Sex IQ - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sex IQ

Merrymoon

Recommended Posts

פשוט, לא ראיתי יותר קטנים מ-19ס"מ, רק פעם אחת כשיצאתי עם קנדי אחד. גם לא ממש תפקד אז אמרתי "שלום".

לא מאמין לאף מילה הכל זה בביצועים ולא בגודל ובעובי ,כמובן אם זה קיצוני לאחד הכיוונים יש בעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שאנחנו לא נכנסים פה לתחרות השתנה...

אני לא מבין מה זה כל כך משנה לכם הקטע הזה עם האורך של הזין.. כאילו כל עוד הוא מתפקד אני לא מבין מה הסרט.. זה סתם וויכוחים של ילדים בגיל 12.

אבל אם כבר מדברים על זה- איך אתם מודדים בדיוק? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי מאן.

אישה מרגישה גירוי עד 10 ס"מ בעת חדירה, ככה שאחרי 10 ס"מ זה לא משנה :)

ויטניר, תגידי באיזה סרט את נמצאת, או שכל אחד שיצאת איתו קנה משאבת פומפה לזיין.

שהיה לפני כמה שנים תחרות בת"א למיסטר ביג זכה אחד עם 23.

כאילו כל אחד שאת באקט איתו את מוציאה סרט מדידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי מאן.

אישה מרגישה גירוי עד 10 ס"מ בעת חדירה, ככה שאחרי 10 ס"מ זה לא משנה :)

ויטניר, תגידי באיזה סרט את נמצאת, או שכל אחד שיצאת איתו קנה משאבת פומפה לזיין.

שהיה לפני כמה שנים תחרות בת"א למיסטר ביג זכה אחד עם 23.

כאילו כל אחד שאת באקט איתו את מוציאה סרט מדידה.

רואים שאתה ילד קטן שקרא פעם משהו אך לא הבין יותר מדי ,הקטע הוא שיש תנוחות שיש חשיבות לאורך ,כאשר קצר מדי יש בעיה לבצע את התנוחה ,ותפסיק לשכנע אותנו שה - 10 ס"מ שלך מספיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

arnold_stfu.jpg

איפה אתה רואה שמה שאתה אמרת נוגד את מה שאני אמרתי?

אם המצב ממש קיצוני אז תנוחות שונות יהיו בעיתיות, ממוצע + יספיק לביצוע, הכל תלוי בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מפתיע אותי ויטניר, כי כל שאר הבנות בארץ עושות לי רושם שדברים מהסוג הזה ממש לא מעניין אותם, רק לשרוץ בחנויות בגדים.

ורק אני חושב שבנות בכלל לא נהנות בדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שריב בין ילדון אפס שסביר שהוא מבוגר מספיק כדי לזיין אפילו את עצמו, לשפוט_וואנאבי זה דבר מבדר בהחלט.

בכל אופן ווינטיר בתור אחד שאין לו בעיה להודות שיש לו פחות מ19 אומנם לא בהרבה אבל עדיין פחות, אני יכול גם להצהיר בגאווה שעדיין לא אכזבתי שום פטרנרית.

בסופו של דבר הביצוע הסופי זה מה שקובע, סקס זהיותר מסתם קינמטיקה :)

די מפתיע אותי ויטניר, כי כל שאר הבנות בארץ עושות לי רושם שדברים מהסוג הזה ממש לא מעניין אותם, רק לשרוץ בחנויות בגדים.

ורק אני חושב שבנות בכלל לא נהנות בדברים האלה?

לכיתה ז' הגעת? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, היא פשוט כנה בצורה מעוררת חשד לגבי מין. האמת היא שאני חושב שהיא הסיתה את הדיון לנושא של גודל של איברי מין זכריים כדי לעורר פה תחרויות השתנה ולגרום לנו לריב אחד עם השני למי יש יותר גדול וככה לגלות מי זה..

אבל זה רק אני :hat:

נ.ב. לבחור שאמר שאני טיפש: וואו! כל הכבוד, כמה זמן לקח לך לעלות על זה... אני גולש פה 4 שנים ואתה הראשון שעולה על זה! שיחקת אותה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...