תמונה ברשיון הנהיגה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה ברשיון הנהיגה

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב נו, אולי באמת הגזמתי :nixweiss:

כן מאוד הגזמת... אני ממש לא מקנא במי שיצלם אותך לפעם הבאה

וגם בשביל סיבות כאלה ואנשים כמוך לא אומרים לאנשים שזאת תמונה שתשמש אותך לכמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם התמונה שלי ברשיון מכוערת.

אני פשוט מראה ת.ז. או חוגר.

וברגע שתשתחרר ולא יהיה לך חוגר, אתה תסתובב עם תעודת זהות ענקית כל הזמן? אני אישית לא נגעתי בה כבר שנים (הממ מאז שיש לי רישיון). היא גדולה מדי לארנק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קולטים שזה בן אדם (אני מתכוון לפותח הדיון) שהמדינה תיתן לו רישיון.

זהו אדם שינהג 180 קמש כדי להוכיח שהוא "גבר" לחברים שלו.

אני כבר יכול לראות את הכותרת בעיתון: "3 נפצעו קשה (בתקווה שרק תפצע) לאחר שהנהג נתקע בעץ כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול"

דרך אגב, עברתי טסט לפני שבוע, וגם התמונה שלי לא משהו,and you won't see me bitching about that!!!

וזה מפחיד אותי לחשוב על אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודים מה הבנתי עכשיו שעברתי על האשכול הזה?

שאם שלכולכם יש תמונה מעאפנה ברשיון ( גם לי יש רשיון עם תמונה מעאפנה ) אז בעצם כולנ יצאנו חרא

וזה אומר שכולם באותו מישור אז בעצם כולם יצאו טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קולטים שזה בן אדם (אני מתכוון לפותח הדיון) שהמדינה תיתן לו רישיון.

זהו אדם שינהג 180 קמש כדי להוכיח שהוא "גבר" לחברים שלו.

אני כבר יכול לראות את הכותרת בעיתון: "3 נפצעו קשה (בתקווה שרק תפצע) לאחר שהנהג נתקע בעץ כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול"

דרך אגב, עברתי טסט לפני שבוע, וגם התמונה שלי לא משהו,and you won't see me bitching about that!!!

וזה מפחיד אותי לחשוב על אנשים כמוך.

:nono:

מהההההה?

מי אתה חושב שאתה יא חתיכת אפס? אתה מכיר אותי שאתה יכול "לזקוף" לפני את הדברים האלה? לדעתי אתה פשוט מחפש תשומת לב, אתה מחפש לומר דברי "חוכמה" על חשבוני. ואני רק אומר לך, לא!

בשעה כזו אין לי ממש כוח להסביר לך כמה אתה אפס ומוכיח שאתה באמת מפגר על כך שאתה מדבר עלי זוועות שכאלה. אני יכול להמשיך לכתוב לך פה עד הבוקר על הדברים האלו אבל אתה פשוט לא שווה את המאמץ הדרוש לכך!

שוב, אני לא יכול להתאפק אפילו, מי לעזאזל אתה חושב שאתה כדי שאתה תוכל אפילו לחשוב על לייחס לי דברים שכאלה. שאני ארצה להוכיח לחברים שאני גבר? למה מאיפה אתה מכיר אותי בכלל? אתה לא יודע כמה עצבנת אותי עכשיו ואם היית קורא אפילו תגובה אחת בדיון רציני כלשהו בפורום הזה, היית מבין שיצאת פשוט טיפש! אני ההפך מהמיוחס לי על ידיך.

ייתכן כי השעה השפיעה עליך, ייתכן ואפילו אכלת משהו מקולקל, אבל אני מאמין שאין לך אף זכות לדבר ככה, לא עליי ולא על אף אדם אחר שאתה לא מכיר באמת! הדבר היחיד שאני אמרתי זה שאני לא מרוצה מכך שהתמונה שלי ברישיון היא מאוד, אבל מאוד מכוערת ותלווה אותי שנים ואתה כבר מחליט לייחס לי את הדברים הבאים(?) :

1. נסיעה במהירות מופרזת + ניסיון לרצח של החברים שלי.

