בארה"ב מאד אבל מאד נבדלות מאלו באירופה וברוסיה - רוסיה זה מקום שהולך לכל הרוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש, עוד יותר אפילו מאשר בגרמניה למשל, שם שומרים על פרופיל (מאד) נמוך. פשעים על רקע גזעני זה דבר נפוץ בארה"ב. אם לא ניאו-נאצים על שחוריםיהודיםהיספאניםפאקיסטניםסיניםחייזרים אז זה שחורים על לבנים, לטינים על שחורים, סינים על לטינים, קוריאנים אחד על השני (מלחמות שבטים).

מה שכן, כששם זה קורה לא מדברים על זה כדי לא לתת במה ולא להדאיג את הציבור ולא לגרור הודעות בציבור מצד הקהילה היהודית שתגרור אחריה

עוד תגובות מהניאו-נאצים. בכל זאת, גם התנועות האלו בארה"ב מאד אבל מאד נבדלות מאלו באירופה וברוסיה - רוסיה זה מקום שהולך לכל הרוחות.

נכון ברוסיה באמת המצב קטסטרופה אבל גם במדינות כמו ארה"ב או קנדה גם לא גן עדן ליהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ברוסיה באמת המצב קטסטרופה אבל גם במדינות כמו ארה"ב או קנדה גם לא גן עדן ליהודים

תפנים,בכל מקום יש גזענות,אי אפשר לעצור את זה לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך איפה כן. במיקרונזיה. הם אוהבים אותנו שמעתי. חכו שיבואו לשם תרמילאים ישראלים.... :lol:

תפנים,בכל מקום יש גזענות,אי אפשר לעצור את זה לעולם.

נכון מאד, גם כאן, במיוחד כאן. אלא שברוסיה זה חוצה את כל גבולות הטעם הרע והופך לאנסאמבל של כאוס עליו מנצחות הראשויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...