קרבי זה הכי אחי,לאן הכי שווה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרבי זה הכי אחי,לאן הכי שווה?

אורח Si-Nom

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיקו עם השאלות המטומטמות האלה בבקשה "מה זה הXXX לנובמבר\מרץ\אוקטובר\ספטמבר!" יש הרבה יחידות בחודש מסוים

רק הצבא יגיד לכם לאן תתגייסו!

ובקשר ליום סיירות זה לא כזה קשה פיזית זה יותר קשה מנטלית , אם לא מתכוננים לזה לא עוברים זה נכון , אבל בכל מקרה צריך

מוטיבציה של מניאק בשביל לסיים את היום ולהתקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במטבח יהיה לך הרבה פעילות עם התפוחי אדמה, לך על זה ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nice one :xyxthumbs:

בכל מקרה אני כבר בן 18 ו5 חודשיים, ואני אמור להתגייס ב23 ליולי, אבל הרבה אמרו לי שתמיד דוחים את הגיוס מחודש עד לחצי שנה.

בכל מקרה לי יש פרופיל 82(אני כמעט בטוח שזה מה שאמרו לי), ובהתחלה רציתי נ"מ (בגלל אבא שלי) אבל הרבה אמרו לי שזה חרא וחרא תנאים שם, אז עכשיו אני בכיוון של מודיעין (אני די טוב במחשבים + האנגלית שלי חזקה במיוחד) אבל אני לא חושב שיקבלו אותי אז אני חושב עכשיו שהצבא כבר יחליט בשבילי...

ואני גם שוקל אולי חובש קרבי כי אח של חבר שלי לא ידע מה הוא הולך לעשות ושמו אותו כחובש קרבי והוא טס עם יחידות והוא אמר שזה ממש מעניין וזה גם די נוגע בי אז אני חושב על הרבה דברים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במטבח יהיה לך הרבה פעילות עם התפוחי אדמה, לך על זה ;)

תפוחי אדמה מכונה מקלפת, אבל כלים מהבוקר עד הלילה זה מבוטח.

"הטבות?" "בא לי ללכת לקרבי" "כמה זמן אני צריך לשרת"

צא מהסרט! הצבא מחליט לאיפה תגיע לפי הצרכים שלו, אתה משרת כמו כולם ואין שום הטבות.

דווקא במצב שיש מישהו שמיועד לתפקיד ג'וב מלכותי חצי שעה מהבית אבל עם פרופיל קרבי, יקום ויצעק שרוצה קרבי, אף אחד לא יחזיק אותו ובשבוע הראשון כשפותחים לו את התחת כמו שפותחים לזונות בדרום ת"א, הוא יבין שעשה טעות, ואין בדיוק דרך חזרה...

כל הילדים תקשיבו ט-ו-ב ט-ו-ב...

צ-א-ו מ-ה-ס-ר-ט-י-ם ש-ל-כ-ם!!!

J0HNIE, אתה חייב לספר לנו הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...