כמה שירים יש לכם במחשב? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שירים יש לכם במחשב?

avivlevy

Recommended Posts

נפח: 9.20GB, שירים: 1548, תיקיות: 116

60% מהשירים מתויגים ע"י MuisicBrainz Tagger.

^

בערך 35%, הם השירים העבריים שהתוכנה לא יכולה לתייג (יש Data Base ממש קטן בעברית, והוא גם מבאס כי הוא כותב אמנים באנגלית ולא בעברית. למשל את השיר סאבלימינל-בילאדי, התוכנה תתייג כ- subliminal-biladi), ושאר ה-5% הם שירים לועזים שהתוכנה לא הצליחה לתייג.

תמיד שנאתי שמות קבצים שנראים ככה: Oceanlab_-_Sirens_of_the_Sea_(Kyau_vs._Albert_vocal_mix) ורציתי שיראו כמו המקור.

אני לא יתחיל להסביר לכם את מבנה התיקיות, אבל הדפדוף בשביל להגיע לשיר לוקח שניות.

מה הבעיה לבדוק כמה שירים במדויק? לחיצה ימנית על תיקיית mymusic שלכם (או בשם שאתם קוראים לה), ומשם אתם יודעים את ההמשך.

רציתי לכתוב עוד משהו אבל שכחתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יתחיל להסביר לכם את מבנה התיקיות, אבל הדפדוף בשביל להגיע לשיר לוקח שניות.

מה הבעיה לבדוק כמה שירים במדויק? לחיצה ימנית על תיקיית mymusic שלכם (או בשם שאתם קוראים לה), ומשם אתם יודעים את ההמשך.

לא.

זה יכלול במספר גם את כל התמונות הקטנות של האלבומים, את כל התמונות הגדולות שיש בתוך התיקיות, את כל התיקיות, פלייליסטס של אלבומים, את כל הNFO, DIZ,SFV וכו'....

לעומת 2300+ שירים נטו שיש לי במאפיינים זה מציד לי 3000++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

זה יכלול במספר גם את כל התמונות הקטנות של האלבומים, את כל התמונות הגדולות שיש בתוך התיקיות, את כל התיקיות, פלייליסטס של אלבומים, את כל הNFO, DIZ,SFV וכו'....

לעומת 2300+ שירים נטו שיש לי במאפיינים זה מציד לי 3000++

טוב בכל מקרה, לי באמת יש 1548 טראקים לא כולל התמונות וכל מה שציינת. (בדקתי גם ב-media player).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2700~

את רובם אני שומע, חלק הם מדיסקים שפעם לקחתי מחברים ודי צריך לסנן, חלק מדיסקים מלאים שלא את כולם אני שומע

השיטה הכי טובה היא להכניס את כל התקיה לmedia libary של ווינאמפ ואז סתם לתפוס שיר רנדומלי או לחפש מהר משהו שבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ת'רד.

בכל מקרה לאחר ספירה מדוקדקת וחיפוש בתיקיות השונות של המוסיקה לקבצים של .* הגעתי לספירה כוללת של 29721 שירים על המחשב שלי, שזה לא רע בכלל.

בכל מקרה אני מכור לטראנס פסיכודלי, כל השירים הם בסגנון הזה, בתוספת של קצת אמביאנט וצ'ילאאוט, ארכיון מ2002, מסודר לפי שנים וחודשים ;D

ותאמינו לי הלוואי והייתי זוכר כל אחד ואחד מהטראקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אני חייב להגיד משהו יש לי הארד דיסק מזדיין של 40GB ככה שאין לי מקום להרבה שירים

* אין מצב שכל שמעתם את כל השירים שלכם אולי 100 ליום וזה כבר הגזמה

וסתם מעניין אותי באיזה תוכנה לשמיעת אתם משתמשים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

Winamp,the best.

יש לי משהו בסביבות ה100 שירים,ויש לי עוד בסביבות ה20 שאני אמור להוסיף :)

אגב,מישהו פה אמר על תוכנה שמתייגת,לא הבנתי מה היא בדיוק עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים נתתי לחברה שלי להסב את אוסף 300 (או יותר) הדיסקים שלה לקבצים במחשב.

במסגרת הפרוייקט היא הסבה את הדיסקים לאמפישלושים - עם אותו פורמט של שם, באותה סדר גודל של bitrate (אחרי בדיקה מדוקדקת: 192) ובסידור ספרייתי שיהיה לנו נוח לשמוע אותו (שזה אמן\תקליט\שיר). בכל ספרייה (תקליט), המדיה מונקי מוריד בעצמו תמונה של העטיפה של התקליט וזה כבר ממש מגניב...

עכשיו יש לנו משהו בסביבות ה-5000 שירים במחשב (וזה לא כולל דיסקים חדשים שקנינו ועוד לא נכנסו - החדש של פורטיסחרוף, קולולוש, אפרת גוש, בית הבובות ולהקה נהדרת בשם ריקוד של מכשפים). אנחנו שומעים את הרוב - יש מעט מאוד שירים שספירת הפעמים ששמענו אותם היא 0.

ד"א, איך אתם מנהלים כמויות גדולות של שירים? אני משתמש במדיה מונקי. אחלה תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...