2. נהיגה בחוסר אחריות תחת השפעת אלכוהול

3. רצח!!! WTF??????????????

אולי תלך לעבוד בממשלה כמאבחן פסיכולוגי מיוחד שמנבא את עתיד הנהגים. כך אולי אתה, "איש בעל שם מוזר שאני לא מצליח להבין ובגלל זה אני לא יכול לציין כרגע", תוכל בעצמך ובזכות כוחותך הנפלאים שניתנו לך ע"י הק"ב, למנוע בעצם תאונות דרכים רבות, כלומר, למנוע מוות של המוני אנשים. הקריירה של חיים אכט נעלמה ולא תשוב עוד.

לעולם לא אסכן חיים של אחרים, לעולם לא אסכן במיוחד את החיים שלי או את של החברים שלי, לעולם לא אנהג בחוסר אחריות ותחת השפעת אלכוהול, לעולם לא אנהג במהירות מופרזת, לעולם לא אנסה להוכיח ולנפח את האגו שלי ע"י סיכון מיותר [קודם כל, אני לא צריך להוכיח שום דבר ואתה לא תבוא ותגיד לי אם אני צריך או לא. גם אם הייתי צריך, לא הייתי צריך לעשות זאת בדרך כזו אלא פשוט לציין את קורות החיים שלי שאני מניח שאתה היית רוצה להיות בעל אפילו סעיף בודד מהם] ותהיה בטוח שלעולם לא ארצח!

אם לא הבנת את כל מה שאמרתי אז אתה באמת מטומטם. לא יכולתי להיות יותר ברור מזה כן שהרגשתי כאילו משביעים אותי לצבא ארצות הברית.

יופי! ברגע זה בזבזת לי 5 דקות מהחיים.

נ.ב.

אני מקווה שפחדיך אינם עוד!

עריכה :

הוספתי ציטוט של ההודעה שלו בשביל שלא יהיו אי הבנות.

עריכה 2 :-) :

במחשבה שנייה, אני רואה שדיי הגזמתי בהודעה שלי... על כן אני מתנצל. אתם יודעים, השעה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע שתשתחרר ולא יהיה לך חוגר, אתה תסתובב עם תעודת זהות ענקית כל הזמן? אני אישית לא נגעתי בה כבר שנים (הממ מאז שיש לי רישיון). היא גדולה מדי לארנק שלי.

נספר להם ששכחתי בבית ונעלה מת"ש(20 שקל)

חוצמיזה, בשביל מה בכלל צריך להוציא ת.ז.? כשקונים באשראי? יש לי כרטיס אשראי עם תמונה שלי מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לפתוח חשבון בנק למשל.

בכל מקרה, פותח הת'רד - grow the fuck up.

קודם כל, אין שום סיכוי בעולם שיש לך תמונה יותר גרועה על הרשיון מאשר מה שיש לי. דבר שני, עוד לא פגשתי מישהו שאמר לי שהוא מרוצה מהתמונה שלו על הרשיון. ודבר שלישי, יש בזה גם יתרונות - כל פעם שמדברים על רשיונות, אני מוציא את שלי ומדהים את כולם :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין שום סיכוי בעולם שיש לך תמונה יותר גרועה על הרשיון מאשר מה שיש לי. דבר שני, עוד לא פגשתי מישהו שאמר לי שהוא מרוצה מהתמונה שלו על הרשיון.

תתפלא...

גם כן אני כן פגשתי אנשים שמרוצים מהתמונה שלהם! כמעט וכל החברים שלי שיש להם רשיון לא מתלוננים על התמונה ואף מרוצים ממנה.

בכל אופן, ירדתי מהקטע.. אין מה לעשות כנראה :-\ ושאלה יהיו הצרות שלי בחיים...

עריכה :

שאלה לי אליכם - למישהו פה יש את הספר של התיאוריה ויכול להגיד לי מה הנושאים שם? אין לי כוח ללכת להביא אז אני אלמד מהאינטרנט היום ומחר אלך לעשות את המבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...