עוד תרד הזוי :| מה משעמות המספר 333? יאללה דיון מיסטיקה ומספרים - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד תרד הזוי :| מה משעמות המספר 333? יאללה דיון מיסטיקה ומספרים

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ראיתי את המספר 17..

אחרי המספר 16..שבא אחרי 15...שבא אחרי 14 וכו

אין שום מטרה בתרד בבקשה מנהלים לנעול :locked::please:

אתה לא חייב להיות בדיון הזה... אף אחד לא מכריח אותך. באמת =)

רשמית אני הופך את הדיון הזה לדיון מיסטיקה הרשמי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי אם יש שכונה אז אני אנצל את זה,תגיד אתה מגיב גם בשדים?פשוט יש מישהו בכינוי שלך..=)

יש לי מעריצים בכל רחבי הגלובוס...

MasterDK, תיהיה חזק, אל תחדל להתקיים כאדם מיסטי, אל תפסיק להיות מי שאתה, אל תבגוד ב"האתה האמיתי" שבתוכך, תמיד תזכור להפגין את רגשותיך ומחשבותיך לסובבים אותך, אל תתן לאף אחד להשתיק אותך או לערער את האמון שלך בעצמך, תחזיק מעמד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון זה שראית את צירוף הספרות 333 בהחלט צירוף מקרים. על המפתחות מאז ומעולם היתה הספרה הזו ושמת לב אליה רק היום (אז) מכיוון שראיתה את השעה 333.

לכל אלו שצועקים להרוג את הדיון אין מה לדאוג הוא ממילא ימות בעמוד ה17 :silly:

ודרך אגב IG צודק השטן בהחלט היה אחד ממלאכי ה' (ביהדות) ותפקידו היה לשוטט בארץ - שזהו מקור שמו לכל המעוניינים במידע נוסף אני ממליץ לפתוח את איוב

ואתם תראו שאכן השטן וה' התערבו. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה נדמה לי היה איזה משהו שם שהשטן חימם את אלוהים שההוא מאמין בו רק כי הכל טוב ואם יהיה לו רע הוא לא יאמין בו, וככה אלוהים נתן לו אוקי להמשיך להתעלל בו לאט לאט ולהרוג את הילדים שלו בשביל לראות את גבול האמונה שלו,

ואני שואל את עצמי, עם כל הכוח של אלוהים, בכל זאת הוא מושפע מלחץ חברתי??!??

עריכה: למען הסר הספק, אין לי שום זלזול כלפיך אלוהים אתה באמת סבבה זה הכל בהומור, אל תתנקם בי :<

וגם כלפי השטן יש כבוד, אבל שמע תכלס הצמידו לך סטיגמות בזמן האחרון, המורל כלפיך לא משהו בכלל, אני מציע איזה שינוי תדמית דרסטי, חבל ככה מלכלכים עליך כל היום והורגים חתולים בשמך, זה סתם הורס את הרושם כלפיך... חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון זה שראית את צירוף הספרות 333 בהחלט צירוף מקרים. על המפתחות מאז ומעולם היתה הספרה הזו ושמת לב אליה רק היום (אז) מכיוון שראיתה את השעה 333.

לכל אלו שצועקים להרוג את הדיון אין מה לדאוג הוא ממילא ימות בעמוד ה17 :silly:

ודרך אגב IG צודק השטן בהחלט היה אחד ממלאכי ה' (ביהדות) ותפקידו היה לשוטט בארץ - שזהו מקור שמו לכל המעוניינים במידע נוסף אני ממליץ לפתוח את איוב

ואתם תראו שאכן השטן וה' התערבו. :hat:

על תזכיר את המספר הזה הוא מספר רע!

שים לב לזה לדוגמא:

nsis123

Zone Newbie

*

מחובר מחובר

תגובות: 17

צריוף מקרים? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא עכשיו אמור להיות לי 19 :silly:

לא הבנתי אבל למה מספר (זה שאסור להגות אותו :smile1:) אמור להיות רע?

סתם קטע?

דרך אגב לא לדאוג מספר 3 מבחינת היהדות איננו מספר "רע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...