***האוגרים הסורים ברחו מהכלא כל מי שיודע איפה שהם נמצאים שיצור קשר בפרטי*** - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***האוגרים הסורים ברחו מהכלא כל מי שיודע איפה שהם נמצאים שיצור קשר בפרטי***

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

אז מה אתה רוצה שאני יגיד לך זה ספאם טהור..

חוץ מזה שחכה שבוע ואז יש שתי אפשרויות

או שהם ימצאו אוכל יתרבו בכמויות..

או שיהיה ריח מסריח מאחורי הארון ואז תמצא אותם מתים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו שני אוגרות סיבריות אחרי כמה חודשים פתאום אחת מהן המליטה... :nixweiss:

אחרי כמה שנים עוד פעם קנינו שני אוגרות סיבריות... ועוד פעם אחרי כמה חודשים אחת מהן המליטה :nixweiss:

מסקנה? הבית שלי רדיואקטיבי והקרינה שינתה את המין של האוגר או שנולד לי אוגר JESUS :) (פעמיים) ואולי הוא היה מציל את הגזע האוגרים מהשיעבוד אצל האדם אם האמא לא היתה אוכלת אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 חתולות שמסתובבות בביץ נראה לי הם ידאגו לאוגרים שברחו

החתולים הם הסוהרים חח

וזה 2 זכרים אז לא נראה לי שהם הומואים וגם אם כן הם לא יתרבו

זה מה שאתה חושב. אל תשכח את פארק היורה. :jump:

מצד שני, אוגרים, אפילו סורים, הם יונקים... לא נראה לי שהטריק של הדינוזאורים החרמנים מפארק היורה יכול להצליח להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו שני אוגרות סיבריות אחרי כמה חודשים פתאום אחת מהן המליטה... :nixweiss:

אחרי כמה שנים עוד פעם קנינו שני אוגרות סיבריות... ועוד פעם אחרי כמה חודשים אחת מהן המליטה :nixweiss:

מסקנה? הבית שלי רדיואקטיבי והקרינה שינתה את המין של האוגר או שנולד לי אוגר JESUS :) (פעמיים) ואולי הוא היה מציל את הגזע האוגרים מהשיעבוד אצל האדם אם האמא לא היתה אוכלת אותו...

הגיוני למדי

למרות שפותח הת'ארד עלול לקבל באן , אני מוצא נושא זה דווקא משעשע. ד"א אוגרים תמיד סיפקו סיפורים מצחיקים כאלו ואחרים .. לא יודע משהו מוזר קורה עם החיה הזו תמיד קורה להם משהו לא שגרתי -

אה וגם לי שני אוגרים זכרים המליטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפורים מצחיקים עם אוגרים?

יש לי:

1) כשאחותי הייתה קטנה היא הביאה אוגר מסריח כזה בכלוב מהפינת חי של הבצפר היסודי, כי היא הייתה אחראית פינת חי והיא ביקשה לשמור עליו לסופשבוע. בקיצור, היצור הזה, איכשהו, נעמד על הגלגל שלו, מלמעלה, ואיכשהו הגלגל לא הסתובב, הגיע לדלת של הכלוב, פתח אותה למרות שהיא סגורה בקליק כזה, וברח החוצה. פתאום באמצע חרבון אני שומע את אבא שלי צועק לאחותי שהאוגר רץ ליד הקיר ושתבוא לתפוס אותו.

2) אחרי כמה שנים גם האחות השניה הביאה אוגר מפגר. משום מה היא הביאה אותו בדיוק בשבוע שהיה צריך לנקות לו את הכלוב, והיינו צריכים להוציא אותו החוצה. אמא שלי החליטה שנעשה את זה מחוץ לדלת בחדר מדרגות כדי שלא יהיה לכלוך בבית.

כמובן שאחותי הנכה פחדה ממנו, אז כשהיא ניסתה להוציא אותו החוצה, היד שלה רעדה והוא קפץ והתחיל לרוץ לעבר המדרגות.

חשבתי שהיה נחמד אם הוא יפול "במקרה" מעבר לשפה ויעוף שמונה קומות למטה, אבל אמא שלי צעקה גל תתפוס אותו! אז תפסתי ויצאתי גבר. :hat:

מוסר השכל: אלוהים למה יש לי שתי אחיות?! למה לא שני אחים?!

ועכשיו אני הולך לישון. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...